Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τα καταστηματα ειναι ανοικτα του Αγιου Πνευματος.

 

καλημερα

 

 

Oι τραπεζες δεν ειναι ανοικτες. 

Οσο για τις αποθηκες των ΚΤΕΛ δεν εχω ιδεα.

 

 

Γενικά υπάρχει κάποια λογική σε όλο αυτό; =ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Γενικά υπάρχει κάποια λογική σε όλο αυτό; =ρ

αν δεν ειναι ανοιχτά τα μαγαζιά πως θα πάρουμε χαρταετό και λαγάνια ?α?? B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε λες να αναγνωρίσουν και το δικό μου?

http://www.esos.gr/article/mathites-dhmotiko-eidiseis/kollegia_dikaiologitika_anagnorisi_ptyxion

 

 

Υγ έσβησε η φωτιά. Δλδ, πινω καφέ άνετοςς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε λες να αναγνωρίσουν και το δικό μου?

http://www.esos.gr/article/mathites-dhmotiko-eidiseis/kollegia_dikaiologitika_anagnorisi_ptyxion

 

 

Υγ έσβησε η φωτιά. Δλδ, πινω καφέ άνετοςς

 

 

good luck με αυτούς για όσους είναι ψυχολόγοι.Ειδικά η Μπουκουβάλα κάργια ολκής.

 

16) Θαλής Παπαδάκης του Νικολάου,   εκπρόσωπος του Συλλόγου Ελλήνων

Ψυχολόγων (Σ.Ε.Ψ.) ως τακτικό μέλος, με αναπληρώτρια την Βασιλική Μπουκουβάλα, του

Δημητρίου.

 

 

Το κόβω χρέωση 6-10 μαθημάτων κ φυσικά διετή πρακτική στο νερό.Χειρότερα από ΔΟΑΤΑΠ ενώ την ίδια στιγμή μου βγαίνει ψυχολόγα το 22χρονο τσόκαρο από Ελλαδιστάν ΑΕΙ.Απλά ευφάνταστος τρόπος για να καθυστερούν τους κολεγιάδες.

 

Το θέμα είναι ενιαίο πλαίσιο υψηλότατων προδιαγραφών για όλους στην Ελλάδα σε ότι αφορά αδειοδότηση νευραλγικών επαγγελμάτων,που μου βγαίνει η κάθε νούλα στα 21-22 κ μου το παίζει ψυχολόγος με ένα απλό πτυχίο κ με τις ευλογίες του μπανανιστάν από πάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

good luck με αυτούς για όσους είναι ψυχολόγοι.Ειδικά η Μπουκουβάλα κάργια ολκής.

 

 

 

Το κόβω χρέωση 6-10 μαθημάτων κ φυσικά διετή πρακτική στο νερό.Χειρότερα από ΔΟΑΤΑΠ ενώ την ίδια στιγμή μου βγαίνει ψυχολόγα το 22χρονο τσόκαρο από Ελλαδιστάν ΑΕΙ.Απλά ευφάνταστος τρόπος για να καθυστερούν τους κολεγιάδες.

 

Το θέμα είναι ενιαίο πλαίσιο υψηλότατων προδιαγραφών για όλους στην Ελλάδα σε ότι αφορά αδειοδότηση νευραλγικών επαγγελμάτων,που μου βγαίνει η κάθε νούλα στα 21-22 κ μου το παίζει ψυχολόγος με ένα απλό πτυχίο κ με τις ευλογίες του μπανανιστάν από πάνω.

γιατί γίνεσαι ρατσιστής και αποκαλείς την 21-22χρονη τσόκαρο-νούλα θεωρώντας την κακή στην δουλειά της κρίνοντας την απο την ηλικία της και επειδή δεν σπούδασε σε κάποιο μεγάλο πανεπιστήμιο του εξωτερικού? 

θα σου άρεσε να σε κρίνει και εσένα για τον σεξουαλικό σου προσανατολισμό και να πει αδίκως βέβαια "τι , ψυχολόγος με ψυχολογικό πρόβλημα? (ομοφυλόφιλος) εδώ δεν μπορεί να κάνει καλά τον εαυτό του τους άλλους θα κάνει?"

α?  :mellow:  :mellow:  :mellow:

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγώ έχω κάπα αλλα την φοράω μόνο μες το σπίτι , μην με περάσουν και για τρελό
και ψυχοκινητικές δυνάμεις έχω αλλά δεν το έχω πει σε κανέναν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω ρε γαμωτο, αυτό το κόλλημα να βλέπω σειρές και να τις τελειώνω μέσα σε μια-δύο μέρες ποτέ δε το χα. Τους θαυμάζω αυτούς τους ανθρώπους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...