Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τριψτο στα μαλλιά σου.. θα φορτιστει απο τον στατικό ηλεκτρισμο....

 

 

 

χαχαχα..... πολύ πλάκα έχω...  ^_^

 

 

νοτ...

 

:-(

 

 

νυσταζω αλλα δε θελω να κοιμηθώ απο τώρα... αλλά εχω ξυπνήσει απο τις 6... αλλά είναι Παρασκευή... αλλά είμαι μέσα... αλλά ξενέρα απο τώρα...   :blink:  :wacko: 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Κοιμήσου τώρα και ξύπνα στις 10 να γουστάρεις.

 

Δεν ξέρεις τι κατάρα είναι να έχεις ξυπνήσει 8,30 το βράδυ και να ξέρεις ότι η επόμενη μέρα έχει ήδη γαμηθεί :cry:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατά τ' άλλα, την πιο περίεργη αίσθηση εδώ και πολύ καιρό, την βίωσα μέσα σε όνειρο εχθές.

 

Μας πέταξε λέει έξω ο λεωφορειατζής και εκείνη την ώρα πέρναγε ένα πούλμαν της χα το οποίο έπαιρνε μόνο Έλληνες. Οι άλλοι έφυγαν αλλά εγώ μπήκα μέσα και μόλις μπήκα όλοι έκλεισαν την μύτη τους επειδή μύριζε η ανάσα μου. Μετά έκατσα σχετικά μπροστά και άκουγα να λένε βίαιες ιστορίες. Ήμουν ανάμεσα σε σε άδεια κεφάλια, αταίριαστος και φοβόμουν κιόλας μην με δείρουν αν με έπαιρναν χαμπάρι ότι δεν πιστεύω στα νεφελίμ. Μακράν ότι πιο περίεργο έχω νοιώσει εδώ και πολύ καιρό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε να ρωτήσω, ο υπολογιστής έχει να κλείνει απο μόνος του μετά απο κάποια ώρα όπως η τηλεόραση?



αφιερωμένο στους καβλιάρηδες εδώ μεσα

 

http://www.youtube.com/watch?v=Sq0GAnGnVJo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Ρε παιδιά, τη Δευτέρα που είναι Αγίου Πνεύματος, στην Αθήνα τα ΕΛΤΑ και τα μαγαζιά (συγκεκριμένα κατάστημα οπτικών) θα είναι ανοιχτά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είδα στον ύπνο μου οτι ξύπνησα ενω κοιμόμουν και ένα χέρι με τράβηξε απότομα απο το κρεβάτι. Είχα πέσει κάτω και κάτι με έσερνε μέσα στο σπίτι μου απο την μπλούζα. Προσπαθούσα να δω άλλα όλα ήταν θολά . Με πάει τραβώντας στην ταράτσδα και εκεί που είναι έτοιμος να με πετάξει μου λέει "ουκι ουκι , ουγκουΑΑΑΑΑ"
"χάματσα χάματσα ΟΥΑΑΑΑΑ" ή κάτι τέτοια τέλος πάντων και βλέπω ενα ufo να αιωρείται απο πάνω.
Ανοίγει η πόρτα και βγαίνει μια γυναίκα που έμοιαζε με την παναγία απο τις εικόνες ...
στο κεφάλι της είχε ενα φακό απο αυτούς που φοράνε οι ανθρακωρύχοι γιατι έβγαζε φως 
τοτε ακούω μια φωνή "ΝΙΚΟ , ΗΡΘΑΜΕ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ , ΤΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ ΤΩΝ ΟΥΡΑΝΩΝ ΣΕ ΠΕΡΜΕΝΕΙ"
και ξύπνησα γιατι ήθελα να παω τουαλέτα και κοντεβα να σκάσω. :mellow:  :mellow:  :mellow:  :mellow:  

 

ρε να ρωτήσω, ο υπολογιστής έχει να κλείνει απο μόνος του μετά απο κάποια ώρα όπως η τηλεόραση?



αφιερωμένο στους καβλιάρηδες εδώ μεσα

 

 

εμένα άνοιγε και έκλεινε μόνος σου (με δικη του βούληση) και είμαι 99,9% σίγουρος οτι είχε εμπλακεί άγνωστη οντότητα . Συγκεκριμένα δεν ξέρω να την κατονομάσω , ίσως ήταν η μόρη , η γριά που κρύβεται στην ντουλάπα , οι σκιές ή ακόμα και το ξωτικό που είχα δει τόσες πολλές φορες όταν ήμουν μικρός . :ph34r:  :ph34r:  :ph34r:  :ph34r: 
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...