Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ε φαντάσου μεθυσμένους ή βλαμμενα με κομμάτια τούρτας στα χέρια και...όποιον πάρει ο χάρος. Σε φάση ξαφνικά νιώθω κάποιον άσχετο να μου απλώνει τούρτα στα χέρια και στο μάγουλο. ΕΛΕΟΣ ΓΑΜΏΤΟ.

 

good times

 

γιατί λολ ? και εγώ για πλάκα θα το κάνω

βάζουν την τούρτα, βάζω τα αναψυκτικά !

δωρεάν για όλους! 

 

another level

 

το κερατό μου, έχει πιάσει φωτιά στην Εύβοια και λόγω του τρελού αέρα έχει έρθει καπνός Αττική...

 

βρωμοκοπάει το σπίτι...

 

εδω οι αλλοι καιγονται

 

Με νιώθεις, χαίρομαι. Στον έναν εχωσα μια μπουνιτσα στα πλευρά αλλά φυσικά δν ένιωσε τπτ κ πήγε να λερωσει κι άλλο κόσμο. Και αυτό έγινε σε ροκ/μέταλ κλαμπ. Τί άλλο θα δουν τα μάτια μας!

 

Αποστολή από το γλυκούλι Samsung Galaxy Pocket με τη χρήση Insomnia App που δν την πολυπαλεύει.

 

what is this i dont even

 

Καλημερες...

 

Σημερα με εκλεισε το δρομο ενα τρακτερ την ωρα που εμπαινα στο χωριο.. Μου καπηκανε το ποδια...

 

Αγιο ειχα..

true dat

 

 

in other news

παει ο σερβερ. παμε για καινουργιο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

πάει ο 1ο κύκλος x-files , μένουν 8
ΠΟΣΗ ΓΝΩΣΗ?!
Ανυπομονώ να μάθω κ άλλα για τα άλιενς και τα μυστικά πειράγματα B) :cool:

καλησπεθρα B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο άθλος σου nicon89 με ενεπνευσε!μολις τελειωσω το i love lucy και το sopranos θα ξεκινήσω x-files.συνεχισε εισαι μια εμπνευση.

http://www.wga.org/content/default.aspx?id=4925

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάω να παίξω κανένα mindless run στο diablo 3 με την μουσική να παίζει και ρίχνει κάτι lag spikes (εκεί που παίζεις ξαφνικά σου έρχετε dmg απο του πουθενά , ψοφάς και σε εμφανίζει ανάμεσα σε ενα κάρο mobs σε άλλο σημείο απο αυτό που έβλεπες πως είσαι)

@#$$#@% λέω να παίξω diablo 2 που δεν το είχα πάει μακριά (έπαιξα πέρσι ) άλλα με πονάνε τα μάτια μου μετά απο λίγη ώρα d2
fuuuuuuuuu blizzard  :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...