Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τον παιρνω τηλεφωνο, που εισαι θα αργησεις...

 

Οχι μου λεει σε καμια ωρα εκει θα ειμαι.. Με δουλευει κιολας...

 

Μου φαινεται θα παω να σπασω κανενα τζαμι να εχει να λεει μετα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

In other news, ο Πολωνός μου λέει σήμερα ότι έχουμε πολύ όμορφες γυναίκες (natural in his own words [που να πήγαινε καμιά σαλλλλλλονικα...]), του λέω εγώ ότι θα φταίει το μεσογειακό κλίμα...

 

Και η απορία μου, δεν έχουν όμορφες γυναίκες στην Πολωνία???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τις τελευταίες μέρες εχω πιει πιο πολύ αλκοόλ απ'αυτο που θα έπινα μέσα σε έναν χρόνο. Με κατέστρεψαν οι κακές παρέες XD

 

Επίσης, δν ξέρω αν σας έχει τύχει να βρεθείτε στη μέση κατά την διάρκεια τουρτοκυνηγητου. Στο τσακ να σκοτώσω άνθρωπο απ'τα νεύρα μου! Ίσως να έγινα γεροπαραξενη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τις τελευταίες μέρες εχω πιει πιο πολύ αλκοόλ απ'αυτο που θα έπινα μέσα σε έναν χρόνο. Με κατέστρεψαν οι κακές παρέες XD

 

Επίσης, δν ξέρω αν σας έχει τύχει να βρεθείτε στη μέση κατά την διάρκεια τουρτοκυνηγητου. Στο τσακ να σκοτώσω άνθρωπο απ'τα νεύρα μου! Ίσως να έγινα γεροπαραξενη.

εγώ δεν πίνω ποτέ 

τουρτοκυνηγητό τι είναι ,α? :mellow:  :mellow:  :mellow:  :mellow:  :mellow:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε φαντάσου μεθυσμένους ή βλαμμενα με κομμάτια τούρτας στα χέρια και...όποιον πάρει ο χάρος. Σε φάση ξαφνικά νιώθω κάποιον άσχετο να μου απλώνει τούρτα στα χέρια και στο μάγουλο. ΕΛΕΟΣ ΓΑΜΏΤΟ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκει αν στα απλωνει καλα ειναι...

 

Πουθενα αλλου να μην τα βαζει τα χερακια του..

 

Εγω τωρα τελευταια λιγω δουλειας πινω μονο σαββατο καο με δυο ποτακια κουκουρουκου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε φαντάσου μεθυσμένους ή βλαμμενα με κομμάτια τούρτας στα χέρια και...όποιον πάρει ο χάρος. Σε φάση ξαφνικά νιώθω κάποιον άσχετο να μου απλώνει τούρτα στα χέρια και στο μάγουλο. ΕΛΕΟΣ ΓΑΜΏΤΟ.

στη θέση σου αμα την πετάξω έξω και αρχίσω να κατουράω κόσμο θα παρεξηγηθούν ? :mellow:  :mellow:  :mellow:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λολ ^

 

Πάντως και στο τσακίρ κέφι νά'μουν πάλι δεν θα το γουσταρα το σκηνικό. Λατρεύω την σοκολάτα αλλά όχι σε τέτοια φάση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...