Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Δε μου αρέσει, όπως δε θα μου άρεσε και στα ελληνικά αν δε συνέχιζε "στο πρόσωπό του/της".

Θα προτιμούσα κάτι σε φάση his/her face wearing a sadistic/cruel/cold smile (ή την απλούστερη μορφή wearing a mplampla smile on his/her face) ή με άλλο ρήμα, πιο τσίζι. Adorning, lighting, drawn on, cut on, smearing his/her face ανάλογα του πόσο ελεύθερα θες να εκφράσεις το ότι χαμογελούσε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

*sadistic smile ____*

 

Αυτήν την φράση ακριβώς θέλω να φτιάξω. Περιγράφω κάτι που έκανα και μετά γράφω αυτό. Ότι έκανα κάτι, και μετά φόρεσα το χαμόγελο.

 

Πφφ. Θα γράψω "with a sadistic smile cut on".

 

Γάμα το δεν γράφω τπτ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά τι άπλυτοι ανθρώποι κυκλοφορούν ...

 

Ανέβηκα βράδυ σε σπίτι φίλου σε παλιά πολυκατοικία και το ασανσερ το παλιο κύλινο μωρέ, το στενό , κ ήταν άλλος ενας .

 

Ο τυπάς λοιπόν παίζει να πλένεται κάθε όποτε βρέχει . Μαλλί για τηγάνισμα απο το λάδι , γυαλάδα το δέρμα και να βρωμάει ιδρωτίλα αυτη την βαριά που είναι μεταξύ ιδρώτα κωλίλας με σκόρδο .

 

Εχω πετυχει παρομοια φαση με εξτρα αρωματικό στο λεοφωερείο μια σακούλα κρεμμυδάκια μιας κυριούλας που έφευγε απο την λαική .

 

Στο μπαλκονι την εβγαλα για να συνέλθω

 

Sent from my iPhone using Insomnia

μου είχε τύχει και εμένα πέρσι να βρεθώ στο ίδιο ασανσέρ με άπλυτο .

κόντεψα να πεθάνω , γιατι δεν ανέπνεα μην κάνω εμετό

η μπόχα ήταν κάτι μεταξύ μπακαλιάρου/ποδαρίλα/ξινισμένο τυρί/σάπιας κωλοτρυπίδας και μασχάλης καγκουρέου

το αστείο ήταν πως μια απο τις επόμενες μέρες μπήκα στο ασανσέρ μονος μου και πάτησα ενα κλανίδι και όπως ανέβαινε ορόφους στον 2ρο μπαίνει και αυτός και λέει "πω , τι βρωμάει έτσι ?"

 

πήγα να ξεράσω εκείνη την ώρα , μεριά αυτός μεριά το αυγουλο--κλανίδι με έστειλαν για θεραπεία στο θεραπίν

 

Καλημέθρα B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Του χαλασεσ την ατμοσφαιρα γι αυτο... Χαχα .. Nico89 εισαι ολα τα λεφτα..

 

 

Καλημερα ..

 

Αρχισε να ανεβαινει η θερμοκρασια με βλεπω το σ/κ για βουτιες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mπράβο ρε νίκοτς πήρες την εκδίκησή σου! (έστω και από σπόντα).Τι πυρηνικός πόλεμος και αηδίες πάντως ε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

*sadistic smile ____*

 

Αυτήν την φράση ακριβώς θέλω να φτιάξω. Περιγράφω κάτι που έκανα και μετά γράφω αυτό. Ότι έκανα κάτι, και μετά φόρεσα το χαμόγελο.

 

Πφφ. Θα γράψω "with a sadistic smile cut on".

 

Γάμα το δεν γράφω τπτ

Το συντακτικο στα αγγλικα εχει διαφορες και αλλες δυνατοτητες απο το συντακτικο στα ελληνικα.

Πχ, εγω πλεον σκεφτομαι στα αγγλικα και γραφω στα ελληνικα,  για αυτο και ο ατηλιος μου ειχε πει οτι "παιρνει ορκο πως γραφω με google translate".

 

Η λουσι αν και καθουμενη, μιλησε ορθα.

 

μου είχε τύχει και εμένα πέρσι να βρεθώ στο ίδιο ασανσέρ με άπλυτο .

κόντεψα να πεθάνω , γιατι δεν ανέπνεα μην κάνω εμετό

η μπόχα ήταν κάτι μεταξύ μπακαλιάρου/ποδαρίλα/ξινισμένο τυρί/σάπιας κωλοτρυπίδας και μασχάλης καγκουρέου

το αστείο ήταν πως μια απο τις επόμενες μέρες μπήκα στο ασανσέρ μονος μου και πάτησα ενα κλανίδι και όπως ανέβαινε ορόφους στον 2ρο μπαίνει και αυτός και λέει "πω , τι βρωμάει έτσι ?"

 

πήγα να ξεράσω εκείνη την ώρα , μεριά αυτός μεριά το αυγουλο--κλανίδι με έστειλαν για θεραπεία στο θεραπίν

 

Καλημέθρα B)

 

Την κυριακη, ενας πορτογαλος στην δουλεια, κουτσαινε. Μου ειπε οτι τα δαχτυλα του ηταν σκατα (http://en.wikipedia.org/wiki/Athlete%27s_foot ηταν η δικια μου υποθεση. Το ιδιο βραδυ καθως αλλαζαμε για να φυγουμε, εβγαλε τα παπουτσια του και μια αηδιαστικη μποχα ξυνιλας εμετιλας βρωμας κλανιας γεμισε το δωματιο, το queso de madeira γεννηθηκε... Η υποθεση μου ειναι πως εβρεξε με καποιο τροπο τις καλτσες του, και αυτες γεννησαν βρωμα και του γαμησαν το ποδι.

Κανονικα ειμαστε μονο αντρες κατω στο μπουντρουμι, αλλα οι σερβιτοροι/bar ειναι mixed. Ε ηταν και μια κοπελα κατω (απο τις πολυ αψογες κιολας) που εψαχνε αναπτηρα για να καπνισει και εφαγε την βρωμα στην μαπα.

Καλα κανω και δεν καπνιζω.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3η φορά μου ερχετε ειδοποιηση να πατησω like στη σελιδα της Μαριαννας. Πρωτη φορα που διεγραψα ατομο χωρις 2η σκεψη. ΑΣΤΑΔΙΑΛΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλαξα μπουζί μόνος μου.

 

Τώρα πίνω μπύρα.

 

Θέλω και να φτύσω κάτω αλλά το σκέφτομαι διπλά γιατί εγώ θα το καθαρίσω. Γαμώτο, η βαρβατίλα μου φρενάρεται από τις ωοθήκες μου ώρες ώρες...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...