Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

<p>Άρχισα <em>ελαφρώς</em> να διασκεδάζω στην ιδέα μετά από 6 χρόνια ν'αλλάξω nick, αλλά διαβάζω ότι δεν επιτρέπεται.</p>

<p>ΚΑΤΑΡΑ, ΟΥΡΑΝΟΙ. <span style="font-size:12px;">ΚΑΤΑΡΑ, ΟΥΡΑΝΟΙ.</span> <span style="font-size:10px;">ΚΑΤΑΡΑ, ΟΥΡΑΝΟΙ.</span> <span style="font-size:8px;">ΚΑΤΑΡΑ, ΟΥΡΑΝΟΙ. ΚΚΚΚΚΚ ΑΑΑΑΑ ΤΤΤΤ ΑΑΑ ΡΡ Α</span>.</p>

 

Κάνε άλλο προφίλ και βάλε υπογραφή " είμαι ο πάλαι ποτέ σκούλλιστ "

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Είτε είσαι Άδωνις είτε απλά Αντώνης,

δεν εκτιμώ:

-την αλλαγή φύλου

-την λάθος ανάγνωση, ορθογραφική απόδοση και προφορά του ισχύοντος nick μου

και τέλος,

- την ξεδιάντροπη προτροπή να κυλήσω στα άδυτα της παρανομίας (και επιπλέον να το φωνάξω και στ' αστέρια)

Το δε γεγονός ότι όλα αυτά επικοινωνούνται μέσω μήλου, ίσως (άσε με να το σκεφτώ λίγο παραπάνω) και να μεγενθύνει το μέγεθος των εγκλημάτων σου.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι αλαφροΐσκιοτος ρε,μην του τη πέφτετε.

 

Νικολή μου,θα σε βρω (με οποιοδήποτε nick,μη σκας) στις 25-6-2013 στη γέφυρα του Ρίου για απέναντι.Μεσημέρι προς απόγευμα.

 

Ποιος την πέφτει στο νίκοτς ή καλύτερα ποιος ΘΑ ΤΟΛΜΟΥΣΕ να την πέσει στο νίκοτς?!?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το κεφάλι μου τηλεόραση ,τα δάχτυλα μου πρίζες, πάντα έχω σήμα

το άλλο , το άλλο άστο , φλογοβόλο , έχει κάψει γκομενάκια και γκομενάκια, ακόμα με οδοντόπαστα πατσαλίβονται


το μυστικό ειναι να νιώσεις το κάλεσμα του ανώτερου εαυτού σου μέσα απο την αστρική προβολή που θα καταφέρεις με κόπο , χρόνο , αίμα και ιδρώτα , μετά κάνεις τα αδύνατα δυνατά , μετά απο αυτό ο κόσμος ειναι μύγα και εσύ το γάλα
η κοπριά της γης ειναι η τροφή για τις ρίζες μας



Nicoc παρε ερασιτεχνικο βιντεο για food for thought γιατι σε βλεποω που ψαχνεσαι τελευταια... :ph34r:

http://www.youtube.com/watch?v=mABen3xWeQc

θα το δω αυριο γιατι θα αν το βάλω απόψε θα έρθει πάλι η γριά και δεν θα με αφήσει να κοιμηθώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το κεφάλι μου τηλεόραση ,τα δάχτυλα μου πρίζες, πάντα έχω σήμα

 

το άλλο , το άλλο άστο , φλογοβόλο , έχει κάψει γκομενάκια και γκομενάκια, ακόμα με οδοντόπαστα πατσαλίβονται

 

το μυστικό ειναι να νιώσεις το κάλεσμα του ανώτερου εαυτού σου μέσα απο την αστρική προβολή που θα καταφέρεις με κόπο , χρόνο , αίμα και ιδρώτα , μετά κάνεις τα αδύνατα δυνατά , μετά απο αυτό ο κόσμος ειναι μύγα και εσύ το γάλα

η κοπριά της γης ειναι η τροφή για τις ρίζες μας

θα το δω αυριο γιατι θα αν το βάλω απόψε θα έρθει πάλι η γριά και δεν θα με αφήσει να κοιμηθώ

images?q=tbn:ANd9GcQiEUXkfZDA_sL5SqQD05N

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θελω τη γνωμη σας,

αν ηταν να συγκρινω ενα Ελληνικο ηλεκ.καταστημα και ενα απο το εξωτερικο,ποια πιστευετε θα ηταν τα ιδανικα στο να μπορω να βρω αρκετες πληροφοριες για αυτα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά τι άπλυτοι ανθρώποι κυκλοφορούν ...

 

Ανέβηκα βράδυ σε σπίτι φίλου σε παλιά πολυκατοικία και το ασανσερ το παλιο κύλινο μωρέ, το στενό , κ ήταν άλλος ενας .

 

Ο τυπάς λοιπόν παίζει να πλένεται κάθε όποτε βρέχει . Μαλλί για τηγάνισμα απο το λάδι , γυαλάδα το δέρμα και να βρωμάει ιδρωτίλα αυτη την βαριά που είναι μεταξύ ιδρώτα κωλίλας με σκόρδο .

 

Εχω πετυχει παρομοια φαση με εξτρα αρωματικό στο λεοφωερείο μια σακούλα κρεμμυδάκια μιας κυριούλας που έφευγε απο την λαική .

 

Στο μπαλκονι την εβγαλα για να συνέλθω

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...