Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Σιγά τα ωα! Φάτσα ειναι αυτή;

το αστειο ειναι οτι απο τοτε που την εδειξε αυτη την αχρηστη μουρη του τη δειχνει συνεχεια και συνεχεια.λες και ειναι κανας ωραιος το βλαμμενο :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είχα δει ενα live στο youtube που έμπαιναν με cam και είχε μπει μια κοπέλα , νορμάλ , οχι καμια περίεργη και τον ρώτησε αν έχει facebook και εκτός του ban την προσέβαλε κιόλας λες και ήταν το τελευταίο τσόλι.
ενω παλιά έβλεπα τα vid του και γέλαγα σε εκείνη τη φάση ήθελα να τον κοπανίσω , την έχει ψωνίσει τελείως 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως αυτα τα vs πρεπει να τα κοψει.ειδα αυτο που ποσταρατε πραγματικα ενα facepalm ειναι πολυ πολυ λιγο.

 

θα ηθελα να εμφανιστω εκει που καθονται και να τους πω αφου ρε ακυρα οντα εχετε τη λογικη του 8χρονου γιατι μα γιατι συνεχιζετε?δεν εχετε ντροπη?seriously πατε καλα?εχετε διαβασει κατι παραπανω εκτος απο μικιμαους?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως αυτα τα vs πρεπει να τα κοψει.ειδα αυτο που ποσταρατε πραγματικα ενα facepalm ειναι πολυ πολυ λιγο.

 

θα ηθελα να εμφανιστω εκει που καθονται και να τους πω αφου ρε ακυρα οντα εχετε τη λογικη του 8χρονου γιατι μα γιατι συνεχιζετε?δεν εχετε ντροπη?seriously πατε καλα?εχετε διαβασει κατι παραπανω εκτος απο μικιμαους?

 

κ εγώ μικρός διάβαζα Αλμανάκο και pc master

αργότερα κοίταζα τις εικόνες σε κάτι περιοδικά του αδερφού μου , δεν τα διάβαζα αλλα ήταν καλά

Ομως δεν βγάζω τέτοια βίντεο .. πραγματικά πρέπει να τα σταματήσει , μου προκαλούν αμηχανία να τα δω καν ...

 

Είναι σαν ενα Ufo που έχει σταματήσει να πάρει παγωτό απο το μινι μάρκετ της κυρα Γεωργίας στη γειτονία μου , τέτοια φάση :mellow:

 

κατάλαβες πιστευω γιατί το λεω ... τα alien σαν εξελιγμένα όντα θα έχουν κατι καλύτερο απο παγωτό να φάνε B)

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατάλαβες πιστευω γιατί το λεω ... τα alien σαν εξελιγμένα όντα θα έχουν κατι καλύτερο απο παγωτό να φάνε B) r]

Δεν χρειαζόταν καν διευκρίνηση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...