Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Ti έφαγες;

 

Εγώ ενάμισο τοστ και ένα μάτι. Ήταν ελαφρύ σήμερα

 

Κρέας και καταπληκτική σαλάτα.

 

Το φαί μετά το γυμναστήριο είναι παγίδα.. παίρνεις οτι έχασες στο διάδρομο.. εκτός και να είσαι στον όγκο :P

 

Βάρη έκανα, πρωτεϊνη έφαγα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω πολλές φορές βαριέμαι να φαω αλλα πάντα τρώω γιατι πρέπει
και τώρα που έφαγα ενα μπολ ρύζι και 4 αυγά δεν πείναγα , καφέ ήθελα να πιώ
πότε θα βγει ενα χάπι που θα το πίνουμε και δεν θα χρειάζεται να τρώμε ?
α?
καλημέθρα B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

μερες



Είναι epic..

kojima rules

 

χα

το ειδα σαν "red band" trailer...

 

αλλα το θεμα παραμενει στο πως απο το funny mgs1 που εψαχνες γιa χαρτοκουτα για να κρυφτεις, τωρα ψαχνεις "mules" για να αδειασεις...

δλδ, fml

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα .

 

Σημερα ηταν να σηκωθω 4:15 για να παω δρομολογιο. Εκλεισα απο μονος μου το ξυπνητηρι και σηκωθηκα σαν τρελος 5:35..

 

Παιρνω το αμαξι και ετρεχα ο μαλακας.. 140+ για να προλαβω τα μαγαζια στο πρωτο επρεπε να ημουν 5:10 ..

 

Τα καταφερα και εβγαλα το δρομολογιο, ημουν τυχερος, πηγα να φιλησω δυο αμαξια σε αντιστοιχες διασταυρωσεις. Μαλακια μου ..

 

Τωρα ειμαι ξαπλωμενος, σκεφτομαι τι εκανα και νευριασα με τον εαυτο μου που εδρασα τοσο επιπωλαια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι δυνατόν να αγοράζω app από το google play που κάνει 1 ευρώ και η γαμημένη τράπεζα να μου χρεώνει άλλο ένα ευρώ προμήθεια... για το γαμώτο δηλαδή. Χρησιμοποιεί κάποιος κάποια λιγότερο μαλακισμένη τράπεζα/prepaid card;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δεν είναι δυνατόν να αγοράζω app από το google play που κάνει 1 ευρώ και η γαμημένη τράπεζα να μου χρεώνει άλλο ένα ευρώ προμήθεια... για το γαμώτο δηλαδή. Χρησιμοποιεί κάποιος κάποια λιγότερο μαλακισμένη τράπεζα/prepaid card;

Ε??? Ποσο κουλο!

 

Κυπρου χρεωστικη (εχω εναν αδειο λογαριασμο μονο για net buying) και δεν κραταει προμηθεια στις αγορες (ελεος) και δεν κραταει ουτε cent οταν της βαζω χρηματα μεσω ΑΤΜ (ή ταμειου). Go for it.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε??? Ποσο κουλο!

 

Κυπρου χρεωστικη (εχω εναν αδειο λογαριασμο μονο για net buying) και δεν κραταει προμηθεια στις αγορες (ελεος) και δεν κραταει ουτε cent οταν της βαζω χρηματα μεσω ΑΤΜ (ή ταμειου). Go for it.

cpb bank είναι η χρεωστική μου και είναι ελεεινή. Γενικά και σαν τράπεζα είναι ελεεινή.

 

Δεν ξέρω γιατί έχω λογαριασμό εκεί τώρα που το σκέφτομαι.

Ευχαριστώ!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

cpb bank είναι η χρεωστική μου και είναι ελεεινή. Γενικά και σαν τράπεζα είναι ελεεινή.

 

Δεν ξέρω γιατί έχω λογαριασμό εκεί τώρα που το σκέφτομαι.

Ευχαριστώ!

Επισης το καλο που εχει η Κυπρου (αν και φανταζομαι  θα το εχουν κι αλλες τραπεζες) ειναι πως καποια ΑΤΜ της (οχι μονο κεντρικα, πχ σε αυτο των Α. Πατησιων υπαρχει) δεχονται χυμα χρηματα και οχι σε φακελο. Πραγμα που σημαινει πως αν τα βαλεις το Σαββατο στις 11 το βραδυ, στις 11:01 θα ειναι διαθεσιμα για αγορες. Βολικο ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...