Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

  • Super Moderators

Aπό το "μη συνεχίζετε το θέμα της ΕΡΤ εδώ", τι ακριβώς δεν καταλαβαίνετε;

 

Τα νήματα κλειδώθηκαν και από τους δύο συντονιστές του μπλα-μπλα, για να προλάβω τυχόν "απορίες". Και ο Lucifer, συνοπτικά, και εγώ, αναλυτικά, εξηγήσαμε το γιατί.

 

Και, όχι, το να λέτε "σέβομαι την απόφαση αλλά να σας πω μισό τη γνώμη μου" δε συνιστά λύση. Ούτε οι δήθεν "ρητορικές απορίες" και οι συζητήσεις για "άλλα θέματα" (με άξονα την ΕΡΤ και το φερετζέ πως μιλάτε για τα ιδιωτικά).

 

Πρέπει δηλαδή να αρχίσω να ρίχνω ban για να συνεννοηθούμε;

 

Διαφωνείτε; Σε pm., στο Hal ή σε εμένα.

 

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@

 

nicoc89 :Υπάρχει ενσωματωμένη όλη η προϊστορία,η τωρική και μελλοντική,όλα τα επιτεύγματα του ανθρώπινου γένους ακόμα κι αυτά που θα κατακτηθούν αργότερα,ένα είδος epprom δηλαδή,το bios (και οι μελλοντικές  του αναβαθμίσεις μαζί) της ανθρωπότητας,στο οποίο κατα καιρούς linkάρουν οι μεγαλοφυΐες (έχουν compiler λέμε...) και μας δίνουν είτε το iphone είτε το μουνί της Τζούλιας (την έχεις δει με τους δύο αράπηδες;Είδες @@ που είχε ο ένας; ) είτε την πενικιλίνη.

 

googlαρε ακασικά αρχεία και θα σου λυθούν οι απορίες.

tip:Άλλαξε προμηθευτή.

 

ευχαριστώ για το tip , το έχω καταλάβει

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οποιος θελει να πει για ερτ ας παει προς adslgr.com εκει εχουν χωρο για τετοιες συζητησεις..δεν υπαρχει λογος για ban και για τσακωμους εδω..

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οποιος θελει να πει για ερτ ας παει προς adslgr.com εκει εχουν χωρο για τετοιες συζητησεις..δεν υπαρχει λογος για ban και για τσακωμους εδω..

 

isawwhatyoudidthere&ilikedit.jpg

 

ο ερχομος των νεκρων...

 

hNNQ32X.png

 

 

καλά φεύγουν τα permabans? :P

 

τωρα προμοταρει τα games του ps4...

:ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα ο διακοπτης, σε ολα τα υπολοιπα, επεσε λογω συνδικατου?

Ρωταω γιατι: χθες το βραδυ αρχιναν να μιλανε ραδιοφωνικοι παραγωγοι στον ΝΙΤΡΟ (με κλαματα etc) που στην συνεχεια ειχαν για airplay κατι αριστεροMp3... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...