Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγώ έχω ζήσει το άλλο
συγκεκριμένα άτομα που το παίζουν φίλοι να θυμούνται οτι υπάρχεις μόνο οταν χρειαστούν κάτι απο εσένα
νόμιζα πως οι γκόμενες τα κάνουν αυτά αλλα μάλλον ζήλεψαν και οι άντρες τώρα
και να πω οτι τρέχω πίσω απο κανέναν .... το έχω ξεκαθαρίσει με την στάση μου 
αν δεν γουστάρω κάποιον τον αγνοώ ακόμα και αν είμαστε στον ίδιο χώρο/παρέα.

με τσαντίζουν κάτι τέτοιοι , βδέλλες  :mad: 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Όταν το site είναι σκατένιο, το gig παίζει να 'ναι και καλό. Να πας.

γενικα στα παπαρια μου για τη μουσικη, αν παω για το χαβαλε θα πάω αλλα αυτο  που με τρομάζει ειναι το καμπινγκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι οκ, πάμε πάλι.
Στα παπάρια μου για τη μουσικη και για το κάμπινγκ, αν πάω για το χαβαλέ θα πάω αλλά αυτο που με τρομάζει είναι οτι δε θαχει τιποτα απο αυτα τα δυο που εχει στη σαμοθράκη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όποτε βάλω να δω σειρά για να φάω το βράδυ ΠΑΝΤΑ θα τύχει επεισόδιο με κάτι αηδιαστικό

έβλεπα xfiles και είχε επεισόδιο με κάτι παράσιτα που μεταδίδονταν και μετά έβγαζαν σκουλήκια κάτω απο το δέρμα

FML

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όποτε βάλω να δω σειρά για να φάω το βράδυ ΠΑΝΤΑ θα τύχει επεισόδιο με κάτι αηδιαστικό

έβλεπα xfiles και είχε επεισόδιο με κάτι παράσιτα που μεταδίδονταν και μετά έβγαζαν σκουλήκια κάτω απο το δέρμα

FML

 

fringe , x-files, κ οτιδήποτε ιατρικό πάντα όμως...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως να ξεκινησει η μερα σου καλα ...

 

Αν 8:00 η ωρα το πρωι λες σε μια κοπελα καλημερα και σου κεει τα μαθες πεθανε αυτος απο ανακοπη..

 

Ακομα ενα κουλο .

 

6:00 η ωρα ημουν Περαια εκει που παω με το αμαξι πεταγεται μην μπαμπο μπροστα μου στατησα αναγκαστηκα.

 

Θα με πας μεχρι στην σταση τα γκουντης. Της κεω ξερετε που ειναι γιατι δεν ειμαι απο δω.

 

Σαφως απανταει.

 

Ανεβαινω στα φαναρια λεω τωρα απο που να παω και με πεταει το κορυφαιο, εγω δεν ξερω να με πας στα γκουντης μην με γυρνας βολτες..

 

Η μερα μου ολο και πιο περιεργη γινεται...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες ύπνος. Νοτ μπαντ.



Ανεβαινω στα φαναρια λεω τωρα απο που να παω και με πεταει το κορυφαιο, εγω δεν ξερω να με πας στα γκουντης μην με γυρνας βολτες..

 

Έπρεπε να την έβγαζες έξω στον δρόμο και να την πάταγες με το αμάξι. Χωρίς τύψεις.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Πως να ξεκινησει η μερα σου καλα ...

 

Αν 8:00 η ωρα το πρωι λες σε μια κοπελα καλημερα και σου κεει τα μαθες πεθανε αυτος απο ανακοπη..

 

Ακομα ενα κουλο .

 

6:00 η ωρα ημουν Περαια εκει που παω με το αμαξι πεταγεται μην μπαμπο μπροστα μου στατησα αναγκαστηκα.

 

Θα με πας μεχρι στην σταση τα γκουντης. Της κεω ξερετε που ειναι γιατι δεν ειμαι απο δω.

 

Σαφως απανταει.

 

Ανεβαινω στα φαναρια λεω τωρα απο που να παω και με πεταει το κορυφαιο, εγω δεν ξερω να με πας στα γκουντης μην με γυρνας βολτες..

 

Η μερα μου ολο και πιο περιεργη γινεται...

http://www.youtube.com/watch?v=UAvmqj-G5mg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε τετοιες μακακιες κανω ωρες ωρες..αν δεν την επαιρνα μπορει ολη μερα να το σκεφτομουν οτι δεν την βοηθησα..

 

Μετα σκεφτηκα οτι πολλα μπορουσαν να συμβουν...

 

Ξανα δεν παιρνω κανεναν..

 

Ηθελε να την αφησω μπροστα στην σταση κιολας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...