Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πάω να κατουρήσω και γλιστράω και βαράω με το κεφάλι στον καμπινέ

την ώρα που σηκώθηκα και προσπαθούσα να κατουρήσω χτυπάει το κινητό μου και τρέχω να το σηκώσω γιατι περίμενα τηλέφωνο ξεχνώντας μες τη ζαλάδα να βάλω μέσα το ματσαφλώκο

και τσούπ μια φίλη της αδερφής μου έφευγε και έτυχε (δεν έτυχε πέτυχε) να περνάει απο το διάδρομο :fear:

έβαλε το χέρι της σαν παρωπίδα και επιτάχυνε σαν δαιμονισμένη

 

 

δεν φταίω :mellow: :mellow: :mellow: :mellow:

 

VP5mLbp.jpg

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

καλή ποιότητα είναι το bluray όχι το dvd.Αρα όχι δεν κυκλοφόρησε ακόμα

σιγά μην στο δώσει και σε bluray σε ταινία που μόλις κυκλοφόρησε.. τα υπόλοιπα 2 βγήκαν μετά απο 1 χρόνο σε bluray ...

H Εκδοση είναι σαν VCD και καλύτερη κατα πολύ απο cam .. έχει και sample . οποιον τον ικανοποιεί και δεν θέλει να περιμένει 6μηνο + ας την κατεβάσει αξίζει.

ο κινέζος δίνει ρέστα στο τρίτο μέρος..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέθρα! B)

θυμήθηκα κάτι χαζό  και γελάω μόνος μου
παλιά όταν είχα πάρει το πρώτο μου κινητό (1η γυμνασίου πήγαινα ) , έκανα αναπάντητες χωρίς λόγο και όταν με καλούσαν πίσω με ρώταγαν αν ήθελα κάτι και έλεγα "όοχι "
θυμάμαι είχα κάνει αναπάντητη και σε αυτή τη φίλη της αδερφής μου (αυτή απο χθές)
λέτε να υποβόσκει τίποτα ? γιατί να κάνω αναπάντητες σε αυτήν ? Α?
 

 

πάω να κατουρήσω και γλιστράω και βαράω με το κεφάλι στον καμπινέ
την ώρα που σηκώθηκα και προσπαθούσα να κατουρήσω χτυπάει το κινητό μου και τρέχω να το σηκώσω γιατι περίμενα τηλέφωνο ξεχνώντας μες τη ζαλάδα να βάλω μέσα το ματσαφλώκο
και τσούπ μια φίλη της αδερφής μου έφευγε και έτυχε (δεν έτυχε πέτυχε) να περνάει απο το διάδρομο :fear:
έβαλε το χέρι της σαν παρωπίδα και επιτάχυνε σαν δαιμονισμένη


δεν φταίω :mellow: :mellow: :mellow: :mellow:
 

VP5mLbp.jpg

 

μακάρι να το είχα βγάλει απ το μυαλό μου
μου λέει η αδερφη μου πριν λίγο που ξύπνησα και πηγα να φτιάξω καφέ "τι εγινε χθες το βράδυ με τη Γιάννα ? της ειπα να έρθει σήμερα και μου λεει δεν ξανάρχεται σπίτι , την ρωτάω γιατί και μου λέει ρώτα τον αδερφό σου"

δεν φταίω εγώ ολα έγιναν γρήγορα :mellow: :mellow: :mellow:
τι να κάνω? να της στείλω κανα μήνυμα να της εξηγήσω οτι στην τουαλέτα έχει διαρροή και πάτησα τα νερά και γλίστρησα κλπ.?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

δεν μου αρεσουν οι διακοπες ρευματος σε αυτη την πολη γιατι το ν μεγαλωνει σε σχεση με το t...

 

μερες

Επεξ/σία από viper2005
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηρα απο μια γάτα μας ενα απο τα γατιά της γιατι ήταν έτοιμο να ξεψυχήσει , απο την μια μέρα στην άλλη έγινε αδίνατο εκεί που ηταν νορμάλ
εκεί που δεν μπορούσε να σταθεί τώρα περπατάει και έχει δυναμη να νιαουρίζει κιόλας , ΙΣΩΣ και να επιζήσει

Πάω να της πάρω αλλο ένα να του καθαρίσω τα μάτια (αυτό και τα υπολιπα δεν έχουν θέμα , μονο κλειστά μάτια απο τσίμπλες) και δεν με αφήνει. μου πετάχτηκε στα μούτρα και έκανα πίσω και την απέφυγα .

Πόσο χαζη γμτ ... δεν μπορώ να καταλάβω πως γίνεται να είναι ΤΟΣΟ psycho αυτή η γάτα
μονίμως γουρλομένα μάτια , βαράει τσίτες όταν την πλησιάζει άλλη γάτα και τώρα αυτό

 



οποιος σποιλεριασει got στο fb σημερα εχει φαει μπλοκ και delete. μου με ρωτανε μετα γιατι μεσβησες...

εγω δεν μπαίνω fb μέχρι να το δω το μεσημέρι γιατι έχω ενα φίλο που spoilεριάζει αβέρτα ..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οποιος σποιλεριασει got στο fb σημερα εχει φαει μπλοκ και delete. μου με ρωτανε μετα γιατι μεσβησες...

Υποτιτλοι ελληνικοι βγήκαν;

 

Εντιτ: Ενημέρωσαν πως βγήκαν Εδώ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχει πάει κανείς http://www.mastersofrock.cz ?

 

Θα είμαι με παρέα την προηγούμενη εβδομαδα αυστρια-σλοβακία και θα καταλήξουν εκει. Ψαχνομαι,να κλείσω εισητήρια επιστροφής στις 11 ή στις 14.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...