Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτό με τις κραυγές πόνου δεν είναι κακό.

Yπό άλλες συνθήκες κι εξαρτάται, ας μην αναλύουμε τ' αυτονόητα.

Αλλά αρχίζεις και χάνεις τη γοητεία σου με τις predictable ατάκες, πρόσεξέ το =P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Κι εγω ημουν. Γενικα ψιλοπροσεχε το παντως. Εμενα μου ειπε να μην τις χρησιμοποιω και να κανω τον καθαρισμο με χαρτι τυλιγμενο γυρω απο το δεικτη μοναχα μεχρι οσο φτανει μεσα*. Το ηξερα πως δεν ειναι ο,τι καλυτερο, αλλα το ειχα κατηγοριοποιησει στα "ελα μωρε σιγα" που συμβαινουν σε αλλους σε στυλ urbanιας :P

 

 

* Εβαλα πολυ σκεψη για τη συνταξη αυτης της προτασης :lol:

Ναι αυτό είναι το σωστό, μου το έχουν πει και άλλοι (πχ και η αδερφή μου πήγε για έλεγχο) άλλα είναι τόσο φλου αυτό το πράμα που αν δε πάθεις δε θα μάθεις.

Και στο κάτω κάτω λες, ε τότε γιατί υπάρχουν οι μπατονετες; Α;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγω ημουν. Γενικα ψιλοπροσεχε το παντως. Εμενα μου ειπε να μην τις χρησιμοποιω και να κανω τον καθαρισμο με χαρτι τυλιγμενο γυρω απο το δεικτη μοναχα μεχρι οσο φτανει μεσα*. Το ηξερα πως δεν ειναι ο,τι καλυτερο, αλλα το ειχα κατηγοριοποιησει στα "ελα μωρε σιγα" που συμβαινουν σε αλλους σε στυλ urbanιας :P

 

 

* Εβαλα πολυ σκεψη για τη συνταξη αυτης της προτασης :lol:

 

Σου έκανε και πλύση; Αν ναι, πόσο γαμάτο είναι να ξανακούς συχνότητες που δεν γνώριζες ότι υπήρχαν.;ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Και το χάλασες στο p.s. mr. grammar nazi.

OMFG 

 

Πως την πατησα ετσι? Eιδικα το συγκεκριμενο τρελαινομαι οταν το βλεπω λαθος!  Ας κατηγορησω την αντιβιωση, λεει στις Ανεπιθυμητες Ενεργειες: Συγχυση  :confused:

 

@Status Οχι γμτ κι εγω το περιμενα αυτο, αλλα οπως οσες φορες εχω παει σε ΩΡΛ για ελεγχο κλπ η απαντηση ειναι "Δε χρειαζεται, δε βλεπω να υπαρχει κατι". Το οποιο ναι μεν ειναι καλο (γιουπιιι ακυρωνω τα μαθηματα κηροπλαστικης με το κερι των αυτιων) απο την αλλη παντα ηθελα να δω πως ειναι ολο αυτο που ακουγεται για τη φαση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

scul άκυρο, αλλά για πολύ καιρό νόμιζα ότι στο άβατάρ σου ήταν ένα σουρεαλιστηκό ανθρωπάκι που στρίβει σε μια γωνία του πεζοδρομίου

Μέσα είσαι, μην δεχτείς ποτέ να σε πείσει κανείς για το αντίθετο με πεζές οπτικές ερμηνείες περί λάπτοπ.

Kι επειδή εκτιμώ την αχαλίνωτη φαντασία, μια απροσδιόριστη μέρα στο μέλλον με συννεφιασμένο ουρανό, θα σε βάλω να μου πεις και τι σχήματα βλέπεις στα σύννεφα.

 

Μα με πέθανες... :P

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, φτάνει δεν χωράει άλλο stan το κεφάλι μου.

 

 

Δεν κατάλαβα, αλλα έκανα like οτι και καλά κατάλαβα. 

 

Είμαι περήφανη που είμαι γκραμμαρ νατσι ρε μάνα μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήταν λίγο απογοήτευση βέβαια το vaio, μετά από 2 χρόνια που έβλεπα την γωνία να λιώνει

Ε, τώρα. Άντε, πάρε σουρεάλ ανθρωπάκι να στρίβει τη γωνία (in an air floating kind of way...? =P)

 

 

scully_creature.jpg

 

 

Και μιας και λέμε για άβαταρ,

Yin, σεβαστός ο Τσάπλιν αλλά το προηγούμενο ήταν έρωτας (κλαψ, bring it back κλπ.)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...