Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Yπαρχουν αλλα απ'ο,τι ξερω πρεπει να βρεις την κινεζικη ονομασια τους για να ρωτησεις. Παντως οι περισσοτεροι κινεζοι που εχει τυχει να ρωτησω το κρατανε επτασφραγιστο μυστικο και με δειχνουν και γελανε οταν τους ρωταω. Μαλλον θα γελανε επειδη νομιζω πως πραγματικα θα μου το πουν χωρις να ξερω πως λεγεται στα κινεζικα.

θα παω αυριο σε ενα κινέζικο με βρακιά να ρωτήσω

λογικά θα μου πει αλλιώς δεν θα πάρω βρακιά

αμα ειναι καλός έμπορας θα φερθεί έξυπνα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Κάπου είχα δει ότι μπορείς να "φτιάξεις κύκλωμα" σχεδιάζοντας το απλά με το μολύβι. Ο γραφίτης λειτουργεί ως αγωγός.

 

Edit:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν διάλεγα όνομα δεν θα ήταν Νικος που πήγαν και με βαφτίσανε ...
θα ήταν κάτι σαν black dragon of chaos vila mercedez fuendez πχ να είναι μοναδικό
ο κάθε άνθρωπος θα έπρεπε να έχει διαφορετικό όνομα , αυτό που ζούμε είναι μια τραγιδία ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

XO XO XO XO!!!

 

Σήμερα επισημοποιηθηκε το μεταπτυχιακό μου. Απο Αύγουστο την κάνω για Ουτρέχτη Ολλανδίας.

 

Σας αγαπώ...

 

:-D

Έτσι σου 'ρχεται να σβήσεις το "not everyone understands HOUSE music,it's a spiritual thing,a soul thing,a body thing" thread?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν διάλεγα όνομα δεν θα ήταν Νικος που πήγαν και με βαφτίσανε ...

θα ήταν κάτι σαν black dragon of chaos vila mercedez fuendez πχ να είναι μοναδικό

ο κάθε άνθρωπος θα έπρεπε να έχει διαφορετικό όνομα , αυτό που ζούμε είναι μια τραγιδία ..

Κανονικά όλοι οι γονείς (και οι νονοί σαν πνευματικοί γονείς) θάπρεπε νάχουν πρόσβαση και να τρέχουν fast forward τη ζωή του παιδιού,οπότε θάξεραν όχι μόνο πως να ονοματίσουν το παιδί αλλά και να έχουν τη δυνατότητα επιλογής είτε να "περάσουν καλά" (την ώρα της σύλληψης) είτε να μαστουρώνουν ες αεί με ωκυτοκίνη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...