Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Πολύ εύκολα τον χάνετε τον ύπνο σας εσείς, εγώ δεν ξύπνησα καν και μένω 10 λεπτά από το επίκεντρο.

 

εγω έχω θέμα με τους σεισμούς και δεν ξυπνάω με τίποτα ... θα γίνει κανένας μεγάλος και θα με βρουν στην χέστρα κάτω απο τα χαλάσματα.

 

μια μέρα που λες lucifer πάω βόλτα στην Πάτρα και όπως έπινα την πινακολάρα μου (έτσι λεω την φραπεδούμπα) σκάει μύτη ένα γκομενάκι κόλαση .. την κοιτάω , με κοιτάει , γυρίζει φεύγει και δεν την ξαναείδα.

 

ρε να σου πω , στο facebook με έχεις φίλο ? α?

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια μέρα που λες lucifer πάω βόλτα στην Πάτρα και όπως έπινα την πινακολάρα μου (έτσι λεω την φραπεδούμπα) σκάει μύτη ένα γκομενάκι κόλαση .. την κοιτάω , με κοιτάει , γυρίζει φεύγει και δεν την ξαναείδα.

 

ρε να σου πω , στο facebook με έχεις φίλο ? α?

 

 

Πω ρε φίλε, πως τυχαίνουν σε σένα όλα αυτά τα περίεργα.

 

(Όχι.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω έχω θέμα με τους σεισμούς και δεν ξυπνάω με τίποτα ... θα γίνει κανένας μεγάλος και θα με βρουν στην χέστρα κάτω απο τα χαλάσματα.

 

μια μέρα που λες lucifer πάω βόλτα στην Πάτρα και όπως έπινα την πινακολάρα μου (έτσι λεω την φραπεδούμπα) σκάει μύτη ένα γκομενάκι κόλαση .. την κοιτάω , με κοιτάει , γυρίζει φεύγει και δεν την ξαναείδα.

 

ρε να σου πω , στο facebook με έχεις φίλο ? α?

 

χαχαχαχ το μλκα πως τα λές όμως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι σεισμό δεν κατάλαβα , παρολαυτα μόλις μου το είπαν το συνδιάσα και κατάλαβα οτι μέσα στη θολούρα του ύπνου τελικά μου είχε γίνει αντιληπτός αλλά νόμιζα οτι ήταν όνειρο...δλδ ακόμα σαν όνειρο τον θυμάμαι και μάλιστα που κράτησε περισσότερο από 1 δευτερόλεπτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αυτο που μου εκανε περισσοτερη εντυπωση απο το σεισμο ήταν το γεγονος πως τα σκυλια της γειτονιας τρελαθηκαν στις φωνες. Δε θυμαμαι να το εκαναν και αλλες φορες..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο που μου εκανε περισσοτερη εντυπωση απο το σεισμο ήταν το γεγονος πως τα σκυλια της γειτονιας τρελαθηκαν στις φωνες. Δε θυμαμαι να το εκαναν και αλλες φορες..

Λες να επηδιόσαντο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατί δεν έχουμε ελέφαντες στην Ελλάδα?
ούτε τίγρης ούτε τίποτα
γιατί δεν έχουμε ζούγκλα ?
πού ειναι οι φώκιες ?οι καληλοπαρδίλος? παλιά είχα βρει ενα δόντι μεγάλο , σαν να ήταν απο ματσόδοντα της κριπιδικής εποχής αποπετρομόμενο και μου είπαν οτι είναι πέτρα ... ποιος φταίει ? α?


---
ήθελα να το ρωτήσω εδώ και καιρό αλλα δεν ήξερα πως να το πω να μην φανεί σαν τρόλει γιατι δεν είναι..
είδα την ταινία γκρίμλιν πριν καιρό στην tv και έχω απορίες.
τα γκρίμλινς της ταινίας υπάρχουν σαν ζώα ? όχι οτι θα τα βρέξεις και θα βγάζουν απο την πλάτη μπαλίτσες και θα πολαπλασιάζονται και αν φάνε κοτόπουλο τα μεσάνυχτα θα γίνουν άσκημα , ΣΑΝ ΖΩΑ λεω .

δηλαδή αμα πάω σε ενα κινέζο και τον ρωτήσω θα ξέρει ? υπάρχουν στην παράδοση τους ?

ΓΚΙΣΜΟ ΓΚΙΣΜΟ , ΜΑΡΑΓΚΟΥΑΑΑΑΑΙΙΙ
νιαχ νιαχ νιαχ B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

τα γκρίμλινς της ταινίας υπάρχουν σαν ζώα ? όχι οτι θα τα βρέξεις και θα βγάζουν απο την πλάτη μπαλίτσες και θα πολαπλασιάζονται και αν φάνε κοτόπουλο τα μεσάνυχτα θα γίνουν άσκημα , ΣΑΝ ΖΩΑ λεω .

 

δηλαδή αμα πάω σε ενα κινέζο και τον ρωτήσω θα ξέρει ? υπάρχουν στην παράδοση τους ?

 

ΓΚΙΣΜΟ ΓΚΙΣΜΟ , ΜΑΡΑΓΚΟΥΑΑΑΑΑΙΙΙ

νιαχ νιαχ νιαχ B)

Yπαρχουν αλλα απ'ο,τι ξερω πρεπει να βρεις την κινεζικη ονομασια τους για να ρωτησεις. Παντως οι περισσοτεροι κινεζοι που εχει τυχει να ρωτησω το κρατανε επτασφραγιστο μυστικο και με δειχνουν και γελανε οταν τους ρωταω. Μαλλον θα γελανε επειδη νομιζω πως πραγματικα θα μου το πουν χωρις να ξερω πως λεγεται στα κινεζικα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...