Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

με πήρα τηλέφωνο και δεν το θυμάμαι ? είδα κλίση από τον αριθμό μου στο κινητό μου πως γίνεται αυτά ? ποτ?

Με vodka ..τουλαχιστον έτσι το εκανα εγω..γι αυτο το γύρισα στο ουίσκι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπό άλλες συνθήκες "εγώ δεν ξέρω πως δουλεύουν αυτά τα μηχανήματα του διαβόλου - κομπάρσος είμαι εδώ", αλλά επειδή στην προκειμένη περίπτωση η απορία ερχόταν από πολύ καθώς πρέπει μιλφ, έκανα την εξαίρεση.

 

 

-Να, thepirateb[..], γράψε εδώ π.χ την ταινία που θες να κατεβάσεις.

-Εεε δεν ξέρω τωρα ποια.

-Ε πες μία που θες να δεις.

-Βάλε εσύ όποια θες.

-Οκ, βάζω παράδειγμα "trainspotting" (γαμώ την πρωτοτυπία μου).

 

 

 

   ...1ο αποτέλεσμα αναζήτησης -->  "TEENSEXCOUPLE".

 

 

 

- :confused:

- :whistle:

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με vodka ..τουλαχιστον έτσι το εκανα εγω..γι αυτο το γύρισα στο ουίσκι..

εγω δεν πείνω αλκοόλ , μόνο σε γιορτές / γάμους

 

ο σεισμός ειναι υποκουφες δονήσεις στις μητρικές πλάκες της γης? (το διάβασα πρόσφατα σε ενα περιοδικό που έλεγε για τα τέκνο ρήγματα στην Ελλάδα)

γιατι αν είναι έτσι όπως λένε οι επιστήμονες τότε κανένα μέρος δεν ειναι ασφαλές :ph34r: :ph34r: :ph34r: :ph34r:

 

Με vodka ..τουλαχιστον έτσι το εκανα εγω..γι αυτο το γύρισα στο ουίσκι..

 

εγω δεν πείνω αλκοόλ , μόνο σε γιορτές κ γάμους

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σεισμος και μεσα στην πολη...

και που λες ειμαι μεταξυ ονειρων και ανοιγει αποτομα το ματι.λεω τι στο καλο?και λιγα δευτερα μετα εριξε ο σεισμος(ο οποιος μου φανηκε μεγαλυτερος απο 4,4 ισως εχω ξεσυνηθίσει...).φωναζω ενα ειμαστε οκ?μου λενε οι δικοι ολα καλα και ειμαι ετοιμη να ξεραθω παλι.λιγα λεπτα αργοτερα εχω χαλαρωσει και λαγοκοιμάμαι χτυπαει το κινητο και ακουω μια τυπισσα να μου φωναζει με μια φωνη μες τη τσιριδα:"νιτσα!!εισαι καλα??εισαι ΚΑΑΛΛΛΛΛΛΑΑΑΑΑΑΑ?".λεω απο μεσα μου πια νιτσα?και της απανταω:"οχι αι χεσε μας πρωινιατικα..πρωτα ο σεισμος και μετα εσυ.."

το κλεινω και καπακι ξαναπερνει!!!και μου λεει γιατι της το εκλεισα!και να ξεκιναει μουρμουρα!δεν ειχα το ψυχικο σθενος να της απαντησω απλα της το εκλεισα στα μουτρα, απενεργοποιησα το κινητο και εχασα τον υπνο για καμια ωρα τουλαχιστον.. :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...