Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Χθες βράδυ είδα στον ύπνο μου ενα γκρίζο άνθρωπο με γαλάζια φωτεινά μάτια

τον ρώτησα τι κάνει στο δωμάτιο μου και μου είπε πως είναι καιρός να αφυπνιστώ

μου είπε οτι με περιμένουν να αφυπνιστώ και να πάω μαζι τους

τον ρώτησα πως θα τους βρω και μου είπε "καιρός γαρ εγγύς" και μετά κάτι που δεν κατάλαβα

τότε κοίταξα στον ουρανό και είδα ανάμεσα στα αστέρια ιπτάμενα φωτεινά αντικείμενα

του είπα τι ειναι αυτά ? και μου λέει "είναι ο πολιτισμός που άφησες πίσω"

μου είπε οτι ο καιρός πλησιάζει και όταν το ουράνιο σώμα του πατέρα κοιμηθεί θα είναι η αρχή ενός νέου κόσμου

τοτε μια λάμψη εμφανίστηκε και ο τύπος εξαφανίστηκε σαν αέρας

 

ηταν πολύ αληθινό για όνειρο :ph34r: :ph34r: :ph34r:

 

 

"

tumblr_mn4dnzJEJK1s1sx99o1_500.gif

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω μια ψiλοπαλαβή γειτόνισσα(την πέτυχα τις προάλλες στο δρόμο και μιλήσαμε λίγο και είναι γεμάτη τικ εκτός οτι δεν έχουν λογική τα περισσότερα απόσα λέει  ) , χωρισμένη που φωνάζει στο παιδί της να διαβάζει
του φωνάζει να φάει αυτό που έφτιαξε με το ζόρι ενώ είναι άθλια μαγείρισσα και ποτέ δεν νοιάστηκε να μάθει να μαγειρεύει (πριν παντρευτεί αλλα και στον γάμο της έτρωγε μονίμως delivery , κάθε μέρα και μας έλεγε οτι δεν της αρέσει καθόλου το μαγείρεμα. 

Το παιδί της το μεγάλωσε (γυμνάσιο πάει) κυρίως με σοκολάτες/πατατάκια κλπ και πέρσι της ήρθε να του τα κόψει. Το παιδί έχει κιλάκια αλλα όχι ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ. Πριν λίγες μέρες το κυνίγαγε να του πάρει μια σοκολάτα που το είδε να έχει στο δωμάτιο του.

Το παράταγε στην μάνα της και στον πατέρα του και γύριζε με την κολλητή της (άλλο ufo) γειτόνισσα με διάφορους. Την πέτιχα αυτή και την φίλη της τυχαία σε site γνωριμιών (φάτσα) πριν λιγα χρόνια και έμεινα μλκς με τις φωτογραφίες που ανέβαζε και με τα σχόλια απο κάτω , τόσο τα δικά της όσο και "φίλων" . 40 χρονών γυναίκα με 0% αυτοσεβασμό .

Τώρα επιβάλει σε αυτό το παιδί να τρώει ότι αυτή θέλει, να διαβάζει 5-6 ώρες την μέρα και όταν δεν διαβάζει να παίζει videogames κλεισμένο στο δωμάτιο του (θέλει να παει βόλτα με τους φίλους του και δεν το αφήνει , ούτε το ποδήλατο δεν το αφήνει να χρησιμοποιεί πλέον).

Όταν λέω φωνάζει , μιλάμε για καταστάσεις εκτός ορίων , ουρλιαχτά σαν λυσσασμένη και απο πάνω του αρχίζει "είσαι άχρηστος , θα μείνεις μόνος σου , δεν θα σε θέλει κανένας , δεν κάνεις για τίποτα."

wtf :mellow:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έλειψα από το σπίτι μία ώρα

Είχα ανοιχτό το παραθύρο,να αεριστεί το δωμάτιο,γύρισα άνοιξα το συρτάρι να πάρω λεφτά από το πορτοφόλι και λείπουν όλα!!!!

85€ είχα..

wtf;;;;

με έκλεψαν;;μέρα μεσημέρι;

 

 

Με έκλεψαν αλήθεια δεν είναι πουθενά

Το αρχίδι γαμώ την μανα του.85 να είναι οι ώρες του.που να τα ξοδέψει όλα σε φάρμακα και να ψοφήσει το μουνοπανο γαμώ το σπίτι του

 

 

σε τί όροφο μένεις ρε συ?Το παράθυρο ήταν προσβάσιμο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενώ ξεκινάς καλά

εχω μια ψiλοπαλαβή γειτόνισσα

τα χαλάς στο φινις

 

(την πέτυχα τις προάλλες στο δρόμο και μιλήσαμε λίγο και είναι γεμάτη τικ εκτός οτι δεν έχουν λογική τα περισσότερα απόσα λέει  ) , χωρισμένη που φωνάζει στο παιδί της να διαβάζει
του φωνάζει να φάει αυτό που έφτιαξε με το ζόρι ενώ είναι άθλια μαγείρισσα και ποτέ δεν νοιάστηκε να μάθει να μαγειρεύει (πριν παντρευτεί αλλα και στον γάμο της έτρωγε μονίμως delivery , κάθε μέρα και μας έλεγε οτι δεν της αρέσει καθόλου το μαγείρεμα. 

Το παιδί της το μεγάλωσε (γυμνάσιο πάει) κυρίως με σοκολάτες/πατατάκια κλπ και πέρσι της ήρθε να του τα κόψει. Το παιδί έχει κιλάκια αλλα όχι ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ. Πριν λίγες μέρες το κυνίγαγε να του πάρει μια σοκολάτα που το είδε να έχει στο δωμάτιο του.

Το παράταγε στην μάνα της και στον πατέρα του και γύριζε με την κολλητή της (άλλο ufo) γειτόνισσα με διάφορους. Την πέτιχα αυτή και την φίλη της τυχαία σε site γνωριμιών (φάτσα) πριν λιγα χρόνια και έμεινα μλκς με τις φωτογραφίες που ανέβαζε και με τα σχόλια απο κάτω , τόσο τα δικά της όσο και "φίλων" . 40 χρονών γυναίκα με 0% αυτοσεβασμό .

Τώρα επιβάλει σε αυτό το παιδί να τρώει ότι αυτή θέλει, να διαβάζει 5-6 ώρες την μέρα και όταν δεν διαβάζει να παίζει videogames κλεισμένο στο δωμάτιο του (θέλει να παει βόλτα με τους φίλους του και δεν το αφήνει , ούτε το ποδήλατο δεν το αφήνει να χρησιμοποιεί πλέον).

Όταν λέω φωνάζει , μιλάμε για καταστάσεις εκτός ορίων , ουρλιαχτά σαν λυσσασμένη και απο πάνω του αρχίζει "είσαι άχρηστος , θα μείνεις μόνος σου , δεν θα σε θέλει κανένας , δεν κάνεις για τίποτα."

wtf :mellow:

 

You should keep your day job.




 

Με έκλεψαν αλήθεια δεν είναι πουθενά

Το αρχίδι γαμώ την μανα του.85 να είναι οι ώρες του.που να τα ξοδέψει όλα σε φάρμακα και να ψοφήσει το μουνοπανο γαμώ το σπίτι του

 

 

Εσύ κατάρες, αυτός θα πίνει στην υγειά σου. Μάλλον τον προτιμώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονοκατοικία με αυλή, αίθριο και πισίνα και γκρινιάζει για 50 ευρώ ο Έλληνας Κροίσος με 9 γράμματα.

 

ΟΥΣΤ!

 

 Ασε που μπορει να τα βουτηξε η υπηρέτρια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Thanks ρε.

 

Μπα, ευτυχώς, το πιο κοντινό σε αυτό που λες είναι απλά δείγματα τυπικής ελληνικής οικογένειας.

 

(me) - Μάνα, έτσι κι έτσι.

(Μάνα) - ΑΑΑΑααααα ΟΟΟΟΟΟ, *****, ****** τ'ακούς??? Το παιδί το κάνανε μάνατζερ, αααααααχ το 'λεγα γω, αυτό το παιδί με τόσο διάβασμα θα γίνει επιστήμονας, που το στείλαμε από δω με μια βαλίτσα και πήγε κει πάνω, μες στα κρύα, ούτε γνωριμίες ούτε τίποτα και αααααααχχχχ κοίτα πως τα κατάφερε, και, πωωω και τώρα που να γυρίσει το παιδί με αυτά που γίνονται εδώωω και (20+ λεπτο μπλα μπλα)

(Πατέρας) -(κατέβασμα εφημερίδας) Ε, αφού τρέχει καλό DNA στην οικογένεια, τι περίμενες (ανέβασμα εφημερίδας).

like a boss ο father.

Συνοψισε (διακριτικα) την 20λεπτη αντιδραση της μητερας σε μια προταση (και συνεχισε να διαβαζει την εφημεριδα του καπνιζοντας πουρο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...