Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

έβλεπα το resident evil retribution και μου μπήκαν σκέψεις

μπορούμε άραγε να εξελιχθούμε με δυνάμεις σαν της της Alice ή να γίνουμε τέρατα σαν εκείνο με τον εγκέφαλο έξω? (απο τα αγαπημένα μου)

 

που ξεκινά και που σταματάει η εξέλιξη   ?

φσσσσσσσσσσσσσ πανικός

εντωμεταξύ η umbrella corporation υπάρχει !! :ph34r: :ph34r: :ph34r: :ph34r:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Του Δελαπόρτα είναι ρε, μην τσιμπάτε.;ρ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Θελει να παντρευτει γατα... Μαλιστα... First world problems :lol:

 

Βεβαια αμα την εχει σπιτωμενη πολυ καιρο, πρεπει καποια στιγμη να την αποκαταστησει. Καλα τα χαδια και τα γουργουρισματα, αλλα να υπαρχει και ενα στεφανι τελος παντων.

 

 

 

Εντιτ: Επειδη λογικα θα καταλαβαινεις Ολλανδικα και δε βγαζω ακρη απο την γκουγκλομεταφραση, αυτο το σημειο τι εννοει?

Περάστε ή τη γάτα ένα ιδιωτικό αεροπλάνο και τα τρία κορίτσια αξίζουν, απάντησε με το Chanel εικονίδιο: «Ναι, γιατί όχι".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι μωρη κα-υ-λα!

 

Να σου πω. Δεν εχεις κανενα κουλτουριαρη φιλο να σου πεταξει καμμια ατακα οπως "πετυχες επειδη εισαι ελληνας" και να τραβας μετα τις τριχες σου??

 

Κονγκρατς και παλι μπρο!

Thanks ρε.

 

Μπα, ευτυχώς, το πιο κοντινό σε αυτό που λες είναι απλά δείγματα τυπικής ελληνικής οικογένειας.

 

(me) - Μάνα, έτσι κι έτσι.

(Μάνα) - ΑΑΑΑααααα ΟΟΟΟΟΟ, *****, ****** τ'ακούς??? Το παιδί το κάνανε μάνατζερ, αααααααχ το 'λεγα γω, αυτό το παιδί με τόσο διάβασμα θα γίνει επιστήμονας, που το στείλαμε από δω με μια βαλίτσα και πήγε κει πάνω, μες στα κρύα, ούτε γνωριμίες ούτε τίποτα και αααααααχχχχ κοίτα πως τα κατάφερε, και, πωωω και τώρα που να γυρίσει το παιδί με αυτά που γίνονται εδώωω και (20+ λεπτο μπλα μπλα)

(Πατέρας) -(κατέβασμα εφημερίδας) Ε, αφού τρέχει καλό DNA στην οικογένεια, τι περίμενες (ανέβασμα εφημερίδας).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έλειψα από το σπίτι μία ώρα

Είχα ανοιχτό το παραθύρο,να αεριστεί το δωμάτιο,γύρισα άνοιξα το συρτάρι να πάρω λεφτά από το πορτοφόλι και λείπουν όλα!!!!

85€ είχα..

wtf;;;;

με έκλεψαν;;μέρα μεσημέρι;

 

 

Με έκλεψαν αλήθεια δεν είναι πουθενά

Το αρχίδι γαμώ την μανα του.85 να είναι οι ώρες του.που να τα ξοδέψει όλα σε φάρμακα και να ψοφήσει το μουνοπανο γαμώ το σπίτι του

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 οχι :(

Χθες βράδυ είδα στον ύπνο μου ενα γκρίζο άνθρωπο με γαλάζια φωτεινά μάτια

τον ρώτησα τι κάνει στο δωμάτιο μου και μου είπε πως είναι καιρός να αφυπνιστώ

μου είπε οτι με περιμένουν να αφυπνιστώ και να πάω μαζι τους

τον ρώτησα πως θα τους βρω και μου είπε "καιρός γαρ εγγύς" και μετά κάτι που δεν κατάλαβα

τότε κοίταξα στον ουρανό και είδα ανάμεσα στα αστέρια ιπτάμενα φωτεινά αντικείμενα

του είπα τι ειναι αυτά ? και μου λέει "είναι ο πολιτισμός που άφησες πίσω"

μου είπε οτι ο καιρός πλησιάζει και όταν το ουράνιο σώμα του πατέρα κοιμηθεί θα είναι η αρχή ενός νέου κόσμου

τοτε μια λάμψη εμφανίστηκε και ο τύπος εξαφανίστηκε σαν αέρας

 

ηταν πολύ αληθινό για όνειρο :ph34r: :ph34r: :ph34r:

 

 

"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...