Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Υπάρχει ήδη θέμα.

 

 Εννοει θεμα στο μπλα-μπλα με κατι που εχει να κανει με την υπόθεση π.χ. πως θα γίνει εφευρέτης, μαγος κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω μια απορία :mellow: :mellow:

απο τι καθορίζεται πως το πουλί θα γεννηθεί με φτερά και ο άνθρωπος με πόδι?
απο τι καθορίζεται οτι ο άνθρωπος θα έχει δύο καρδιές, ένα πνευμόνι και ένα συκώτι και το περιστέρι για παράδειγμα θα έχει μόνο κόκαλα , κρέας και έντερα και πούπουλα ? (μάτια κλπ)

πως και δεν έχουμε πτηνά με ανθρώπινα πόδια και ανθρώπους περιστέρια με φτερά ?
το dna ποιος το ρύθμισε? μην μου πείτε η φύση γιατι δεν υπάρχει , ειναι σαν τους αρχαίους θεούς της θρησκείας του ιπτάμενου μακαρονοτέρατος, δεν έχει νοημοσύνη κάποιο πλάσμα και λέγετε φύση. Ωραία ως εδώ ?

πάμε παρακάτω .

γιατί οι άνθρωποι εφόσον είναι σαν μηχανές και παίρνουν ανταλλακτικά και επισκευές δεν μπορούν να τεθούν σε λειτουργία αφότου βγουν εκτός λειτουργίας ?

τρανταχτό παράδειγμα όταν μας καεί η μητρική κάρτα στο αυτοκίνητο την αλλάζουμε και δουλεύει , αλλα μέχρι τότε παραμένει νεκρό , ενώ ο άνθρωπος για παράδειγμα πρέπει να κάνει μεταμόσχευση εγκεφάλου (η μητρική μας κάρτα ) όσο είναι ζωντανός.

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ κανείς τα τα έχει σκεφτεί αυτά ?????????? το σκεφτόμουν τώρα και ζαλίστηκα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο τι καθορίζεται οτι ο άνθρωπος θα έχει δύο καρδιές, ένα πνευμόνι και ένα συκώτι

Είναι οι παραλείψεις που προδίδουν την αυτογνωσία μας.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω μια απορία :mellow: :mellow:

 

απο τι καθορίζεται πως το πουλί θα γεννηθεί με φτερά και ο άνθρωπος με πόδι?

απο τι καθορίζεται οτι ο άνθρωπος θα έχει δύο καρδιές, ένα πνευμόνι και ένα συκώτι και το περιστέρι για παράδειγμα θα έχει μόνο κόκαλα , κρέας και έντερα και πούπουλα ? (μάτια κλπ)

 

πως και δεν έχουμε πτηνά με ανθρώπινα πόδια και ανθρώπους περιστέρια με φτερά ?

το dna ποιος το ρύθμισε? μην μου πείτε η φύση γιατι δεν υπάρχει , ειναι σαν τους αρχαίους θεούς της θρησκείας του ιπτάμενου μακαρονοτέρατος, δεν έχει νοημοσύνη κάποιο πλάσμα και λέγετε φύση. Ωραία ως εδώ ?

 

πάμε παρακάτω .

 

γιατί οι άνθρωποι εφόσον είναι σαν μηχανές και παίρνουν ανταλλακτικά και επισκευές δεν μπορούν να τεθούν σε λειτουργία αφότου βγουν εκτός λειτουργίας ?

 

τρανταχτό παράδειγμα όταν μας καεί η μητρική κάρτα στο αυτοκίνητο την αλλάζουμε και δουλεύει , αλλα μέχρι τότε παραμένει νεκρό , ενώ ο άνθρωπος για παράδειγμα πρέπει να κάνει μεταμόσχευση εγκεφάλου (η μητρική μας κάρτα ) όσο είναι ζωντανός.

 

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ κανείς τα τα έχει σκεφτεί αυτά ?????????? το σκεφτόμουν τώρα και ζαλίστηκα

 

ο θεος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

θέλω να την ξαναδώ αυτή την ταινία

τρελαίνομαι 1!1!!!1!!!

 

 

ο θεος

 

γιατί τι θαυματα έκανα και έγινα θεός ?

υπερβολικές αντιδράσεις του φαν κλάπ μου α? χουχου B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ κανείς τα τα έχει σκεφτεί αυτά ?????????? το σκεφτόμουν τώρα και ζαλίστηκα

 

Κανένας ρε, όλοι ξύνονται να πούμε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανένας ρε, όλοι ξύνονται να πούμε.

είναι αμαρτία

 

 

Είναι οι παραλείψεις που προδίδουν την αυτογνωσία μας.

 

άσχετο αλλα κοίταζα το avatar σου και κουνήθηκε το στόμα

είχα καιρό να το προσέξω αλλα με ανατρίχιασε  :ph34r: :ph34r: :ph34r: :ph34r: :ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον ας πω τον πόνο μου.

 

Διαβάζω αυτό το βιβλίο:

 

images?q=tbn:ANd9GcSDcpNxz6GwfS12JqYdHsW

 

το οποίο αρχικά ήταν γερμανικό, μεταφράστηκε στα αγγλικά και απο εκεί το πήραν τα δικά μας τα καμάρια και το μετέφρασαν στα ελληνικά.

 

Αν ήταν ταινία θα ήταν το Χαμένοι στην μετάφραση.

Αν ήταν τραγούδι θα ήταν κάποιο του Πλιάτσικα. Κανένα νόημα.

Αν ήταν βιβλίο, θα ήτ... α οχι βιβλίο είναι, άκυρο.

 

Απαίσιο πράγμα παιδιά. Λέξεις στην σειρά το βιβλίο. Δεν βγαίνει νόημα. Ούτε στου εχθρού μου την κωλόγατα, γαμώ την παναχαική μου, ΓΑΜΩΩΩΩΩ!!!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...