Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

 Η Νικολέτα Μπάλη, μια ευτραφής κοπέλα, στυλοβάτης του σπιτιού της, αντιμετωπίζει μεγάλο πρόβλημα με την αδελφή της Σούζη, που θέλει να τη γράψει ως αναπληρωματική στην ομάδα μπάσκετ που παίζει. Ο έρωτάς της με τον προπονητή της ομάδας Αλέκο, την κάνει να δεχτεί. Στον πρώτο αγώνα η ομάδα χάνει μέχρις ότου στο δέυτερο ημίχρονο αγωνίζεται η Νικολέτα σαν ένας θηλυκός Τσατσένκο και έτσι κερδίζει η ομάδα της. Μετά τη νίκη η Νικολέτα (θηλυκός Τσατσένκο)…

 

http://www.youtube.com/watch?v=z6_3poqSciM

 

3923057641_d0055f9a83_z.jpg?zz=1

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως λένε 2 γκέι που πάνε με Κύπρια η οποία ήταν κόκκαλο από κόκες? μουφογκέι? I am so conflicted right now

 

μπορινγκ μπανκ χολιντεις

Όπως σε λέει ο κουμπάρος....Μουφόντιγκι

 

Να βλέπεις τελικό champions league και να σκάνε αλλεπάλληλα μηνύματα στο κινητό για το τι έγινε με την Κυπραία.........

 

Και η αποθέωση; Μόλις έπεσα για ύπνο μήνυμα....που μπορώ να δω τον τελικό του champions league....

 

Αυτο το Σάββατο ήταν καθαρά σερνικό αντροβαρβατιλα για τον τόξο. Εντυπωσιάστικα πραγματικά!!!

 

Την Κυριακή βέβαια επιστρέψαμε στα γνωστά :lol:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

δεν ήταν αυτό , όταν το είχα πάθει είχα ακούσει φωνή , είχα δει τρείς μορφές και όσο διαρκούσε δεν μπορούσα να κουνηθώ ,όμως το σημαντικότερο ... ξύπνησα και συνέβη , ενώ σε αυτή την περίπτωση προσπαθούσα να κοιμηθώ πάλι, γιατι έγινε την ώρα που γύρισα πλευρό για να προσπαθήσω κοιμηθώ ξανά , με το που πάτησα τον διακόπτη.

 

 

Έχεις ξωκείλει εσύ για τα καλά.

εγώ έχω ξωκείλει ή οι οντότητες που ενοχλούν τον ύπνο μου ? πήγα εγω στο δωμάτιο τους την ώρα που κοιμούνται να κανω καραγκιοζιλίκια ?

 

 

σαν χαααααα ή χαχαχαχα γέλιο δηλαδή ή αισθησιακή ανάσα;

νομίζω οτι το παθαίνουν όλοι αυτό στον ύπνο; λόγο νευρικότητας στρες άγχους κτλ .. 

 

σαν χααααα , λες και κάποιος ξεψυχάει

δεν το έπαθα στον ύπνο μου , το έπαθα πριν κοιμηθώ και η ντουλάπα μου πρόσεξα οτι ήταν μισάνοιχτη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σαν χααααα , λες και κάποιος ξεψυχάει

δεν το έπαθα στον ύπνο μου , το έπαθα πριν κοιμηθώ και η ντουλάπα μου πρόσεξα οτι ήταν μισάνοιχτη

 

Τώρα νομίζω οτι με κοροιδεύεις και σήμερα λόγω της ηλιακής καταιγίδας είμαι και πιο εύθικτος .. οπότε μην απαντάτε απότομα.. μετά απο κάθε μήνυμα θέλω χαμογελάκι.

 

 

 

 Με τόσο αντριλα που την είδε εκείνη την ημέρα μη σου πω οτι ρευοταν κ εκλανε κιολας!!!

χμμ ελπίζω να τα έκανε για το λόγο που λές but i'm not quite sure... επίσης θέλω να κάνω κι εγώ donate με straight support .. είδα οτι άδειασε μια θέση απο τουφα. τόξε ελπίζω να μην παρεξηγείς και να χεις χουμοράκι ε; 

 

 

Καλημέρες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...