Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω σύνδρομο διανοητικής καθυστέρησης  εντ η ντι.

 

Δεν είμαι για πολλά

 

Ο πατερας μου πεθανε το 2003, η αγαπημενη μου θεια πριν απο 3 χρονια, εχω προβλημα με τον υπνο μου και social anxiety.

 

 

Στα λεω επειδη θα θες να κοροιδεψεις σαν μαλακας και αλλα πραγματα που εχω και δεν ηταν επιλογες μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

 Και φτάσαμε στις μερες που οι οικογένειες μαζευονται στα μπαλκονια παππουδες να γκρινιάζουν, γιαγιαδες να μην ακουν, θειαδες να φωνάζουν, παιδακια να κλαινε, μανες να τους τα πρήζουν, κουκουτσια απο καρπουζι και κερασια να πεφτουν βροχή πανω στα αμαξια. Ναι, εφτασαν αυτές οι ωραίες μέρες του καλοκαιριου που θέλεις να ανοίξεις λίγο το παραθυρο μηπως δροσισει λίγο το σπίτι που θυμίζει σάουνα αλλά δεν μπορείς να το κανεις γιατι σε καθε μπαλκονι ειναι μαζεμένη η κλάσικη, ελληνικη, διακριτικη οικογένεια.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω μια φορά εκεί, της λέω ''πόσο πάει η μπάλα'' και με κοιτάει με ένα ύφος λες και είμαι ματόκλαδο στο φαί της και μου λέει ''δεν τiς λέμε πλέον μπάλες. Με σπάτουλα το βάζουμε και πάει με το κιλό''.

 

 

images?q=tbn:ANd9GcQq-wMKBCfO9AxQpzgsa86

Duh!!!

Whhaaat? Τι παει να πει δεν τις λεμε μπαλες και παει με το κιλο? Δηλαδη πως ζητας μια μπαλα σε κυπελακι/χωνακι που συνηθως κανει 1-1,5ευρω?? ζητας 100γρ ή οσο ειναι η "μπαλα" σε χωνακι? :wacko: :wacko:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω προβλημα με τον υπνο μου και social anxiety.

 

 

 

Έλα ρε μαλακα τουφα κι εσύ. Κοιμήσου καπου που να περνάει λιγότερος κόσμος.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 


Και φτάσαμε στις μερες που οι οικογένειες μαζευονται στα μπαλκονια παππουδες να γκρινιάζουν, γιαγιαδες να μην ακουν, θειαδες να φωνάζουν, παιδακια να κλαινε, μανες να τους τα πρήζουν, κουκουτσια απο καρπουζι και κερασια να πεφτουν βροχή πανω στα αμαξια. Ναι, εφτασαν αυτές οι ωραίες μέρες του καλοκαιριου που θέλεις να ανοίξεις λίγο το παραθυρο μηπως δροσισει λίγο το σπίτι που θυμίζει σάουνα αλλά δεν μπορείς να το κανεις γιατι σε καθε μπαλκονι ειναι μαζεμένη η κλάσικη, ελληνικη, διακριτικη οικογένεια.


αν δεν σου αρεσει να κατσεις αγγλια

 

πως θα ηταν αν το ελεγα εγω



Έλα ρε μαλακα τουφα κι εσύ. Κοιμήσου καπου που να περνάει λιγότερος κόσμος.

rs8vvnC.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Whhaaat? Τι παει να πει δεν τις λεμε μπαλες και παει με το κιλο? Δηλαδη πως ζητας μια μπαλα σε κυπελακι/χωνακι που συνηθως κανει 1-1,5ευρω?? ζητας 100γρ ή οσο ειναι η "μπαλα" σε χωνακι? :wacko: :wacko:

 

Kαινούργιες τακτικές, τι να πω? Η παγκοσμιοποίηση έχει και τα άσχημα της. Λες, θελω αυτο κι αυτό, και μετά είναι στα χέρια του υπαλλήλου το τι θα γίνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαινούργιες τακτικές, τι να πω? Η παγκοσμιοποίηση έχει και τα άσχημα της. Λες, θελω αυτο κι αυτό, και μετά είναι στα χέρια του υπαλλήλου το τι θα γίνει.

 

 Οτι δεν τρως παγωτο βανιλια - σοκολάτα αλλά κιντερ μπουενο - παστίτσιο δεν μας λέει κατι ε; Μονο να τα χώνουμε στην παγκοσμιοποίηση ξέρουμε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Οτι δεν τρως παγωτο βανιλια - σοκολάτα αλλά κιντερ μπουενο - παστίτσιο δεν μας λέει κατι ε; Μονο να τα χώνουμε στην παγκοσμιοποίηση ξέρουμε. 

Και τι παει να πει αυτο, δηλαδη η βανιλια ή η σοκολατα γινονται ευκολοτερα μπαλες απ οτι το κιντερ μπουενο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Whhaaat? Τι παει να πει δεν τις λεμε μπαλες και παει με το κιλο? Δηλαδη πως ζητας μια μπαλα σε κυπελακι/χωνακι που συνηθως κανει 1-1,5ευρω?? ζητας 100γρ ή οσο ειναι η "μπαλα" σε χωνακι? :wacko: :wacko:

 

0.8€ λεπτά η μπάλα. Στις 2 μπάλες 1.5€...

 

FAK  YEAAAAAH!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω μια φορά εκεί, της λέω ''πόσο πάει η μπάλα'' και με κοιτάει με ένα ύφος λες και είμαι ματόκλαδο στο φαί της και μου λέει ''δεν τiς λέμε πλέον μπάλες. Με σπάτουλα το βάζουμε και πάει με το κιλό''.

Εκεί θέλει πορνιάρικο ύφος Τέλη Σταλόνε και παθιασμένη φωνή "Αααα δεν τις λεεεες πια ΜΠΑΛΕΣ εεε;".

 

Και μετά να φύγεις από το μαγαζί χοροπηδώντας και evil laughing.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Οτι δεν τρως παγωτο βανιλια - σοκολάτα αλλά κιντερ μπουενο - παστίτσιο δεν μας λέει κατι ε; Μονο να τα χώνουμε στην παγκοσμιοποίηση ξέρουμε. 

 

Γιατι... ... ... wait for iiit... ... ... wait for iiiittt... ... ΡΕ? Αν δεν τις ήξερα θα τις ζητούσα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και λέτε περίεργα γεγονότα με πωλητές να σας πω το δικό μου

ενα βράδυ πέρσι το καλοκαίρι αράζαμε με τους κολλητούς μου και είχα πιει κάτι μπύρες κ είχα παρανοήσει
έλεγα κάτι παλαβομάρες και μετά σκεφτόμουν "το είπα αυτό ? η το σκέφτηκα ? " Δεν είχα φάει τίποτα όλη μέρα γιατι κοιμώμουν μέχρι τις 9 το βράδυ και είπα να παμε να πάρουμε τίποτα να φάμε .

Μπαίνουμε σε γνωστή αλυσίδα σαβούρας και παραγγείλαμε .
όπως βγαίναμε απο την πόρτα τους λεω "περιμένετε ρε , να παρω μια coca cola
γυρίζω μέσα , παίρνω την κοκα κόλα και φεύγουμε.

στο αμάξι λεω στους φίλους μου , ρε οταν έφευγα πλήρωσα?
μου λένε οχι ρε μαλάκα
τους λεω Α , είπα και εγώ , γιατι άλλα λεφτά δεν είχα μαζι

ΔΕΝ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΑΝ ΛΕΦΤΑ !

:mellow: :mellow: :mellow: :mellow: :mellow: :mellow: :mellow:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...