Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

άσχετο , αλλα η χλέπα με την ροχάλα παρότι απευθύνεται στο ίδιο πράμα , σχετίζεται με το χρώμα/απόχρωσή της( "πράσινη" ή μη ) ή είναι κοινός προσδιορισμός ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω μια φορά εκεί, της λέω ''πόσο πάει η μπάλα'' και με κοιτάει με ένα ύφος λες και είμαι ματόκλαδο στο φαί της και μου λέει ''δεν τiς λέμε πλέον μπάλες. Με σπάτουλα το βάζουμε και πάει με το κιλό''.

 

 

images?q=tbn:ANd9GcQq-wMKBCfO9AxQpzgsa86

Duh!!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι , άλλο τραγικό και αυτό , που σου βάζουν χωνάκι και στο ζυγίζουν . Μακρυά ρε , οχι τίποτα άλλο , είναι και αγενείς , ούτε καν διακριτικοί .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή δε σου έχει τύχει να ζητήσεις ξερωγώ 1/4 κεφαλοτύρι; Λες 250γρ;

φυσικα και ναι ρε συ, ετσι το ζηταω παντα

 

Εντάξει , στη δικιά σου περίπτωση απλά δεν ήξερε πιστεύω .

Σε εμένα απλά πήγε να μου παίξει πουστιά για να πω "οκ δε βαριέσαι άστο " και να πληρώσω περισσότερα .

Γενικά στην αλυσίδα αυτή παίζει κυρίαρχο ρόλο αυτη η μιζέρια και η κουτοπονηριά του φραγκοφονιά ιδιοκτήτη . 

Για αυτό και δεν πηγαίνω πλέον εδω και 2 χρόνια να ψωνίσω κάτι , πχ ψωμί τυρόπιτες κλπ . Το μόνο που με κάνει να πηγαίνω , είναι οτι έχει απίστευτο παγωτό .

αυτο νομιζω και εγω, απλα πατανε στην περηφανεια του κωλου που εχει ο καθενας μας και οτι θα αρκεστουν σε οτι βαλανε ηδη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι , άλλο τραγικό και αυτό , που σου βάζουν χωνάκι και στο ζυγίζουν . Μακρυά ρε , οχι τίποτα άλλο , είναι και αγενείς , ούτε καν διακριτικοί .

 

Η μαλακία είναι ότι πάλι απο εκεί θα πάω να πάρω, γιατι ο συνδυασμός λίλα πάουζε - σοκολάτα γάλακτος είναι υπεράνω κάθε αγένειας και τιμής.

 

Υπενθύμιση: Εχεις φάει κι εσύ Φύζιξ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

500γρ με 780γρ δεν ειναι το ίδιο ..

 

Στο κάτω κάτω , αν μου το έλεγε εξ αρχης είναι "τοσο να το αφήσω ; " ίσως έλεγα ναι . Η πούστικια μέθοδος που θέλουν να στο πλασάρουν είναι αυτη που δεν χωνεύω . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω σκαλώσει, δεν μπορώ να θυμηθώ που ποστάρησα πως τα αιδοία έχουν το μειονέκτημα έναντι του πέους πως δεν μπορείς να χαστουκίζεις ανθρώπους με αυτά.

 

Επίσης κάλεσα κόσμο για κοψίδια και κρασομπύρες.

Όταν το γλέντι άναψε..

 

 

dsc5613u.jpg

 

 

 

Τους ζήτησα ευγενικά να φύγουν γιατί δουλεύω αύριο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...