Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

καλημεθρα B)

ποτέ δεν κατάλαβα γιατι θεωρούνται τα panda αρκούδες (ΑΡΚΟΥΔΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ! ΕΙΝΑΙ ΣΚΥΛΟΙ ΚΑΙ ΓΑΤΕΣ ΚΑΙ ΕΡΠΕΤΑ ΚΑΙ ΨΑΡΙΑ ΚΑΙ ΟΡΝΙΘΑ !)
δείτε στο spoiler κουταβάκια panda και θα καταλάβετε ......

%C2%A3%C2%A3%C2%A3+Chilled+out+pandapanda-003-dog.jpg
tumblr_lo5tiuBu5g1qd45ayo1_500.jpg

 

 

σε λίγο μερικοί θα μας πουν και οτι τα κογιότ είναι γάτες ...γιατι μερικοί πιστεύουν οτι τα panda ειναι γάτες ... έχει τύχει σε σοβαρή συζήτηση να αναλύουμε τις ρίζες του κάθε σπόρου (ανεξαρτήτως ήδους ) και να προσπαθούμε να ρίξουμε φως στο μυστήριο .

ΤΑ PANDA είναι ΣΚΥΛΙΑ! deal with it.

και για να προλάβω κάποιους εξυπνάκηδες
Εχετε δει ποτέ αρκούδα να δαγκώνει μπαμπού ? εγω έχω δει τον σκύλο μου όμως........ :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για κάτι λιγότερο από 2 ώρες (στάνταρ πράγματα) έβλεπα στον ύπνο μου ότι έγλυφα μια σοπράνο και ότι σκότωνα ζόμπι με αντάλλαγμα bandwidth σε private torrentάδικο.

 

Τα ζόμπι για το bandwidth, τη σοπράνο για την πάρτη μου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έγραφα ένα ποστ με επιχειρήματα για συνταξιοδότηση στα 40 αλλά δεν μπορώ να συνεχίσω μετά τη σοπράνο.



btw εγώ έβλεπα πως ήμουν μεγαλοκτηνοτρόφος κι έκανα τον περίπατό μου στο χωριό με έναν παρατρεχάμενο δίπλα μου και περνούσαν τα φορτηγά με τα ζα μου και του απαριθμούσα τι είχα από το καθένα και που πήγαινε. Φυσικά δεν είχα ούτε αγελάδες ούτε γουρούνια, ούτε πρόβατα, κάτι κοπάδια λάμα έβλεπα, κάτι ιπποπόταμους και τέτοια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για κάτι λιγότερο από 2 ώρες (στάνταρ πράγματα) έβλεπα στον ύπνο μου ότι έγλυφα μια σοπράνο και ότι σκότωνα ζόμπι με αντάλλαγμα bandwidth σε private torrentάδικο.

 

Τα ζόμπι για το bandwidth, τη σοπράνο για την πάρτη μου.

 

 

Nazi zombies or regular?

 

In other news: A sequel is coming!

 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Pad_WxRt9TU

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Για κάτι λιγότερο από 2 ώρες (στάνταρ πράγματα) έβλεπα στον ύπνο μου ότι έγλυφα μια σοπράνο και ότι σκότωνα ζόμπι με αντάλλαγμα bandwidth σε private torrentάδικο.

 

Τα ζόμπι για το bandwidth, τη σοπράνο για την πάρτη μου.

Εχεις καποια συγκεκριμενη σοπρανο υποψη σου? :lol:

 

Διοτι αυτη ειναι personal favourite 

post-122525-0-40388700-1369565123_thumb.jpg

 

 

Για τη συναυλια της οποιας ειχα κερδισει και ενα backstage και ελεγα συνεχεια "Δε θα της πω κλασικες μαλακιες, δε θα της πω κλασικες μαλακιες" και τελικα της ειπα τις κλασικες μαλακιες :P

 

Bεβαια ενας αλλος τυπακος της ειχε φτιαξει mixtape σε κασετα μαλιστα οποτε δεν ημουν ο χειροτερος της φασης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξεκίνησα να βλέπω x-files και έχω πωρωθεί
είχα δει μερικά επεισόδια όταν ήμουν πιτσιρίκι και είχα τρομάξει :ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδα στον ύπνο μου Κυριακή χαράματα ότι πλημύρισε το σπίτι και βραχυκύκλωσαν τα ηλεκτρικά.Το δε πάτωμα το παίρναμε στα χέρια σαν βρεμμένο "οντουλέ",είδα και τον κουνιάδο μου...

 

...κι επειδή "της Κυριακής το όνειρο στο γιόμα αληθεύει",ξύπνησα και η καλή μου είχε αντιμεταθέσει (πάλι ) τα play rooms μας.

 

Άντε μλκ,κουβάλα,κόντεψα να πέσω κι απ´ τη σκάλα,όλα τα κομπιουτερειδή μου μεταφερθηκαν δέκα μέτρα,τα δικά της ζωγραφικά/χρώματα/νέφτια/καβαλέτα/πινέλα άλαξαν χώρο,επιστρατεύσαμε και τις συρταριέρες του μπαλκονιού για τους δισκους μου (διψήφια tb),μιας και την ενοχλούσαν στις βιβλιοθήκες....

 

...ώσπου η σούφρα μου χώραγε δίευρο αμφάς (ναι,τοξολούγκρα είμαι στενός{ακόμα}) και πήρα άδεια με τις Βεργίνες απ´ το ψυγείο,δεν πήγαινε άλλο.

 

Ες αύριον τα σπουδαία.

 

 

 

 

Τι σχέση έχει ο κουνιάδος μου στο story;Ε,μούφερε κουνελάκι στιφάδο απ´ τα χεράκια της πεθερούλας μου,να συνοδεύσουν τις Βεργίνες....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρέπει να ανοίξουμε στο μπλά μπλά ενα θεματάκι για το ταξίδι στον Αρη που θα γίνει τα επόμενα χρόνια και τον 3D εκτυπωτή της NASA για τα τρόφιμα! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκοψα ενα στηθος κοτοπουλο κομματακια[τελικα ηταν λιγο μεγαλυτερα απο οσο ηθελα] και τα πεταξα κανα 10λεπτο στο τηγανι πριν ριξω κρεμμες γαλακτος κλπ για μακαρονια. Η αληθεια ειναι το νιωθω λιγο καπως το κοτοπουλο, ποια ειναι τα συμπωταματα της σαλμονελας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...