Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

δε γαμιέ ρε κόζιον. Θα έρθεις στην συναυλία το σαββατο;

 

Μπαη δε γουέη με θύμισες ένα παλιό αφεντικό μου, που έιχε κατιτίς στο παχύ του έντερο και έκανε κολονοσκόπηση συχνά πυκνά. Κάποια στιγμή, είχαμε καιρό να τα πούμε, μιλάμε στο τηλ. Τι κάνεις ξερωγώ, άσε γάμησέ τα, πονάει ο κώλος μου, έκανα κολονοσκόπηση το πρωί. Πάλι μωρέ; Άσε, πάλι; Ρε, μπας και γουστάρεις μωρέ μαλάκα και τραβιέσαι κάθε λίγο και λιγάκι; (μπινελίκια, χριστοπαναγίες...)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

65215_10151426322221563_1324171321_n.jpg

 

Γνωρίστε τη Γκαλά, τη γάτα που μου επιβεβαίωσε ότι και οι θηλυκές "ψεκάζουν" αν είναι αστείρωτες.

Και άμα είναι και μαλακισμένες, κατουράνε το ποντίκι του υπολογιστή.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πού θα μείνουμε στα Σόφια; Στης δαρμένης φυσικά, πώς την λέγαν, δεν θυμάμαι. Αν μιλάς για εδώ πέρα, θα κλείσω στο Ρεξ ένα δικλινάκι για τους δυο μας, έχω γνωριμίες, δεν θα μας κρεμάσουν ταμπέλα, μη φοβού. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ λέω να πάμε σε κείνο το εστιατόριο που για να σταυρώσει πελάτη, άνοιξαν τον κήπο και κούρεψαν τους φοίνικες.

Άμα πάρουμε και κάνα ορεκτικό παραπάνω λογικά θα μας βγάλουν και κρεβάτι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και για την κολονοσκόπηση, περήφανος είμαι. Ούτε 3 εκατοστά κομμώτριας δε μου χώνει.

 

Αργησα, οκ.

 

Λεφτερ φιλοξένατον μωρέ, τώρα ξέρει δε θα παρατήσει τη βαλίτσα στη μέση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ λέω να πάμε σε κείνο το εστιατόριο που για να σταυρώσει πελάτη, άνοιξαν τον κήπο και κούρεψαν τους φοίνικες.

Άμα πάρουμε και κάνα ορεκτικό παραπάνω λογικά θα μας βγάλουν και κρεβάτι.

 

μωρέ πάμε όπου θες. Το ναούφικά σου μην ξεχάσεις, ποτέ δεν ξες πότε θα βγάλει δροσούλα εκεί πάνου στην πατρίδα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λεφτερ φιλοξένατον μωρέ, τώρα ξέρει δε θα παρατήσει τη βαλίτσα στη μέση.

 

δεν νομίζω ότι ψήνεται να ξαναπατήσει στο σπίτι μου. Εκτός και αν έκανε εντατικά καράτε και αισθάνεται ασφαλής.

 

 

 

Κατατάλλα, ήρθε ο νοικάρης να με φέρει το νοίκι. Ξόφλησε τον Αύγουστο (του 2012), και έδωσε και το μισό νοίκι του Σεπτεμβρίου (2012 πάντα). Χρωστάει και 280 στην ΔΕΗ και 150 στον ΟΥΘ. Μια χαρά. "Μη με πιέζεις ρε Λευτέρη", μου λέει. "Σου είπα τίποτα μωρέ μαλάκα, τι θες; Κοίτα να πληρώνεις τους λογαριασμούς σου τουλάχιστον". Οι οποίοι λογαριασμοί είναι στο όνομά μου. Τι να τον κάνεις τον παπάρα, ενάμισι χρόνο άνεργος, κουτσοδουλεύουν όπου βρουν με την γνιέκα, στα φυλλάδια κυρίως, έκαναν και μωρό πρόσφατα (δεν το ήξερα, τώρα με το είπε). Δεν θέλαμε λέει, αλλά ήρθε, τι να κάνω... Άσε λέω, την έχω πατήσει κι εγώ έτσι... Τεσπά, πήρε και 3 σακούλες ρούχα από αυτά που δεν χωράνε πλέον τις δικιές μου τις παλαβές, μια σακούλα παιχνίδια, κάτι μπιμπερό και ένα καροτσάκι (μωρού) και έφυγε τρισευτυχισμένος... Κάτι μου λέει ότι θα μου βγει ακριβό αυτό το "τι να τον κάνεις...".

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...