Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Θα σε γελάσω... δεν την αγόρασα εγώ, την απαλλοτρίωσα από φίλιο ψυγείο, με το πρόσχημα "Θέλω να λασκάρω κάτι μπουλόνια - να την πάρω;"

 

Πάντως παραμένει άθλια :)

 

Στο επόμενο επεισόδιο θέλω να δοκιμάσω - αν υπάρχουν ακόμα - κάτι γαριδάκια σε μπλε σακούλα που σου άφηναν γεύση πετρελαίου. Πως τα έλεγαν αυτά ρε..;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φοφίκο!

 

Τα σαββατοκύριακά μου όταν ήμουν 10. Επίσκεψη στον παππού για το πεντακοσάρικο. Επίσκεψη στη γιαγιά για 2 σοκολάτες υγείας. Επίσκεψη βίντεοκλαμπ νοίκιασμα τα 3 star wars. Επίσκεψη στο περίπτερο, 1 φοφικο, 2 εξτρα, 1 μερέντα. Λιώσιμο με σταρ γουορς και μπινελίκια.

 

Όταν ήμουν 18 βέβαια ακόμη τα ίδια έκανα αλλά με μπάφους, και χ3 τα μπινελίκια σε περίεργους συνδυασμούς με πιατέλες φρούτα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν τα πακοτίνια δεν έχει. Παίζουν ακόμα, αλλά τα λένε αλλιώς. Φέρνουν για τα παιδιά και εννοείται ότι δεν τα αφήνω να τρώνε τέτοιες σαβούρες, για το καλό τους.

 

 

Με μπάφους; Μπράαααβο, πολύ προχώ η γιαγιά!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν ήμουν 18 βέβαια ακόμη τα ίδια έκανα αλλά με μπάφους, και χ3 τα μπινελίκια σε περίεργους συνδυασμούς με πιατέλες φρούτα.

Μήπως αγόραζες ευκάλυπτους;

 

Θεωρώ έως απίθανο να βλέπει κάποιος κάτι διαφορετικό από στατική εικόνα όντας στόνντ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αληθεύει ότι στο διπλανό χωριό βγάλανε επίπεδα αρσενικού 29.500% (!!!!!) παραπάνω απ' τα όρια ασφαλείας;

Επεξ/σία από marlapotis73
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φοφίκο!

 

Τα σαββατοκύριακά μου όταν ήμουν 10. Επίσκεψη στον παππού για το πεντακοσάρικο. Επίσκεψη στη γιαγιά για 2 σοκολάτες υγείας. Επίσκεψη βίντεοκλαμπ νοίκιασμα τα 3 star wars. Επίσκεψη στο περίπτερο, 1 φοφικο, 2 εξτρα, 1 μερέντα. Λιώσιμο με σταρ γουορς και μπινελίκια.

 

Όταν ήμουν 18 βέβαια ακόμη τα ίδια έκανα αλλά με μπάφους, και χ3 τα μπινελίκια σε περίεργους συνδυασμούς με πιατέλες φρούτα.

 

 

 

μην στοκάρεις πολύ πράμα γιατι οτι έχεις γύρο σου τα έχεις φάει και ακόμα νιώθεις νηστικός

 

χρειάζεσαι αλμυρό-> γλυκό->αλμυρό-> γλυκό

 

αλλα δεν χρειάζονται αυτά . αμα δεν σε πίνει ξεκολλάς απο την πείνα

γιατι δεν λέει να γίνεις και βόδι

 

new generation extreme combination γυμνασμένο σώμα-video games - χο φσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσ

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν είναι λίγο geekοσαπάκι ο gamer, ΕΓΩ δεν τον εμπιστεύομαι.

 

Ο gamer, σάπιος.

Ο γιατρός, με γυαλιά.

Ο μπάτσος, με κάλλο.

 

Κάποια πράγματα πρέπει να μένουν σταθερά σε αυτό τον ψεύτη ντουνιά.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επίσης, φουλ επανάσταση το Σαββάτο στο Γαλατικό χωριό. Χάθηκε να φέρνανε και κάναν ντεθμεταλά οι μαλάκες;

 

image.jpeg

 

 Παραπληροφορείς τον κοζμο. Οι ακτιβ μεμπερ ακυρωσαν την εμφανιση τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...