Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

άντε και τσούμπιλι εύχομαι :)

 

Από αυτόν εξαρτάται.Εγώ έχω δηλώσει ήδη ένα καταθλιπτικό βράδυ που έκανα θητεία μου στην Ελλάδα ότι θα τον ακολουθήσω μέχρι το τέλος των ημερών.Αυτός ακόμα να κάνει τέτοια δήλωση λολ.Εδώ λέμε 12 φορές έφυγα παράνομα από την χώρα όσο υπηρετούσα για να τον βλέπω για ζήτημα λίγων ωρών

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Λοιπόν χθές (για εσάς προχθές πλέον) ο σοκολατίς έκλεισε τα 34 έτη απόλυτα φαμπιουλους παρουσίας στον πλανήτη.Κοιτάω τώρα τις φώτο που βγάλαμε στο Γιαπωνέζικο που είχαμε πάει για φαγητό κ πραγματικά πιστέψτε με,δεν υπερβάλω αλλά είμασταν μακράν οι πιο κομψοί κ ωραίοι άνδρες στο πλήθος.

 

Ακόμα κ στις πιο πικρόχολες  σας εύχομαι να βρείτε ένα τέτοιο ταίρι κ να διατηρήσσετε μια ανάλογη σχέση.Είναι πραγματικά σουρήαλ να βλέπω πόσο άλλαξε από τα 24α γενέθλια του (στα οποία ήμουν παρωντας απλά ως ένας νέος γνωστός του που έσκασε στο πάρτι με το υπόλοιπο μπούγιο λολ)μέχρι σήμερα στα 34 του που είναι ένας σούπερ ντούπερ σύντροφος διαμάντι.Στα ρχιδια μου αν ακουστώ τσιζι άλλα πραγματικά τον λατρεύω σήμερα ακόμα περισσότερο καθώς εξελίσεται σε έναν υπέροχο κ ώριμο νεαρό άνδρα.Απλά νοιώθω μεγάλη τιμή που με αντέχει κ είμαι τόσο damn proud of him λέμε.

 

Οκ ξαλάφρωσα!

Τοξοβόλος+τοξοινδός= L.F.E

 

Θα το χαράξω αύριο σ´ένα δέντρο :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μερες



Raiden ρε; Raiden? Υπάρχουν και καλύτερα στο play..

 

Απο που να την πιασεις και απο που να την αφησεις την συγκριση...



επ ωπ

αρχιζει και βαζει ζεστη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μερες

 

 

Απο που να την πιασεις και απο που να την αφησεις την συγκριση...

 

επ ωπ

αρχιζει και βαζει ζεστη...

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...