Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Έχουμε διάβασμα ρε βάηπερ, έχουμε διάβασ...πίου ΠΙΟΥ ΠΙΟΥΥΥΥ ΠΙΟΟΥΥΥ!

 

Raiden ρε; Raiden? Υπάρχουν και καλύτερα στο play..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν χθές (για εσάς προχθές πλέον) ο σοκολατίς έκλεισε τα 34 έτη απόλυτα φαμπιουλους παρουσίας στον πλανήτη.Κοιτάω τώρα τις φώτο που βγάλαμε στο Γιαπωνέζικο που είχαμε πάει για φαγητό κ πραγματικά πιστέψτε με,δεν υπερβάλω αλλά είμασταν μακράν οι πιο κομψοί κ ωραίοι άνδρες στο πλήθος.

 

Ακόμα κ στις πιο πικρόχολες  σας εύχομαι να βρείτε ένα τέτοιο ταίρι κ να διατηρήσσετε μια ανάλογη σχέση.Είναι πραγματικά σουρήαλ να βλέπω πόσο άλλαξε από τα 24α γενέθλια του (στα οποία ήμουν παρωντας απλά ως ένας νέος γνωστός του που έσκασε στο πάρτι με το υπόλοιπο μπούγιο λολ)μέχρι σήμερα στα 34 του που είναι ένας σούπερ ντούπερ σύντροφος διαμάντι.Στα ρχιδια μου αν ακουστώ τσιζι άλλα πραγματικά τον λατρεύω σήμερα ακόμα περισσότερο καθώς εξελίσεται σε έναν υπέροχο κ ώριμο νεαρό άνδρα.Απλά νοιώθω μεγάλη τιμή που με αντέχει κ είμαι τόσο damn proud of him λέμε.

 

Οκ ξαλάφρωσα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χεχ...

Κάπως έτσι θα ήθελα να περιγράψω και εγώ την σχέση μου,επειδή όμως είμαι καριολάκος και μου αρέσουν τα ante up,μετά το κομμάτι του "σύντροφος διαμάντι" θα προσέθετα και το "περιμένουμε και το πρώτο μας παιδί σε Χ μήνες".

ΘΑ ΉΘΕΛΑ, άλλα δέν είναι έτσι τα πράγματα.Καριολάκος όμως όλ δε γουέι...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Raiden ρε; Raiden? Υπάρχουν και καλύτερα στο play..

Πιου ΠΙΟΥ ΠΙΟΟΥΥΥΥΥ ΜΠΙΟΟΟΥ * α κάτι έγραψε status - nevermind * ΜΠΙΟΥ ΠΙΟΥ ΠΙΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥ

 

 

 

@Τοξοβόλος__UK 10 χρόνια ίδια γκόμενα ε; Κάπως πρέπει να παραμυθιάζεστε και εσείς οι "σταθεροί" τύποι... άντε και τσούμπιλι εύχομαι :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...