Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Κάθε φορά δύσκολα είναι τα μαθηματικά δυστυχώς

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

 

Μάλλον το αντίθετο! Τα μαθηματικά γενικής παιδείας ανέκαθεν ήταν το πιο εύκολο μάθημα! Καθαρό 19 είχα γράψει!

 

 

Με τα κατεύθυνσης μπερδεύτηκα. Απλά αυτό τ μάθημα είναι πάντα δύσκολο καθώς οι μαθητές δε διδάσκονται ώστε να σκέφτονται αλλά να παπαγαλιζουν . Ολοι το περάσαμε είτε με τύχη είτε με κόπο . Αλλά το ίδιο δύσκολα <br><br>

Sent from my iPhone using Insomnia

 

Παιδιά, το θέμα είναι όμως ότι φέτος το παραέκαναν με τη δυσκολία. Και γω για, αν όχι 19, ένα τουλάχιστον 17-18 πήγαινα στη χείριστη άλλα έφυγα με δύο @@. Θεωρώ, έχοντας δει τα θέματα που έπεσαν σε μαθηματικά γενικής όλων των περασμένων ετών, ότι ίσως είναι τα πιο δύσκολα θέματα που έχουν βάλει μέχρι τώρα.

 

Αντιθέτως, σε βιολογία, φυσικη και ιστορία γενικής έβαλαν σχετικά νορμάλ θέματα. Βιολογία όλοι οι γνωστοί μου 20ράκια και γενικά υπάρχει κλίμα ότι όντως μπήκαν εύκολα, όπως επίσης και ιστορία. Μόνο φυσική ένα ερώτημα ήταν κάπως τσιμπημένο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπλιπ μπλιπ και ξανάματάμπλιπ...

 

Τους είχα δει live προ δεκαπενταετίας δίπλα στη θάλασσα εδώ στο Ελλάδα.

 

Hate me more. XD

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Aν θελεις μια συμβουλή ασε τι εβαλαν, ασε τι εγραψες, ασε το φορουμ, συγκεντρώσου και διαβασε τα επομενα, στο τέλος βλεπεις τι εκανες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν θελεις μια συμβουλή ασε τι εβαλαν, ασε τι εγραψες, ασε το φορουμ, συγκεντρώσου και διαβασε τα επομενα, στο τέλος βλεπεις τι εκανες.

Αυτό θα κάνω, απλά ψυχολογικά έχω επηρεαστεί πολύ από το γεγονός. Τα μαθηματικά και το ΑΟΘ είναι κύρια μαθήματα που πολλοί άλλοι και γω τα χρειαζόμαστε και θέλουμε καλό βαθμό.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Τους είχα δει live προ δεκαπενταετίας δίπλα στη θάλασσα εδώ στο Ελλάδα.

 

Hate me more. XD

Eκθετεις χρονια.

Just sayin :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωρες ωρες είμαι στον κόσμο μου και τότε ειναι που διασκεδάζω περισότερο
γιατί ειναι τόσο βαρετά εδω  τροΐρο??? περιμένω την μέρα που θα έρθουν εξωγήινοι και θα μας δώσουν μια νότα διαφορετικότητας και να σπάσει η ρουτίνα που τόσο μας βαραίνει ..

ο άνθρωπος χρειάζεται οξυγόνο για να ζήσει και αυτή η ρουτίνα του το στερεί, ειναι σαν βάρος που κάθεται στο στήθος μας και δεν μπορούμε να πάρουμε ανάσα , σαν την βρώμικη κακιά γριά που σαν σκιά εμφανίζεται στα όνειρα μας ρουφώντας την ζωτική ενέργεια απο μέσα μας σαν βδέλλα  ...


 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

ωρες ωρες είμαι στον κόσμο μου και τότε ειναι που διασκεδάζω περισότερο

γιατί ειναι τόσο βαρετά εδω  τροΐρο??? περιμένω την μέρα που θα έρθουν εξωγήινοι και θα μας δώσουν μια νότα διαφορετικότητας και να σπάσει η ρουτίνα που τόσο μας βαραίνει ..

 

ο άνθρωπος χρειάζεται οξυγόνο για να ζήσει και αυτή η ρουτίνα του το στερεί, ειναι σαν βάρος που κάθεται στο στήθος μας και δεν μπορούμε να πάρουμε ανάσα , σαν την βρώμικη κακιά γριά που σαν σκιά εμφανίζεται στα όνειρα μας ρουφώντας την ζωτική ενέργεια απο μέσα μας σαν βδέλλα  ...

 

 

 

Οντως ρε γμτ μεγαλη βλακεια αυτη με το οξυγονο, απορω ποιος την ξεκινησε και τωρα μπλεξαμε ετσι στη ρουτινα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[honesty mode]Όταν συνειδητοποίησα ότι μιλάς για rockwave 1998, έπαθα ένα ηλικιακό κοκομπλόκο που με οδήγησε σε υπολογισμούς... η ηλικία που τους είδες με πλήγωσε πολύ περισσότερο από το γεγονός ότι τους είδες.[/honesty mode]

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...