Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

THN POYTANA ΜΟΥ, είχα καταβάσει 2 βερσιόν της ίδιας ταινίας και δοκιμάζω 6-7 υπότιτλους και δεν συγχρονίζεται ΚΑΝΕΝΑΣ και πουθενά ακόμα και αυτός με τον ολόιδιο τίτλο. Και επιλογή να τον συγχρονίσεις εσύ δεν υπάρχει παρόλο που έχουμε 2013.

 

ΌΧΙ, η βία δεν είναι κακό πράγμα ούτε να σκοτώνεις τους μαλάκες

 

 

Αν κατεβάζεις από το greeksubtitleproject απλά ξέχνα το, ούτε οι τίτλοι είναι οι σωστοί ούτε χρονισμένοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

πεταμένα λεφτά φροντιστηρίων... :P

Και 2 προφίσενσι να έχεις άμα δεν έχεις πάει έξω δε νομίζω ότι τα πιάνεις όλα. Μερικοί κοροδεύουν τον εαυτό τους. Προσωπικά διαβάζω αλλά ταυτόχρονα ακούω συνέχεια τι λένε γιατί η μετάφραση είναι σχεδόν πάντα φτωχή

 

Αν κατεβάζεις από το greeksubtitleproject απλά ξέχνα το, ούτε οι τίτλοι είναι οι σωστοί ούτε χρονισμένοι.

Από greeksubtitles

 

και από subs4free.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

THN POYTANA ΜΟΥ, είχα καταβάσει 2 βερσιόν της ίδιας ταινίας και δοκιμάζω 6-7 υπότιτλους και δεν συγχρονίζεται ΚΑΝΕΝΑΣ και πουθενά ακόμα και αυτός με τον ολόιδιο τίτλο. Και επιλογή να τον συγχρονίσεις εσύ δεν υπάρχει παρόλο που έχουμε 2013.

 

ΌΧΙ, η βία δεν είναι κακό πράγμα ούτε να σκοτώνεις τους μαλάκες

 

Να έχεις κατεβάσει ταινία hd εδώ και μήνες, να'χεις μαζέψει παρέα σπίτι να τη δείτε, να τη βάζεις και να είναι french audio only.

Beat that.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Και 2 προφίσενσι να έχεις άμα δεν έχεις πάει έξω δε νομίζω ότι τα πιάνεις όλα. Μερικοί κοροδεύουν τον εαυτό τους. Προσωπικά διαβάζω αλλά ταυτόχρονα ακούω συνέχεια τι λένε γιατί η μετάφραση είναι σχεδόν πάντα φτωχή

χίλιες φορές αγγλικούς υπότιτλους...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ύπνος 20:00 έως 08:30. Έστρωσα φράπα. Αλλά επειδή το σύμπαν είναι δίκαιο, πήγα να φτιάξω freddo και δεν έχω παγάκια. #fml

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ύπνος 20:00 έως 08:30. Έστρωσα φράπα. Αλλά επειδή το σύμπαν είναι δίκαιο, πήγα να φτιάξω freddo και δεν έχω παγάκια. #fml

 

Ετσι!!! Ακου εκει 12ωρο... σαδεντρεπεσε

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες είχε ο Αντένας αυτό:

 

 

 

 

και ενώ έχω άπειρο διάβασμα κάθισα και το είδα όλο. 

Είμαι μεγάλος μαζοχιστής τελικά. Το έργο είναι ότι πιο απαίσιο έχω δει. Σε κάποια σημεία δεν πολυβγάζει και νόημα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νεα κατηγορια ανθρωπων που με τσαντιζει: λεει καποιος κατι, και αυτα τα ατομα προσπαθουνε να κανουνε 1up τον αλλο.

Αν το κανετε σας ευχομαι τα χειροτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Το ending έχει αλλάξει σε σχέση με το original; Γιατί και εκεί καταθλιπτικό ήταν... αν και είχε και μια αισιόδοξη διάσταση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...