Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

απόλαυσε το χέσιμό σου τώρα που μπορείς, αν κάνεις καναδυότρία καναδυοτρεις παιδιά «χορδές», ούτε αυτό δεν θα σε αφήνουν να φχαριστηθείς.

 

Fixed...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Του καλοκαιριού; Σχεδόν  όλο τον χρόνο το φοράω εγώ. Εκτός από το καταχείμωνο με τα χοντρά μπουφάν, που έχουν μπόλικες τσέπες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ω ναι ...

 

Έχω ενα τέτοιο τσαντάκι απο την 3η γυμνασίου , το οποίο αποδείχτηκε πιο ΣΚΥΛΙ και απο τις γκόμενες που βγαίνουν στο Κοραλ , Μαρκίζ και τα συναφή γαμωμάγαζα .

Ε , έλιωσε επιτέλους , 

και έκανα το τολμηρό βήμα παρά την ηλικία μου και πήρα ενα τσαντάκι κάπως hippie's style . Ή αλλιώς φάσης "φιλαράκι εχεις 1 ευρώ; Δε θελω τυρόπιτα , την δόση μου θα πάρω " απο την Γούναρη .

Μοιάζει με αυτό , αλλά σκέψου το με κάθετη ρίγα , οι ρίγες ΠΟΛΥ πιο στενές , και σε ασπρο-μαυρο , για ποιο "ουδέτερο" .

 

Και λέω παρά την ηλικία μου (23) γιατί κάτι τέτοια τα φοράνε κατι γυμνασιόπαιδα , είτε άλλης φάσης άτομα (μακρυ μαλι , παντελόνες κλπ 
) .

Εμενα μαρεσε και το πηρα παντως !!

 

Να σημειώσω πως στα θετικά του , είναι το οτι είναι πολύ άνετο επάνω μου . Δεν σε πιέζει αν εχεις 1 πραμα παραπανω μέσα . Είναι σαν πανι και χύνεται επανω σου .

xCGQcolorful-guatemala-rasta-bum-bag-fan

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν βλέπω λαστιχάκια-θήκες για τις ντουντούκες.



Λευτέρη, δεν έχουν μόνο τα χοντρά μπουφάν καλή συνολική τσεποχωρητικότητα!

 ναι, αλλά με λεπτά μπουφάν, ανοιξιάτικα φθινοπωρινά ξερωγώ, μπορείς να τυλίγεις και την μπανάνα γύρω, ε; Για έξτρα πορτ-μπαγκάζ. Ενώ μα τα χοντρά τα χειμωνιάτικα τα φουσκωτά, δεν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Λοιπον, το φορουμ ειναι πολυ μπροστά, στελνεις πιμι και αμεσα εχεις την ιατρικη πληροφορία που χρειαζεσαι, καλές διαγνώσεις χωρις κοπο και χρήμα! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Οι γιατροί εναι ύπουλοι, σε ρωτάνε που πονας, τους λες και την επόμενη στιγμή σε πιέζουν δυνατά εκεί που τους ειπες οτι πονας. Σαδιστες. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...