Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Κι αν σκεφτείς πως μόνο τα θηλυκά διαθέτουν, οι λεσβιακές συνευρέσεις των κουνουπισσών πρέπει περνούν σε άλλη διάσταση...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δώσε μου μια ωρίτσα, να πιω κι εγώ αυτά που έχω να πιώ, και συνεχίζουμε.

 

 

Κάντην μιάμιση. Βγάζω την κεφάλα από την γάστρα.

Έχω να πιω αλκοόλ 2 εβδομάδες, κάνω και διατροφή, πως αντέχετε σε αυτόν τον κόσμο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πώς αντέχουμε; Πίνουμε και τρώμε αβέρτα.



2 εβδομάδες ντιπ στεγνός ρε θηρίο; Δεν το πιστεύω. Αλλά γιατί είπαμε το κάνεις αυτό στον εαυτό σου; Αυτοτιμωρία;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είμαι σίγουρος. Προετοιμαζόμαι για τον BARathon, που δε θα τρέξω/πιω τελικά, και μου έκατσε στο κεφάλι πως θα τριπάρω καλύτερα αν έχω να πιω πολύ καιρό...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είμαι σίγουρος. Προετοιμαζόμαι για τον BARathon, που δε θα τρέξω/πιω τελικά, και μου έκατσε στο κεφάλι πως θα τριπάρω καλύτερα αν έχω να πιω πολύ καιρό...

 

 

Πλάκα κάνεις. Παντελώς αβάσιμο το σκεπτικό σου ε. Σαν να πει ο δρομέας "ετοιμάζομαι για ολυμπιάδα, δεν θα τρέξω καθόλου μέχρι τότε". Πλακώσου στην προπόνηση και άσε τα χαζά.

 

Ιδού ο προαναφερθέν εγκέφαλος. Μικρός, αλλά αναμφισβήτητα υπαρκτός.

 

P1050520_resize_zps500743db.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sellers, το album έχει και καλύτερα



In other news, ένα αλάνι που επιλέγει τη μουσική εκεί στο mega με άφησε μαλάκα τις προάλλες γιατί έβαλε στο φόντο να παίζει explosions in the sky, μια διασκευή με πιάνο που ποιος ξέρει που τη βρήκε.. μόνο στο youtube την έχω δει.

Στην εκπομπή αυτουνού του χαλβά

 

350c926f00bc940ecc5635b31655625a_L.jpg

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΡE ΝΕΚΡΑ.

 

Μια ώρα κάνω κάνω τον τρελό στο σπίτι, άμα με έβλεπαν θα με πήγαιναν μέσα στάνταρ με άσπρη μπλούζα με κολλητά.

 

Και έχω και δουλειά να κάνω, όχι ότι έχω και χρόνο αλλά όλο σοδομώ τα ντεντλάινς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που πας για χέσιμο και γεμίζεις 4 τόμους με σκέψεις και μυθοπλασία πρέπει να σταματήσει. Μία ώρα και 45 λεπτά είναι πολύ. Τουλάχιστον έγινε δουλειά. Άλλοι παίρνουν lsd μπας και γίνουν ποιητές αλλά εγώ με αυτό το χέσιμο θα έκανα και τον Τόλκιν να ζητήσει δανεική φαντασία.

 

Και μια δημόσια ευχαριστία στον νεσκαφέ φραπέ που με έστειλε σούμπιτο στην έμπνευση

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...