Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

  • Moderators

 

 

Kαλημερες!

Μου χει κολλησει ο ρυθμος του παραπανω ο οποιος μου θυμιζει καποιο αλλο songi. Τεσπα εντζοη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εν τέλη...η κάμερα είναι "αποτρεπτικό" μέσο για να μπεί κάπιος στο σπίτι σου....ή τον δελεάζει για το τι θα έχει μέσα και θέλεις να προστατέψεις???.. :huh:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Κι εγω δεν εχω καταληξει στο παραπανω... Φανταζομαι αποτρεπει τους ψιλικατζηδες αλλα δελεαζει τους advanced επαγγελματιες...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν νομίζω ότι οι advanced επαγγελματίες θα χτυπήσουν τυφλά επειδή απλά βλέπουν σπίτι με κάμερα. Ξέρουν από πριν πού μπαίνουν. "Ωπ ωπ, κάμερα, ας μπούμε να δούμε τι έχει αυτό το διαμερισματάκι" ξερωγώ;

 

 

Μέρες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι μας κάνεις πρωί-πρωί cthulhu. Τhumbs up.

Aν τις πήρες πρέφα τώρα μ'αυτό το single, τσέκαρε τα άλμπουμ τους.

Μόλις σήμερα αξιώθηκα να ψάξω και για άλλα πέρα από το beautiful boys. Άκουσα 2 πλήρη άλμπουμ ήδη και θα ψάξω και τα υπόλοιπα.

 

Αν και τους άκουγα σχεδόν όλη νύχτα, το συγκεκριμένο είναι το κάτι άλλο. Και όχι μόνο για τον ήχο, είναι και αυτές αξιαγάπητες :wub:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ανακάλυψα τον χειρότερο γραφίστα του κόσμου. Νάτος:

 

 

575587_303695713097426_643689735_n.jpg

 

έλεος δηλαδή. Και τι τρίαινα είναι αυτή, από ψαροντούφεκο ναούμ; Από κάνα η-σοπ με είδη αλιείας την ξεσηκώσανε;

 

 

Κατατάλλα, έχω μια γουρουνοκεφαλή στον φούρνο, και κάτι ωραίες κολυβόμπυρες στο ψυγείο. Επίσης, διαπίστωσε ιδίοις όμμασι ότι τα γουρούνια έχουν εγκέφαλο. Δεν το περίμενα. Καταρρέει ο κόσμος μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...