Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πούντο ρε;

 

Πάρε κι εσύ:

 

Νύχτα αργά σε επαρχιακό δρόμο, ο Μήτσος ο νταλικιέρης σταματά δεξιά προς νερού του. Στέκεται στην άκρη του δρόμου προς τα χωράφια και την βγάζει ο άνθρωπος να κατουρήσει. Ανακουφισμένος, μέσα στην γαλήνη της νύχτας, νιώθει ξαφνικά ότι κάποιος του την γλύφει. Σκύβει και βλέπει μια κατσικούλα να τον πιπιλάει με όρεξη.

 

Επ επ. Τι κάνεις εκεί, Ξουτ, ξουτ... Ξουτ μωρή σου λέω...  Μμμ,  έλα, δρόμο, δρόμο μωρή, ξουτ σου λέω ρε... Μμμ... Μμμμμ... Το ξέρεις ότι έχεις ωραία μάτια;

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Ήταν που λες ένας βεδουϊνος που με τη γκαμήλα του πήγαινε στη έρημο,μέχρι που τούκατσε να της τον φερμάρει>

Σταματάει,φτιάχνει ένα βουναλάκι με άμμο,ανεβαίνει,κατεβάζει τα παντελόνια του και πάει να κάνει "τη δουλειά του".Η γκαμήλα,με το που ανθίζεται παπάρι (δεν ήταν κι οι μέρες της) τσουπ,πάει παραδίπλα,ανεβάζει τα παντελόνια του ο δικός μας,ξαναπάει κοντά της,ξαναφτιάχνει υψωματάκι,τα ξανακατεβάζει,πάνει να της τον ακουμπήσει,ξανα μπρος η γκαμήλα.....μέχρι που φτάνει (γαμιώντας) σε μιά σκηνή,όπου μια θεογκόμενα έχει σκύψει σε ένα τζιπάκι,τα λιλία της έχουν νικήσει το πουκάμισο συνηγορούσης και της βαρύτητας,το σορτσάκι με το σκύψιμο της έχει μπει στη κωλοχαράδρα  και του τυπάκου του πετιούνται τα μάτια έξω....

 

-"Κύριε",του λέει η καλή μας,"βοήθησέ με με το αυτοκίνητο κι εγώ θα κάνω ό,τι θελήσετε"!

 

-"Ό,τι θελήσω" λέει ο καψερός;-"Ναι",του απαντάει αυτή,"ό,τι θελήσετε".

 

Ανασκουμπώνεται,εκτός από καμηλογάμης ήτανε και μηχανικός,βγάζει το φίλτρο αέρα,το φυσσάει,ανοίγει τη βιδούλα της υπερχείλησης στα καρμπυρατέρ και βουαλά,παίρνει μπρος!

 

-"Και τώρα κάν' τε με ό,τι θέλετε",του λέει με νόημα η τεράστια,οπότε ο θεός πετάει την ατάκα:

 

 

Κράτα καλή μου λίγο αυτό το ζωντανό να τελειώσω αυτό που άρχισα και πας στην ευχή του θεού!!!!



πούντο ρε;

 

Πάρε κι εσύ:

 

Νύχτα αργά σε επαρχιακό δρόμο, ο Μήτσος ο νταλικιέρης σταματά δεξιά προς νερού του. Στέκεται στην άκρη του δρόμου προς τα χωράφια και την βγάζει ο άνθρωπος να κατουρήσει. Ανακουφισμένος, μέσα στην γαλήνη της νύχτας, νιώθει ξαφνικά ότι κάποιος του την γλύφει. Σκύβει και βλέπει μια κατσικούλα να τον πιπιλάει με όρεξη.

 

Επ επ. Τι κάνεις εκεί, Ξουτ, ξουτ... Ξουτ μωρή σου λέω...  Μμμ,  έλα, δρόμο, δρόμο μωρή, ξουτ σου λέω ρε... Μμμ... Μμμμμ... Το ξέρεις ότι έχεις ωραία μάτια;

Είναι σαν κάτι που είπε μία μέλος μας εδώ μέσα:Όλοι οι άντρες μας αγαπάνε,λίγο πριν χύσουνε

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το off topic έχει γίνει εντελώς off topic μιλάμε :devil:  :X

 

Η πεμπτουσία του trolling.

 

btw,φαντάζεσαι τριάντα χιλιάδες αφισιονάδος σε κάθε κατηγορία της εδώ αγοράς;

Το δοκιμάσανε κάποτε και εκτός από ξεχωριστά fora (δύο τον αριθμό),το ξανααναστήλωσαν έντρομοι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mε έδειραν οι εξής μέχρι στιγμής: Thor (πονάει το κωλόσφυρο), Spiderman, Ironman, Captain America (ασπίδα στη μούρη φάση) και το βλέπω τώρα το κωλόπαιδο έχει βάλει γαλότσες* και γάντια του μποξ.

 

* κουνάει τα χέρια με τα γάντια σα μποξέρ και μου χώνει κλωτσίδια με τις γαλότσες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά θα περάσω όταν πατήσει τα 15 κι αρχίσω να απαντώ. Από την άλλη με τις ορμόνες θα είναι χουλκ η φάση οπότε μπορεί απλά να λέω ναι σε όλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω,επιτρέπεται από τους όρους του Ινσο να δώσω κάποια προσωπικά μου στοιχεία επικοινωνίας?Βασικά το Βρετανικό κινητό μου σε ένα ακτιβιστικό ποστ που θέλω να ποστάρω μέσα στις επόμενες μέρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω βγάλει τα μάτια μου να φτιάξω υπεργαμάτο βίντεο για παρουσίαση.

 

Το καλό είναι ότι βγήκε όντως γαμάτο.

Το κακό είναι ότι και πάλι θα πάρω 5 κατά πάσα πιθανότητα.

 

Καλησπέρα είπα; Δεν είπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...