Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

btw,ερώτηξης κρίσης(κυριολεκτικά):

Περνάς από στέκι πρεζακίων και βλέπεις ένα νταγκλιασμένο,ανάσκελα,πιθανόν σε κώμα,ανασαίνει μετά δυσκολίας και μάλλον στη κόλαση είναι παρά στη βαλχάλα του.

Εκτός απ' το "κοινωνικό" τηλέφωνο στο 100,παίζει να περιμένεις νάρθουν να τον μαζέψουν (μπας και χρειαστεί βοήθεια πριν επιληφθούν),η μπα;

 

Έχει κουράδες ολοτρόϋρα,η αμμωνία (απ' τα κατρουλιά) έχει κατακυριεύσει την όσφρηση,τα κβάντα δηλαδή,το πρεζάκι φαίνεται νεοπροσήλυτο,δεν έχει ρουφηγμένα μάγουλα,τα ρούχα του είναι καθαρά,παπούτσια φίρμας,φαίνεται σαν κανονικός άνθρωπος....

 

Καλημέρα είπα;

Επεξ/σία από Snoob
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

btw,ερώτηξης κρίσης(κυριολεκτικά):

Περνάς από στέκι πρεζακίων και βλέπεις ένα νταγκλιασμένο,ανάσκελα,πιθανόν σε κώμα,ανασαίνει μετά δυσκολίας και μάλλον στη κόλαση είναι παρά στη βαλχάλα του.

Εκτός απ' το "κοινωνικό" τηλέφωνο στο 100,παίζει να περιμένεις νάρθουν να τον μαζέψουν (μπας και χρειαστεί βοήθεια πριν επιληφθούν),η μπα;

 

Έχει κουράδες ολοτρόϋρα,η αμμωνία (απ' τα κατρουλιά) έχει κατακυριεύσει την όσφρηση,τα κβάντα δηλαδή,το πρεζάκι φαίνεται νεοπροσήλυτο,δεν έχει ρουφηγμένα μάγουλα,τα ρούχα του είναι καθαρά,παπούτσια φίρμας,φαίνεται σαν κανονικός άνθρωπος....

 

Καλημέρα είπα;

 

Πρέπει να έχεις τουλάχιστον 13 μάστερ στην οπτική αναγνώριση και αξιολόγηση πρεζακίων, ε;

Το 100 παίρνεις; Είναι καλό αυτό; Τι τον κάνουν αυτοί, τον πάνε νοσοκομείο;

 

 

Προχτέ (το Πάσχατο) ήμανε στο Γαλατικό χωριό, και πάμε ψαρεμματάκι με τον πατέρα και τον γιό. Πάμε να ρίξουμε την βάρκα στο λιμάνι, και είναι εκεί στην ράμπα μια παρέα 3-4 νεαροί που επίσης πηγαίναν για ψάρεμμα αλλά έχουν βρει έναν τύπο  που λένε είχε πέσει στην θάλασσα και πνιγότανε. Ο τύπος φαίνεται καθαρά με κατιτίς διανοητικό, δεν μιλάει καλά, δεν περπατάει καλά, δεν κουμαντάρει τα χέρια του καλά, ξες, από αυτούς που τους λένε "καθυστερημένους". Πιο πάνω έχει και ένα σμαρτ με ανοιχτες τις πόρτες, ο τύπος λέει "δικό μου είναι, οδηγάω", αλλά δεν τον πιστεύεις με τίποτα λέμε. Όντως μέσα βρίσκουν πορτοφόλι με ταυτότητά του, και κινητό. Ψαχνόμαστε τι να κάνουμε, λέει ο μικρός "να πάρουμε την αστυνομία", και σκάνε και οι 4 στα γέλια. "χαααααα, ποιά αστυνομία, δεν έχουμε αστυνομία στο χωριό, το κλείσανε το μαγαζί, το κάψανε και φύγανε, η κοντινότερη τώρα είναι στην Μεγάλη Παναγία, και δεν υπάρχει περίπτωση να περάσει μπατσικό από τα μπλόκα".

 

Για την ιστορία, πήραμε μερικά τηλέφωνα από το κινητό του και βρέθηκαν κάτι συγγενείς που θα ερχόταν να τον παραλάβουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήρθε το ΕΚΑΒ με δίκυκλο (μάλλον ειδοποιημένο απ' το 100),έπαιξε παλαμάκια κοντά στη μάπα του,ψιλοξενέρωσε,τον ρωτήσανε αν θέλει ένεση (προφανώς φαινοθειαζινούχα ξενερωματικά),πήραν κάτι ασυνάρτητες αρνητικές απαντήσεις (τους μαλάκες,οπιούχα έπρεπε να του σουτάρουν,να στρώσει η ντάγκλα του,σιγά μη τους άφηνε να τον ξενερώσουν).

 

Η φάση είναι ότι με το έσκασε ο γιατρός,βγήκαν απ' τα μπουντρούμια τους τα άλλα ζόμπις,εμάς περίμεναν να καλέσουμε πρώτες βοήθειες,τα καμμένα.Μία μάλιστα του λέει "άντε μαλάκα,μας τρόμαξες",στον πιτιασμένο.

 

Απανθρωποιηθήκαμε τελείως...

 

 

btw,αν δεν ήταν καλοντυμένος και με ανθρώπινα (ακόμα...) χαρακτηριστικά,θα δρασκελούσα απλώς το κουφάρι του ή θα άλλαζα ρότα,μου έχει ξανατύχει καμια κατοστή φορές το σκηνικό.Φοβήθηκα μήπως ήταν κανας επιληπτικός ή κάποια φάση με καρδιά,αυτά πάνε σε οφμόντ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απαθρωποποιηθήκαμε; Για τον εαυτό σου να μιλάς φίλος, εγώ είμαι στρέητ.

Κι εγώ,αν και πιτσιρής προσπάθησα να πηδήξω χελώνα,μέχρι που μου κατούρησε τ' αρχίδια και τη πέταξα πέρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και δεν αναφέρω τις επιτυχέστατες προσπάθειές μου με τα παγώνια,τις βλέπουμε στο κίνημα των punk!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

images?q=tbn:ANd9GcSiJ68AabLurz84E4dnSLG

 

 

Ε τότε ρε φίλε είσαι στάνταρ απανθρωποποιημένος! Γιατί αυτά τα παγώνια, τα των πάνκηδων προηγηθέντα στην κατά Δαρβίνο εξέλιξη των ειδών, είναι ΑΡΣΕΝΙΚΑ! Χοχοχο!

 

Πλάκα πλάκα, στο χωριόμ με μεγάλο καμάρι οι παλιοί διηγούνται πώς καρφώναν τα κατσίκια τους στο βουνό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξέρω ρε χαμένε ότι είναι αρσενικά,αυτά χρειάζονται κομμωτή για να γαμήσουν,όχι τα θυληκά που με μιά έκκριση φερομόνης σέρνουν καράβι.Τόβαλα σαν γελαδερή ατάκα....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...