Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυριο θα παω για αλλαγη γαζας, θα του πω οτι δεν μπορω να δουλεψω αν δεν την σπασω. Ας δωσει sick note αν θελει να μην την σπασει :P

 

θα ελεγα να την σπασεις ωστε να βγει το υγρο αλλα να μην σκισεις το δερμα της φουσκαλας γτ μετα θα ποναει παρα πολυ που θα ειναι ανοιχτη πληγη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Θα σκάσει μόνη έτσι και αλλιώς, απλά μέχρι τότε νεκρώνει σιγά σιγά το δέρμα. θα μπορούσες να την σκάσεις και να κόψεις με ψαλίδι το άχρηστο δέρμα αλλά δεν θα έχει σκληρύνει το από κάτω, οπότε περιμένεις λίγο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα ελεγα να την σπασεις ωστε να βγει το υγρο αλλα να μην σκισεις το δερμα της φουσκαλας γτ μετα θα ποναει παρα πολυ που θα ειναι ανοιχτη πληγη.

Εύα να σε κεράσω κωκ?

 

952x835-kok.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήμουν στην αποθηκούλα και τακτοποιούσα κάτι σκατουλάκια και σηκώνομαι απότομα και κόντεψα να σπάσω το ράφι με το κεφάλι μου!  :fear:

 

Μαλάκες έχω ξεχάσει την προπαίδια του 7 από το χτύπημα ε! Ελέγχω αν κουνάω ποδαράκια/χεράκια/δαχτυλάκια τώρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τυχερός είσαι. Εγώ όταν έφτιαχνα αυτοσχέδια μηχανή ηλεκτροσόκ -μάντεψε!- χτύπησε εμένα, και έκανα 3 λεπτά να μιλήσω από το σοκ..

εμένα με είχε χτυπήσει το ρεύμα μια φορά και έπεσε ο γενικός

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήμουν στην αποθηκούλα και τακτοποιούσα κάτι σκατουλάκια και σηκώνομαι απότομα και κόντεψα να σπάσω το ράφι με το κεφάλι μου!  :fear:

 

Μαλάκες έχω ξεχάσει την προπαίδια του 7 από το χτύπημα ε! Ελέγχω αν κουνάω ποδαράκια/χεράκια/δαχτυλάκια τώρα...

Δες αμα σου σηκωνεται.....

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τυχερός είσαι. Εγώ όταν έφτιαχνα αυτοσχέδια μηχανή ηλεκτροσόκ -μάντεψε!- χτύπησε εμένα, και έκανα 3 λεπτά να μιλήσω από το σοκ..

 

Γιατί το έφτιαχνές αυτό είπαμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...