Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι, φαντάζομαι το ανοίγεις και το πλένεις αφού του αφαιρέσεις τη γούνα, αλλά το κάνουν για να κουβαλάνε περισσότερους απ' όσο είδα και σε άλλα βίντεο. Που να δεις τον φασιανό πως τον καθαρίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Καλά αυτός είναι μαλάκας, βαράει το τσεκούρι στο πάτωμα, αλλά κάπως έτσι. Δεν βρίσκω στα γρήγορα βρετανικά βίντεο, αυτοί ξέρουν καλύτερα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λολ, όλα τα λεφτά ο σκύλος που σκάει μύτη στο τέλος.

 

Το πουλί είναι ίσα με εμένα στην αρχή, και στο τέλος μένει καθαρή μια χούφτα κρέας ναούμ. Πολύ κακό για το τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έτσι όπως τον είδα στην αρχή νόμιζα ότι θα τους ξηγηθεί και τους 10 ταυτόχρονα, με μια κίνηση...



έλα, βρήκα χειρότερο ξεκοίλιασμα από το δικό σου.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι, όντως. Πρόσεξε και το ωραίο, κατάξερο καφέ χρώμα μέχρι εκεί που φτάνει το μάτι στα μακρινά πλάνα.

 

 

 

Πάω να δουλέψω να βγάλω κάνα ευρώ. Διακοπές τέλος. Στις 15 ιουλίου ξανά, φακ, μακριά είναι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω σήμερα έσκασε στο γραφείο νέοπας 28χρονος Σκωτσέζος ΚΟΛΑΣΗ!Τι καρατέκναρος γκοντ.Μακρύ μαλλί, καράφιτ,σκουλαρίκι,ΚΑΤΑΠΡΑΣΙΝΟ μάτι κ δε με ενοχλεί μια η προφορά του.Το θέμα είναι ότι 3 μέρες τη βδομάδα θα δουλεύει στο κολλητό γραφείο.Δε μπορώ θέλω να λιποθυμίσω λέμε.

 

Ως σωστή κατινάρα εντωμεταξύ τσέκαρα (παράτυπα) το equality and diversity form του κ δηλώνει στρέητ.Δλδ  τη τύχη μου μέσα.Πως να τον κάνω να αλλαξοπιστίσει?Αφήστε που είναι ευγενέστατος κ πραότατος κ μπορώ να διακρίνω ότι δεν είναι act για να αποσπάσει θετικές εντυπώσεις πρώτη μέρα.Μου έβγαλε πηγαία συμπάθεια.Τον θέλω.Τέλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω σήμερα έσκασε στο γραφείο νέοπας 28χρονος Σκωτσέζος ΚΟΛΑΣΗ!Τι καρατέκναρος γκοντ.Μακρύ μαλλί, καράφιτ,σκουλαρίκι,ΚΑΤΑΠΡΑΣΙΝΟ μάτι κ δε με ενοχλεί μια η προφορά του.Το θέμα είναι ότι 3 μέρες τη βδομάδα θα δουλεύει στο κολλητό γραφείο.Δε μπορώ θέλω να λιποθυμίσω λέμε.

 

Ως σωστή κατινάρα εντωμεταξύ τσέκαρα (παράτυπα) το equality and diversity form του κ δηλώνει στρέητ.Δλδ  τη τύχη μου μέσα.Πως να τον κάνω να αλλαξοπιστίσει?Αφήστε που είναι ευγενέστατος κ πραότατος κ μπορώ να διακρίνω ότι δεν είναι act για να αποσπάσει θετικές εντυπώσεις πρώτη μέρα.Μου έβγαλε πηγαία συμπάθεια.Τον θέλω.Τέλος.

 

συνελθε μωρη αρρωστη

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Πω σήμερα έσκασε στο γραφείο νέοπας 28χρονος Σκωτσέζος ΚΟΛΑΣΗ!Τι καρατέκναρος γκοντ.Μακρύ μαλλί, καράφιτ,σκουλαρίκι,ΚΑΤΑΠΡΑΣΙΝΟ μάτι κ δε με ενοχλεί μια η προφορά του.Το θέμα είναι ότι 3 μέρες τη βδομάδα θα δουλεύει στο κολλητό γραφείο.Δε μπορώ θέλω να λιποθυμίσω λέμε.

 

Ως σωστή κατινάρα εντωμεταξύ τσέκαρα (παράτυπα) το equality and diversity form του κ δηλώνει στρέητ.Δλδ  τη τύχη μου μέσα.Πως να τον κάνω να αλλαξοπιστίσει?Αφήστε που είναι ευγενέστατος κ πραότατος κ μπορώ να διακρίνω ότι δεν είναι act για να αποσπάσει θετικές εντυπώσεις πρώτη μέρα.Μου έβγαλε πηγαία συμπάθεια.Τον θέλω.Τέλος.

 

και

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...