Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Κοίταζα τα κουνέλια στο θρεντ με τις φωτό και το θυμήθηκα. Έχω πολλά κουνέλια εδώ κι έψαχνα παγίδες και πως να τα καθαρίσω μετά και βρήκα αυτό (gore για μερικούς οπότε προσοχή).

Δεν μπορώ να το κάνω αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρε μπλουζα μικεους, μιας και ο καρλιν έχει κλέψει από αυτόν.

 

 O μικεος ειναι ασχημος.

 

Εν τω μεταξυ, ποσο χοντροι ειναι οι αμερικανοι στα μεγεθη στην Ευρωπη βλέπω μεχρι XL αντε και XXL και σε οποιο αμερικανικο σαιτ εχω κοιταξει εχουν στανταρ 3XL.. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έπαθα το ίδιο πριν κανα 2 εβδομάδες Εύα, έλεγε το τρακινγκ "Livré-Boite a lettres" και πουθενά το δέμα με αμαζον πρημιουμ- παράδοση σε μια μέρα. Πήρα αμαζον μου επέστρεψαν τα λεφτά, μετά από καμιά εβδομάδα ήρθε ΜΕ ΤΟ ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΟ και τους το έστειλα πίσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έπαθα το ίδιο πριν κανα 2 εβδομάδες Εύα, έλεγε το τρακινγκ "Livré-Boite a lettres" και πουθενά το δέμα με αμαζον πρημιουμ- παράδοση σε μια μέρα. Πήρα αμαζον μου επέστρεψαν τα λεφτά, μετά από καμιά εβδομάδα ήρθε ΜΕ ΤΟ ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΟ και τους το έστειλα πίσω.

 

εδω εχουμε κατι καλυτερο, το δεμα παραδοθηκε στις 3 μαιου και ωρα 12:51 στην σωστη διευθυνση.  Μονο που 12:51 ειναι κλειστη η υπηρεσια παραλαβης δεματων και ο κυριος που υποτιθεται οτι παρελαβε το δεμα ειναι ανυπαρκτος κυριολεκτικα. το καλο που τους θελω να το βρουν γτ μιλαμε για πολλα λεφτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...