Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Σήριουσλι όμως ας δούνε τα στρέητ αρσενικά τα βιντεάκια του κ πείτε αν σας καβλώνει τέτοιο σκηνικό.3 στους 4 στρέητ που έχω ρωτήσει ξενερώνουν.Αντίθετα μεγάλη μερίδα γκέι (μεταξύ των οποίων κ γω ) φτιάχνονται όλος περιέργως....κ αναρωτιέμαι τώρα αφου βρίσκω γιάκι το αιδοίο πως είναι δυνατόν να καβλώνω?Δε τρολάρω απορία το έχω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευτυχώς, θα έμπαινε σφήνα ο τοξο.

 

Στην παρτούζα, όχι στο θρεντ.



Έχω κολλήσει, κόβω λούπες από αυτό το αριστούργημα

 

και χώνω γκάζια στο φρουτι λουπς.



ΤΑ ΧΩ ΚΑΝΕΙ ΠΟΥΤΑΝΑ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φακ. Πέθανε ο Χάνεμαν; Τώρα το πήρα πρέφα. Φακ. Αχώνευτος ήταν, αλλά... φακ.

 

 

Επίσης, πριν λίγο έπαιζε, νομίζω στον αντ1, η χειρότερη εκπομπή όλων των εποχών. Μιλάμε για το απόλυτο τρας, πιο σκουπίδι δεν γίνεται: κάτι γνωστοί και καλά ηθοποιοί (δεν ήξερα σχεδόν κανέναν) μιμούνταν εμφανίσεις σε παλιούς διαγωνισμούς γιουροβίζιον. Έπαιξε η σερταμπ η τουρκάλα που είχε κερδίσει, ένας ρουμάνος, ένα άλλο ρωσογρεμανικό υπερβλαμένο που δεν θυμάμαι αν ήταν ρώσος που τραγουδούσε και γερμανικά ή γερμανός που τραγουδούσε και ρώσικα, και άλλα αμνημόνευτα. Είχε και επιτροπή με Δάφνη Μπόκοτα και κάτι άλλους θλιβερούς. Έλεος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Φακ. Πέθανε ο Χάνεμαν; Τώρα το πήρα πρέφα. Φακ. Αχώνευτος ήταν, αλλά... φακ.

ευτυχισμένος ο καινούριος Πάσχας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φακ. Πέθανε ο Χάνεμαν; Τώρα το πήρα πρέφα. Φακ. Αχώνευτος ήταν, αλλά... φακ.

 

 

Επίσης, πριν λίγο έπαιζε, νομίζω στον αντ1, η χειρότερη εκπομπή όλων των εποχών. Μιλάμε για το απόλυτο τρας, πιο σκουπίδι δεν γίνεται: κάτι γνωστοί και καλά ηθοποιοί (δεν ήξερα σχεδόν κανέναν) μιμούνταν εμφανίσεις σε παλιούς διαγωνισμούς γιουροβίζιον. Έπαιξε η σερταμπ η τουρκάλα που είχε κερδίσει, ένας ρουμάνος, ένα άλλο ρωσογρεμανικό υπερβλαμένο που δεν θυμάμαι αν ήταν ρώσος που τραγουδούσε και γερμανικά ή γερμανός που τραγουδούσε και ρώσικα, και άλλα αμνημόνευτα. Είχε και επιτροπή με Δάφνη Μπόκοτα και κάτι άλλους θλιβερούς. Έλεος.

 

 

αύριο έχουμε σχολείο;

 

 

 

Γατάκια, δώθε κοιτάμε: http://www.redbubble.com/explore/george+carlin

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...