Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

@nenya

Κλουκλάρα είσαι..μην ακούς κανέναν..

 

Αυτό που αν ανεβάσει φωτό γυναίκα αυτομάτως λύνονται όλοι ανεβάζοντας ότι να ναι και πέρνει φωτιά το thread πως λέγεται;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Χοχο! Μόλις έκανα e-καταγγελία στον δήμο Θεσσαλονίκης για έναν καριόλη υπάλληλο που χθες μας έδιωξε από τον ζωολογικό κήπο στις 7, ενώ το σάητ τους γράφει ότι ο κήπος λειτουργεί ως την δύση του ηλίου. Είμαι ένας χαρούμενος περήφανος ΡΟΥΦΙΑΝΟΣ! Τελικά η ρουφιανιά είναι χαρά!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χοχο! Μόλις έκανα e-καταγγελία στον δήμο Θεσσαλονίκης για έναν καριόλη υπάλληλο που χθες μας έδιωξε από τον ζωολογικό κήπο στις 7, ενώ το σάητ τους γράφει ότι ο κήπος λειτουργεί ως την δύση του ηλίου. Είμαι ένας χαρούμενος περήφανος ΡΟΥΦΙΑΝΟΣ! Τελικά η ρουφιανιά είναι χαρά!

Την ώρα που έκανες καταγγελία,άνοιξαν οι πόρτες για σένα;

Σαν τα προστίματα στις μεγαλοεταιρείες,για το θεαθείναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μία καταγγελία, θεαθήναι-περίεργος πελάτης- γκρινιάρα γριά πες ο,τι θες, 10 κάτι τρέχει, 30 "τι κάνεις εκεί ρε μαλάκα". Αν όλοι την έκαναν την καταγγελία τους θα δούλευε το σύστημα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Preeeety, preeeeety, preeeeety good...

 

(το συνεχίζω εδω, μην μας λεν ότι βγαίνουμε οφ τοπικ)



Μόλις έκανα e-καταγγελία.

 

Απο τις καλύτερες καταγγελίες. 



Να κι αυτό που ακούω τώρα:

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτιμώ να βγάλω το άχτι μου εκείνη την ώρα πάνω σε οποιονδήποτε με "επιβουλεύσει"(νταξ,γκραμαρνάζις,μην ανοίξετε λεξικό...),παρά να προωθήσω στις πολίτικαλ κορέκτ ετεροχρονισμένες μεθόδους την απόγνωσή μου στις φασιστικές μεθόδους.

Άλλωστε θα γίνει μιά επιτροπή,θα φάνε αυτοί που τρώνε συνήθως(ναι,εγώ τους πληρώνω),σε τρία τέρμινα θα αποφασίσουν ότι έφταιγε ο ανάδρομος κόντρα στο μινώταυρο κι εγώ θα παραμείνω έξω από τη πόρτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι,αλλά εγώ τη κάβλα μου τη κάνω.Και που ξέρεις,ο γκεμπελίσκος απέναντί μου ίσως σκεφτεί την επόμενή του αντιπαράθεση.

Τη "νοοτροπία που διαιωνίζει τον εαυτό της" την αφήνω για τους κυνοβολευτικούς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικά, χτε πριν φύγω γκούγκλωσα λίγο στα πεταχτά και είδα σε ένα σάητ ή μπλογκ ή κάτι "ανοιχτό μέχρι την δύση του ηλιου", και έφυγα. Ήμουν εκεί 6.30, και λίγο αργότερα ο τύπος άρχισε να φωνάζει "στις 7 κλείνουμε". Γενικά τον ψιλογείωσε ο κόσμος, εμείς κατεβήκαμε κατά τις 7.20 και είχε κι άλλους μέσα, και όταν τον ρώτησα γιατί αφού μέχρι την δύση πρέπει να είναι ανοιχτός, αυτός είπε και καλά ότι το σάητ του δήμου λέει "μισή ώρα πριν την δύση", η δύση είναι στις 7.30, άρα 7 κλείνουμε και ήδη αργήσαμε. Δεν μπορούσα να είμαι σίγουρος για τίποτα, είχε και τίγκα συννεφιά και δεν είχα ιδέα τι ώρα ακριβώς είναι η δύση (αν και προφανέστατα είναι μετά τις 7.30), τεσπά, την έκανα χωρίς άλλη κουβέντα. Σήμερα τσέκαρα το σάητ του δήμου θεσσαλονίκης που λέει "ως την δύση" και όχι μισή ώρα πριν, είδα και ότι η δύση είναι κάπου στις 8.25, και έκανα την καταγγελία σε στυλ "διορθώστε τον υπάλληλο που κλείνει το μαγαζί ότι ώρα θέλει, ή διορθώστε το κωλοσάητ σας και πείτε μας τι ώρα ακριβώς κλείνει το κωλομάγαζό σας". Αυτά. Κατατάλλα, την επόμενη φορά που θα πάω θα ξέρω τι ώρα δύει ο ρημάδης και σαφώς δεν βγαίνω πριν δύσει και ας λέει ο μαλάκας ότι θέλει, αλλά ξανά θα του κάνω καταγγελία αν θέλει να με βγάλει πιο πριν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...