Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

ένα σου λέω μόνο : Πανηγυρισμοί στο Θησείο με βεγγαλικά.Να στα πει ο σλιπ.Πρώτη μούρη ήταν.

 

Δε ξέρω τι έγινε στο Θησείο, μήπως πανηγύριζαν για τον Ολυμπιακό στο μπάσκετ κι όχι γι' αυτό που κατάλαβες; Όπως και να 'χει, για το πούτσο είναι το Θησείο. Άντε γεια.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκύβει μια φίλη μου, αρκετά χοντροκώλα να πιάσει κάτι από το πάτωμα. Ο γιος μου βλέπει ένα τεραστιο κώλο δίπλα του, τον κοιτάζω, καταλαβαίνω το ιμπαλς, του κάνω νόημα να μην το κάνει, με κοιτάζει κάπως έτσι

Charlie-Bit-My-Finger-Screenshot.jpg

 

προεκτείνει τον δείκτη του και τον βυθίζει μαζί με την γροθιά του ως τον καρπό στη θάλασσα λίπους που απλώνεται μπροστά του συγχρόνως κάνοντας το ηχητικό εφέ μιας υγρής κλανιάς. Ακούω ένα βραχύ Α και σιγουρεύομαι: To πρώτο του κωλοδάχτυλο.

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει ανάψει το θρεντ με τις φωτό πάλι. Ποιά πόσταρε μπούτια και το ανάστησε; Να ψάχνω στις πίσω σελίδες ή δεν αξίζει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΚ την είδα. Στείλε μου σε παρακαλώ νενυα μια ολόσωμη ή αμερικαίν σε προφίλ γιατί δεν βγάζουμε άκρη έτσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπούτια; Τι μπούτια. Ο Φρένζυ έχει μπούτια, στάνταρ, τα έχω δει, ψέμματα λέει.

 

Κατατάλλα, γάμησε η μπαρμπεκιέρα μου απόψε πάλι. Leftermann's satanic barbecue of death:

 

P1050503_zps3adc64b9.jpg

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...