Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Φαντάσου σε τι σύγχυση βρίσκεσαι που ο αθυρόστομος Τόξο το μόνο που βρήκε να ξεστομίσει είναι "νέο".

 

Για την ερώτηση σου θα σ' αφήσω σαν αναμμένη γκόμενα στο σεληνόφως με την απορία. Αποχωρώ, δεν μ' έχεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέτυχα τις προάλλες στον δρόμο ένα παιδί που κάνουμε μια στα τόσα παρέα(μαζί με άλλους βέβαια) και γενικά έχουμε πει κανα δυο μαλακίες ξερωγώ αλλά χωρίς να έχουμε και τέρμα οικειότητα. Καλό παιδί και χαμηλών τόνων γενικά.

 

Και μου λέει πηγαίνω στο τάδε για καφέ με την κοπέλα μου.

 

-"Α έχεις κοπέλα; Δεν τόξερα!"

 

-¨"Ναι!

 

-"Καλή;" Του λέω με νόημα, κλείνοντας και λίγο το μάτι.

 

Και γυρνάει λίγο από την άλλη, το σκέφτεται και μετά λέει με βλοσυρό ύφος "Μια χαρά είναι". Έδειχνε να είναι ένα κλικ πριν παρεξηγηθεί, και αναρωτιόμουνα γιατί στον πέο αφού δεν είχα πει κάτι κακό και ήμουν και τέρμα φιλικός.

 

 

Και μετά από αρκετές μέρες βλέπω πικ στο fb αυτόν να είναι μαζί με μία(κατά 99,9% ήταν η γκόμενα).

 

Και ήταν μπαζόλα.

 

 

It all makes sense now  :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω κλασει στο αλκοόλι  και δεν με πιάνει ύπνος. Αυτό είναι κατάρα. Να γυρνάνε όλα και να είσαι υποχρεωμένος να τα κοιτάς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέτυχα τις προάλλες στον δρόμο ένα παιδί που κάνουμε μια στα τόσα παρέα(μαζί με άλλους βέβαια) και γενικά έχουμε πει κανα δυο μαλακίες ξερωγώ αλλά χωρίς να έχουμε και τέρμα οικειότητα. Καλό παιδί και χαμηλών τόνων γενικά.

 

Και μου λέει πηγαίνω στο τάδε για καφέ με την κοπέλα μου.

 

-"Α έχεις κοπέλα; Δεν τόξερα!"

 

-¨"Ναι!

 

-"Καλή;" Του λέω με νόημα, κλείνοντας και λίγο το μάτι.

 

Και γυρνάει λίγο από την άλλη, το σκέφτεται και μετά λέει με βλοσυρό ύφος "Μια χαρά είναι". Έδειχνε να είναι ένα κλικ πριν παρεξηγηθεί, και αναρωτιόμουνα γιατί στον πέο αφού δεν είχα πει κάτι κακό και ήμουν και τέρμα φιλικός.

 

 

Και μετά από αρκετές μέρες βλέπω πικ στο fb αυτόν να είναι μαζί με μία(κατά 99,9% ήταν η γκόμενα).

 

Και ήταν μπαζόλα.

 

 

It all makes sense now  :rolleyes:

ποσο εισαι?

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=KsksSWOxq2Y

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...