Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγώ χθες την έψαχνα μανιωδώς μέχρι που θυμήθηκα οτι δεν έχω απολυθεί ακόμα και ησύχασα :mellow: 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

ε ρε μεγαλεία το χωριόμ! Ε ρε μεγαλεία το χωριόμ λέγω!

 

sav25may-afisafinal.jpg

 

 

Θα με κάνουν να πα να δω Αγγελακα και Παυλίδη οι μαλάκες και δεν ψήνομαι καθόλου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκέφτονται να βάλουν 40~70% φόρο εισαγωγής στα Κινέζικα φωτοβολταικά πάνελ στην Ευρώπη.

 

 

καλα θα κανουν γτ οι κινεζοι πουλανε κατω του κοστους παραγωγης το οποιο ειναι παρανομο με σκοπο να καταστρεψουν τους ευρωπαιους ανταγωνιστες τους.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα θα κανουν γτ οι κινεζοι πουλανε κατω του κοστους παραγωγης το οποιο ειναι παρανομο με σκοπο να καταστρεψουν τους ευρωπαιους ανταγωνιστες τους.

 

Η γνωστή μέθοδος Link.png Site: http://www.euretirio.com/2010/09/dumping.html">dumping :

 

[...]Το dumping είναι μία μέθοδος επιθετικής τιμολογιακής πολιτικής (predatory pricing) κι όπως όλες οι μονοπωλιακές τακτικές, θεωρείται παράνομο.

και οι γνωστοί δασμοί αντιdumping:

 

Δασμοί αντιdumping είναι οι δασμοί που επιβάλλονται σε εισαγόμενα προϊόντα με ασυνήθιστα χαμηλές τιμές ώστε να προστατευτεί η εγχώρια βιομηχανία από τον αθέμιτο ανταγωνισμό.

 

Sorry για την παρέμβαση, μου κλειδώσανε το thread κάπου πρέπει να γράφω :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η γνωστή μέθοδος Link.png Site: http://www.euretirio.com/2010/09/dumping.html">dumping :

 

και οι γνωστοί δασμοί αντιdumping:

 

 

Sorry για την παρέμβαση, μου κλειδώσανε το thread κάπου πρέπει να γράφω :D

 

ακριβως αυτος ειναι ο ορος B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χθες έβλεπα την σειρά hannibal και πρόσεξα μερικές ομοιότητες μου με τον  Will Graham

αυτό που κανει που "βλέπει" πως έγιναν οι φόνοι και είναι λες και το ζει ζωντανά μπορώ να το κάνω και εγώ
μπορώ να σκεφτώ πχ οτι χτυπάω κάποιον και να το δω στο μυαλό μου , ακόμα και να νιώσω το χέρι μου να τον χτυπάει

περιεργο α? :mellow: :mellow: :mellow:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...