Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

ζμπούτσαμ αν δε πιστεύετε

Ψηλέας,γαμάτος,πανέμορφος,τέλειος,ανώτερος..κτλ..

Μας τα έχεις πρήξει παπάρα.,πόσταρε μια φωτό στο ανάλογο thread...τι φοβάσαι;

κρύβεστε όλοι πίσω από ένα username και ένα πληκτρολόγιο και το παίζετε θεοί

 

Fake ψωνάρες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψηλέας,γαμάτος,πανέμορφος,τέλειος,ανώτερος..κτλ..

νέοπας αλερτ.Έχω ανεβάσει φωτο μου στο ινσο .Ψαξου από παλιούς όλο κ κάποιος θα φακέλωσε τον φαμπιουλους Τόξο

 

στειλε κ πμ μιας κ είναι η τρίτη φορά αν δε κάνω λάθος που εκδηλώνεις ενδιαφερον κ προφανώς κάτι παίζει.Όλοι οι καλοί χωράνε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φωτογραφίες τις οποίες ανέβασε και στα καπάκια κατέβασε εντός ελαχίστων λεπτών.

Γύρευε από ποιανού το facebook τις είχε κλέψει και χέστηκε μη τυχόν τον πάρει πρέφα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος γράφει αναφερόμενος κοροϊδευτικά στην πραγματική ταυτότητα του Τοξοβόλου, καλά θα κάνει να θυμάται πως ο άνθρωπος είναι ένας λαϊκός gay ακτιβιστής με πλήθος αγώνων στην πλάτη του. Προφανώς και έχει ένα λόγο παραπάνω να φοβάται για τη σωματική του ακεραιότητα σε σχέση με σας, τα μασονικά πρόβατα.   

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα OC κανει

 

Nα υποθεσω πως εννοεις οther character? Δεν ειμαι και πολυ ενημερωμενος σχετικα με την stand-up ορολογια.

 

Καλος μου φανηκε στην αρχη, με σωστες ιδεες αλλα τωρα τελευταια το εχει καψει μου φαινεται και δεν βγαζει γελιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Original Content εννοεί, ότι γράφει δικά του, πρωτότυπα κείμενα δηλαδή αντί να αντιγράφει bits από δω κι από κει για να αρέσει στη πλέμπα (ξέρετε ποιον εννοώ). Το OC σαν όρος δεν έχει εφαρμογή μόνο στο stand up btw, απλά ειδικά εκεί -πρέπει να- θεωρείται δεδομένο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Lol δεν φανταστηκα ποτε οτι εννοουσε αυτο. Θεωρω αυτονοητο στο stand up να λεει καποιος πρωτοτυπα πραγματα και οχι κλεμμενα απο αλλου. Τωρα ο γνωστος το εκανε οταν υπαρχουν τα παντα στο youtube και γι αυτος εφαγε και τοσο κραξιμο...

 

Εσενα ποια ειναι η αποψη σου για τον τιτκωβ?

Κοντοπιδη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...