Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Μπαίνω PB να κατεβάσω ένα αντβέντσουρ.

Βρίσκω στα σχόλια αυτό:

 

 

Hi! This is the developer of Resonance, Vince Twelve. I'm glad that you guys are enthusiastic to play the game, even if you are going the torrent route to do so. I just ask that if you play the game and like it you tell a friend, or at least send me an email letting me know that you liked it! And maybe you'll like it so much that you'd consider buying a copy.

Buy it through Wadjet Eye Games and you'll get a DRM free download plus a Steam key for only $10. That's a pretty good deal right?

Anyways, I worked on this game for five years, paid for all the art and music out of my own pocket, and would like to make more games like it. So, if you'd like to support small indie developers like me, please consider buying the game or at least sending me an email to cheer on my efforts. Thank you! Enjoy the game!

 

 

 

 

Έχω πραγματικά ΧΡΟΝΙΑ να νοιώσω τύψεις.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εντελώς για το μπούτσο τα αβγουλάκια μου φέτος... Τι διάλο, πείτε καμιά καλή βαφή για αβγά. Του χρόνου θα τα βάψω με σπρέη.

 

 Η μαδερ τα βάφει με παντζαρόφυλλα και κρεμυδόφυλλα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Παιρνουν ένα καφεκόκκινο χρώμα, κλίνοντας προς το καφέ. Στρώνεις κρεμμυδόφυλλα στην κατσαρόλα, βαζεις τα αυγά και μετά πάλι κρεμμυδοφυλλα + παντζαρόφυλλα σκεπάζεις με νερό, προσθέτεις ξύδι και τα βράζεις όση ώρα κανα 20-30 λεπτά σε χαμηλή φωτιά για να μη σπάσουν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

του χρόνου θα δοκιμάσω. Παλιά μια χαρά γινότανε, μετά είπαν ότι οι βαφές ήταν τοξικές και βλαβερές και μαλακίες τούμπανα, και βγάλαν αυτές τις γκέη τις οικολογικές που δεν βάφουν καλά ούτε το χαρτί κουζίνας ναούμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπαίνω PB να κατεβάσω ένα αντβέντσουρ.

Βρίσκω στα σχόλια αυτό:

 

 

Hi! This is the developer of Resonance, Vince Twelve. I'm glad that you guys are enthusiastic to play the game, even if you are going the torrent route to do so. I just ask that if you play the game and like it you tell a friend, or at least send me an email letting me know that you liked it! And maybe you'll like it so much that you'd consider buying a copy.

 

Buy it through Wadjet Eye Games and you'll get a DRM free download plus a Steam key for only $10. That's a pretty good deal right?

 

Anyways, I worked on this game for five years, paid for all the art and music out of my own pocket, and would like to make more games like it. So, if you'd like to support small indie developers like me, please consider buying the game or at least sending me an email to cheer on my efforts. Thank you! Enjoy the game!

 

 

 

 

Έχω πραγματικά ΧΡΟΝΙΑ να νοιώσω τύψεις.

ΚΑΜΙΑ τύψη δεν αντιστέκεται σε ένα μικρό donate.

Αλήθεια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ίσως όμως, καμία τύψη να μην είναι αρκετή για ένα ντονέητ, έστω και μικρό, μουχαχα.

Σε σχέση με τα δεκάδες αποθηκευμένα tb,έχεις δίκιο,τι να κλάσει ένα donet'ακι...

 

Να σε σκίσω Γιάνημ να σ' αλείψω μέλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χθες το βράδυ έβλεπα κάτι τρελά όνειρα και ξύπναγα μες τη νύχτα
είδα οτι ήμουν μεταλλαγμένος, διασταύρωση καρχαρία με χταπόδι και επιτέθηκα σε μια Κινέζα  και καλά
ξυπνάω απότομα και για 1-2 sec μου φάνηκε οτι είχα πλοκάμι ! :ph34r: :ph34r: :ph34r:

παλιά είχα δει οτι ένιωθα πόνο στον ώμο μου και όπως σήκωσα την μπλούζα είχα βγάλει στο δέρμα μου αγκάθια σε μέγεθος αναπτήρα :ph34r:

  :mellow: :mellow: :mellow:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...