Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι, για αυτό λέω, πως νευριάζεται τόσο με τα πισιά που σπάτε πληκτρολόγια; Αυτό με ξενίζει.

 

Δεν είσαι καλά ρε, δεν υπάρχει κάτι πιο εκνευριστικό. Είναι κάτι που υποτίθεται ότι λειτουργεί βάσει λογικών κανόνων, αλλά με τόσες παραμέτρους που έχουν αποκτήσει, οι λογικές αλληλουχίες είναι πλεγμένες σαν κουβάρι. Και καλά στη δυσκολία επίλυσης, το χειρότερο είναι όταν ξαφνικά το πρόβλημα λύνεται και προσπαθείς σα μαλάκας να καταλάβεις ΚΑΙ πώς προέκυψε ΚΑΙ τι το έλυσε.

 

Δλδ σόρρυ, γκόμενα έχω, το γαμημένο το πισί θέλω να είναι ΑΒΑΒΑ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Δεν είσαι καλά ρε, δεν υπάρχει κάτι πιο εκνευριστικό. Είναι κάτι που υποτίθεται ότι λειτουργεί βάσει λογικών κανόνων, αλλά με τόσες παραμέτρους που έχουν αποκτήσει, οι λογικές αλληλουχίες είναι πλεγμένες σαν κουβάρι. Και καλά στη δυσκολία επίλυσης, το χειρότερο είναι όταν ξαφνικά το πρόβλημα λύνεται και προσπαθείς σα μαλάκας να καταλάβεις ΚΑΙ πώς προέκυψε ΚΑΙ τι το έλυσε.

 

Δλδ σόρρυ, γκόμενα έχω, το γαμημένο το πισί θέλω να είναι ΑΒΑΒΑ.

 

Όχι, 2 μέρες κοπανιέσαι να φτιάξεις ένα πισί, και πας και κάνεις regular format, και μετά σου φταίει το πληκτρολόγιο; Ε Ζα με!;ρ

 

 

 

 

 

 

QzbqfLp.gif

 

 

hug_7.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πω την αληθεια, δεν παραπονιεμαι καθολου. Ναι κουραση, αλλα περναω πολυ ωραια στην δουλεια.

 

καθαρα ~570 λιρες καθε 2 βδομαδες. Δεν πληρωνομαι με την ωρα, αλλα με την βαρδια

Αν περνάς καλά στη δουλειά,μην το δείχνεις,θα σου κάνουν μείωση.

Τα λ7 είναι καλά,κάνε το μαλάκα.

Εδώ μόνο χαράτσια πληρώνουμε με τα δωδεκάωρά μας.Όλες οι βαθμίδες των εργαζομένων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι λε ρε προνομιούχε. Σου φτάνουν τα μισθά σου να πληρώνεις τα χαράτσια;

Ένα εξηντάρι το χρόνο,δηλωμένα όλα.

Έξοδα:65 τη μέρα,με το που ακουμπάω το κλειδί στη κλειδαριά.Με τα ρέστα καλύπτω φιπιάδες,εισοδήματα και ποσοστό κέρδους,από 20-50%+ τις εκάστοτε εκπτώσεις στην αναγραφόμενη για λόγους ανταγωνισμού.

Ναι,δεν χρωστάω σε κανέναν και "όλα είναι πληρωμένα".

 

Μεράκι τόχω όμως να καβατζάρω ένα τελάρο μπύρες και να πάω βουνό για ένα τέρμινο,ούτε ένα ντενεκέ μπενζίνα δεν μπορώ να μου επιδαψιλέψω.....

Γάμησέ τα.

 

Έκοψε το φαγητό, για αυτό.

Σαν το γάϊδαρο του Χότζα ένα πράμα:Πάνω που θα συνηθίσω στην αφαγία,ψόφησα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...