Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Σε καμιά ώρα. Τώρα έχω θέμα :-(

 

Απλά μην αμελήσεις. Όλο το άλμπουμ είναι αδιανόητα καλό.

 

Εντάξει, μόλις ξέχασα το προηγούμενο.

 

Έχω πάθει πλάκα με δαύτους απόψε. Έχω ερωτευτεί σαν παιδούλα λέμε, δε βλέπω μπροστά μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

I feel you. Όπως έλεγα και στην sis τις προάλλες με αφορμή την melentini... πεταλούδες και κόμπος στο στομάχι κανονικά, μόνο η μουσική.

 

Για να φτιαχτούμε τώρα και σε άλλο επίπεδο (μη βγάλετε θερμιδομετρητή, σας κρέμασα):

56763044835144739028.jpg

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σημερα τσιμπησα ενα εξωτερικο σκληρο.με μεγαλη χαρα γυρναω σπιτι και αρχιζω να κανω ενα μινι backup με τα απαραιτητα.ε λεω μιας και καθομαι και ο σκληρος φορτώνει ας δηλωσω τωρα στη western digital.βαζω τα απαραίτητα στο site και ειμαι ετοιμη να πατησω το κουμπι που θα δηλωσει το σκληρο ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΡΟΥΦΑΝΙΑ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ

 

blackout.jpg

 

ω ναι επεσε το ρευμα...πρωτη φορα καινουργιος σκληρος στη μεση backup και επεσε το ρευμα..

 

μετα απο μια ωρα ηρθε το ρευμα (και η ψυχη μου στη θεση της).ευτυχως ολα ζουνε  :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 ^

Ok, μόλις ανακάλυψα ότι ξέχασα να πληρώσω Δεη [...] Πότε θα με τυλίξει το σκοτάδι?

 

Το σκοτάδι θα σε τυλίξει με τον πρώτο καύσωνα που θα βάλουν μπρος τα αρκουδίσια.

 


Σωστό κι αυτό. Άντε πάλι καντήλια και ρουλέτα για το αν θα μας κάψουν τον η/υ και λοιπά μηχανήματα.

26708622061871414532.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τούφα, αδερφέ. Αν δεν είσαι ικανοποιημένος με τη δουλειά σου, παραιτήσου, έτσι κάνουν όσοι κουράζονται.

 

Κατά τα άλλα, κάποιοι πληρώνονται γιανα σκέφτονται ή γίνονται αστροναύτες ή αποκλειστικοί νοσοκόμοι ή στα 8 τους σκάβουν σε ορυχεία.

 

Υ.Γ. Βασικά είναι λίγο παράξενο που το αφεντικό σου, αφήνει τους δούλους να ποστ στα φόρα, τον παλιό καλό καιρό είχε καμιτσιά για κάθε γουλιά νερό που έπιναν.

Να πω την αληθεια, δεν παραπονιεμαι καθολου. Ναι κουραση, αλλα περναω πολυ ωραια στην δουλεια.

 

Πόσα λαβαίνεις είπαμε;

καθαρα ~570 λιρες καθε 2 βδομαδες. Δεν πληρωνομαι με την ωρα, αλλα με την βαρδια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρωτήστε το λέφτερ που με λέει μάγισσα.

Μιας που το 'φερε η κουβέντα... ο διάολος έβαλε το δάχτυλο του και κόλλησε τα ποστ του στα 666.

Εσύ κούνησες το ραβδί και κόλλησαν τα δικά σου στα 777 ή εντύπωση μου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά μην αμελήσεις. Όλο το άλμπουμ είναι αδιανόητα καλό.

 

 

 

Έχω πάθει πλάκα με δαύτους απόψε. Έχω ερωτευτεί σαν παιδούλα λέμε, δε βλέπω μπροστά μου.

το άκουσα μόλις
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι έγινε; Το όνομά μου άκουσα ή με φάνηκε;

 

 

Επιτέλους κλειδώθηκαν τα δικαιώματα των πούστηδων. Αμήν και τους θερμοσίφωνες με το καλό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας που το 'φερε η κουβέντα... ο διάολος έβαλε το δάχτυλο του και κόλλησε τα ποστ του στα 666.

Εσύ κούνησες το ραβδί και κόλλησαν τα δικά σου στα 777 ή εντύπωση μου?

 

Κι εγώ στα 666 ήμουν αλλά σώθηκα.

 

το άκουσα μόλις

 

Αν δεν φύτρωσες κοτσίδες καλά είμαστε.

 

τι έγινε; Το όνομά μου άκουσα ή με φάνηκε;

 

 

Επιτέλους κλειδώθηκαν τα δικαιώματα των πούστηδων. Αμήν και τους θερμοσίφωνες με το καλό.

 

Βεβαίως. Τα δικά μας δικαιώματα να μην κλειδώνονται μόνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...