Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Ok, μόλις ανακάλυψα ότι ξέχασα να πληρώσω Δεη (+ΕΕΤΗΔΕ μέσα) κι έχει λήξει από τις τέσσερις τσι μηνός, χουχ.

Ξεχαστήκανε ή θα μπούνε στον επόμενο? Πότε θα με τυλίξει το σκοτάδι?

 

Θα μπουν στον επόμενο. Το σκοτάδι θα σε τυλίξει με τον πρώτο καύσωνα που θα βάλουν μπρος τα αρκουδίσια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τούφα, αδερφέ. Αν δεν είσαι ικανοποιημένος με τη δουλειά σου, παραιτήσου, έτσι κάνουν όσοι κουράζονται.

 

Κατά τα άλλα, κάποιοι πληρώνονται γιανα σκέφτονται ή γίνονται αστροναύτες ή αποκλειστικοί νοσοκόμοι ή στα 8 τους σκάβουν σε ορυχεία.

 

Υ.Γ. Βασικά είναι λίγο παράξενο που το αφεντικό σου, αφήνει τους δούλους να ποστ στα φόρα, τον παλιό καλό καιρό είχε καμιτσιά για κάθε γουλιά νερό που έπιναν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμμ, μια φορά μου το είχανε κόψει σε παρόμοια περίπτωση αλλά ήταν πριν αιώνες και δεν θυμάμαι καθόλου μετά από πόσο διάστημα/ποιον λογαριασμό. Μακάρι γιατί βαριέμαι να τρέχω αύριο. Μήπως όμως έγιναν πιο στριμόκωλα τα πράγματα λόγω ΕΕΤΗΔΕ και λοιπών συμφορών, ω ουρανοί?

 

edit: τώρα είδα και τις υπόλοιπες απαντήσεις, ωραία, happy dance around the fire. ΤΥ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχουμε και λεμε : 

Κυριακη 9 - 22:00

Δευτερα 9 - 23:00

Τριτη 9 - 00:00

Τεταρτη 9 - 00:30

57.5 ωρες δουλεια, και θα εχω αλλες 18 το σ/κ.

 

+ 3 ωρες ξυπνιος συνολικα καθε μερα για να παω δουλεια, μπανια, κλπ.

 

Και μετα θελω να ακουσω τα παραπονα σας για το ποσο κουραζεστε μερικοι κλπ κλπ.

Πόσα λαβαίνεις είπαμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άντε και νόμιζα ότι είμαι ο μόνος που τρώω τα λεφτά για τη ΔΕΗ και τον επόμενο μήνα πείνα.

Μπα δεν τα έφαγα, η περίπτωση μου είναι αλτσχάιμερ σε λανθάνουσα μορφή, κάπου θάφτηκε ο λογαριασμός στη χαρτούρα και είχα την εντύπωση ότι στην τελευταία ημερήσια εξόρμηση που έγινε για πληρωμές, τον είχα πληρώσει. Oh well.

 

Το σκοτάδι θα σε τυλίξει με τον πρώτο καύσωνα που θα βάλουν μπρος τα αρκουδίσια.

Σωστό κι αυτό. Άντε πάλι καντήλια και ρουλέτα για το αν θα μας κάψουν τον η/υ και λοιπά μηχανήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχουμε και λεμε : 

Κυριακη 9 - 22:00

Δευτερα 9 - 23:00

Τριτη 9 - 00:00

Τεταρτη 9 - 00:30

57.5 ωρες δουλεια, και θα εχω αλλες 18 το σ/κ.

 

+ 3 ωρες ξυπνιος συνολικα καθε μερα για να παω δουλεια, μπανια, κλπ.

 

Και μετα θελω να ακουσω τα παραπονα σας για το ποσο κουραζεστε μερικοι κλπ κλπ.

Σε νιώθω, με 50 ώρες είμαι. Αλλά εγώ κοιμάμαι όπου βρω σα γάτα και τρώω όποτε μπορώ σα σκύλος. Πήγα να καβαλήσω κιολας, έπλυνα 2 άλογα επιπλέον, στα παπάρια μου όλα, θα ξεκουραστώ όταν πεθάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...