Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Κοίτα να δεις μαλακία να θέλει και φροντίδα..;ρ

 

για την μάνα μου το πήρα που έχασε τον γάτο της (εδω και μηνες)

εγώ έχω 2 σκύλες ήδη

αν και το έχω λιώσει στο χάιδεμα πανάθεμα το χΔ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιμομουνάκια, κοιμόμουνα. Πέσατε έξω, ούτε νεύρα έχω, ούτε τίποτα, γιατί θα του μαυρίσω τον ουρανό, θα του γαμήσω τα άστρα.

 

Η φάση είναι η εξής.

 

Το πισί είχε πάνω 2 φυσικούς σκληρούς. Ο ένας χωρισμένος σε 2 παρτίσιο, το ένα με το σύστημα, το άλλο αποθήκη. Ο δεύτερος σκληρός ολόκληρος ένα παρτίσιο, αποθήκη.

Μια μέρα, μετά από ένα bsod, το πισί αποφασίζει πως άμα είναι ο 2ος επάνω, δε θα φορτώσουν ποτέ τα γουήντοζ.

Άμα του βγαζα το σάτα και το ξανάβαζα αφού είχαν μπουτάρει, τον έβλεπε αλλά αφορμάριστο, το ντισκ μανατζμεντ κολλούσε, γενικά γαμώ τη μάνα της φύσης όλης.

 

Ρίχνω προγραμματάκι ρηκάβερη, τα βρίσκει όλα. Παίρνω σκληρό για να τα διασώσω εκεί. Ο καινούριος σκληρός 2 τέρα.

Ρίχνω πάνω τον 2 τέρα μόνο μαζί με τον άλλο φυσικό (σύστημα/αποθήκη).

Και χωρίζω τον 2 τέρα σε 3 παρτίσιον. 1, .5 και .5.

 

Ενώ ολόκληρο τον έβλεπε όμορφα, τώρα μαλακίζεται πάλι, μπορώ να δουλέψω μόνο σε 2 από τα 3 παρτίσιο, το ντισκ μάνατζμε πάλι κολλάει κτλ.

Σκέφτηκα μην ήταν τροφοδοτικό, πήρα και τροφοδοτικό, δε θα πολυφάω τις επόμενες 15 μέρες, και δεν έκανε και διαφορά.

 

Λοιπόν, γαμώ το σταυρολόι μου, θα του κάνω φορμάτ. Φταίνε τα ουήντοζ, οπουδήποτε αλλού όλα φαίνονται. παίζει και ο πρώτος σκληρός-αποθήκη να προκύψει κομπλέ ή έστω όχι τόσο χάλια όσο φαίνεται τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιμομουνάκια, κοιμόμουνα. Πέσατε έξω, ούτε νεύρα έχω, ούτε τίποτα, γιατί θα του μαυρίσω τον ουρανό, θα του γαμήσω τα άστρα.

 

Η φάση είναι η εξής.

 

Το πισί είχε πάνω 2 φυσικούς σκληρούς. Ο ένας χωρισμένος σε 2 παρτίσιο, το ένα με το σύστημα, το άλλο αποθήκη. Ο δεύτερος σκληρός ολόκληρος ένα παρτίσιο, αποθήκη.

Μια μέρα, μετά από ένα bsod, το πισί αποφασίζει πως άμα είναι ο 2ος επάνω, δε θα φορτώσουν ποτέ τα γουήντοζ.

Άμα του βγαζα το σάτα και το ξανάβαζα αφού είχαν μπουτάρει, τον έβλεπε αλλά αφορμάριστο, το ντισκ μανατζμεντ κολλούσε, γενικά γαμώ τη μάνα της φύσης όλης.

 

Ρίχνω προγραμματάκι ρηκάβερη, τα βρίσκει όλα. Παίρνω σκληρό για να τα διασώσω εκεί. Ο καινούριος σκληρός 2 τέρα.

Ρίχνω πάνω τον 2 τέρα μόνο μαζί με τον άλλο φυσικό (σύστημα/αποθήκη).

Και χωρίζω τον 2 τέρα σε 3 παρτίσιον. 1, .5 και .5.

 

Ενώ ολόκληρο τον έβλεπε όμορφα, τώρα μαλακίζεται πάλι, μπορώ να δουλέψω μόνο σε 2 από τα 3 παρτίσιο, το ντισκ μάνατζμε πάλι κολλάει κτλ.

Σκέφτηκα μην ήταν τροφοδοτικό, πήρα και τροφοδοτικό, δε θα πολυφάω τις επόμενες 15 μέρες, και δεν έκανε και διαφορά.

 

Λοιπόν, γαμώ το σταυρολόι μου, θα του κάνω φορμάτ. Φταίνε τα ουήντοζ, οπουδήποτε αλλού όλα φαίνονται. παίζει και ο πρώτος σκληρός-αποθήκη να προκύψει κομπλέ ή έστω όχι τόσο χάλια όσο φαίνεται τώρα.

 

Μα, πως; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήθελε έτσι κι αλλιώς αλλαγή, δούλευα σύστημα με απαιτήσεις κοντά 400w με 250άρι.

 

Καλά, όχι και 400..είπαμε, αν ήταν έτσι...δεν θα χρειαζόμανε 650άρι τροφοδοτικό Meself;p

 

Α, αφορμή, όχι ότι έφταιγε το τροφοδοτικό...γιατί το λογικό άλμα που έκανες, σκέτο, ήταν to the moon..;ρ

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάλι τσακώνονται οι γκόμενες από κάτω, άμα μου ξαναπούν τίποτα ότι ακούγονται φωνές όταν πηδιέμαι, θα τους απαγγείλω ακριβώς όσα φωνάζουν τον τελευταίο μήνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...