Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Το πρώτο σου store day, ή το πρώτο σου βινύλιο; Αν είναι το πρώτο σου βινύλιο εύχομαι να κολλήσεις και εσύ την νόσο και να έρθεις να μείνουμε κάτω από την ίδια γέφυρα, eventually...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρώτο σου store day, ή το πρώτο σου βινύλιο; Αν είναι το πρώτο σου βινύλιο εύχομαι να κολλήσεις και εσύ την νόσο και να έρθεις να μείνουμε κάτω από την ίδια γέφυρα, eventually...

 

Και τι ωραίος τρόπος να αρχίσεις συλλογή, με Στέρεο Νόβα...νταξ, άντε και Αλεξία ρε Ματτέριαλ ντιφέντερ.;ρ

 

Keep the bashing coming!:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^Δεν ξέρω ούτε καν τι είδος είναι, αλλά γαμάει πολύ άγρια. Αυτά τα μπάσα μαζί με αυτόν τον ρυθμό από πίσω --->φδφωεε.

 

(Και έχω και μάπα ηχεία)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^Δεν ξέρω ούτε καν τι είδος είναι, αλλά γαμάει πολύ άγρια. Αυτά τα μπάσα μαζί με αυτόν τον ρυθμό από πίσω --->φδφωεε.

 

(Και έχω και μάπα ηχεία)

 

Υποτίθεται ότι είναι indie/post rock. Εγώ δεν θα το έλεγα, αλλά τέλος πάντων.

 

Είναι καταπληκτικό, χρειάστηκε να κάτσω να ψάχνω μόλις 2.5 ώρες για να το βρω. Και υποψιάζομαι ότι σπέρνει όλο το άλμπουμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι ωραίος αγώνας.

και τι ωραία θα λείπει ο ινιέστα στη βαρκελώνη.

 

Πες μου γιατί διάλο θέλουν τον Γκουαρντιόλα του χρόνου;

 

Nα περασετε κυριοι απο το καταλληλο thread, το καναμε το καημενο αντρο της μπαρτσελονα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι - αλλά επιφυλάσσομαι να κοροϊδέψω ε. ΑΚΟΥΔΥΟΜΙΣΗΩΡΕΣΗΞΑΝΘΙΑ :P

 

Λοιπόν άκου να δεις. Από το κομμάτι δεν θυμόμουν στίχους, μόνο λίγο τη μελωδία (η οποία δεν καλοτραγουδιέται αν πρόσεξες) κι ότι έχει πιανάκι. Θυμόμουν ότι το είχα βάλει στο γιουτχιουμπ μέσα στο τελευταίο εξάμηνο γιατί είχα δει που το είχε ξεχωρίσει κάποτε κάποιος που με είχε κάνει add στο last.fm.

 

Άνοιξα το history στο youtube (το χάος δηλαδή), κι άρχισα να βάζω ένα ένα τα κομμάτια που δεν ήξερα. Δεν ήταν εκεί (άγνωστο γιατί). Οπότε άνοιξα το last.fm κι έψαξα τα  τοπ τρακς των τελευταίων 6 μηνών, του τυπά. Κι άρχισα να τσεκάρω επίσης ένα ένα αυτά που δεν ήξερα καθόλου. Και ήταν αρκετά κάτω σε play count. Επίσης δεν είμαι ξανθιά. Ιδιοφυία είμαι. Και μελαχρινή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...