Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Thanks!

Θα τα εχω υποψην μου πριν ξαναεπιχειρησω...

 

Ωπα, μισο, δλδ το απλο τρυπάνι με καλή μυτη δε θα κάνει δουλεια;

Γιατι ειπα ηδη στο μπαμπά να φέρει άλλη μύτη για σίδερο/αλουμίνιο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Μάιστα...

Παιζει δλδ να την σπάσω και την καινουργια που θα φέρει;

Ενος φίλου θα δανειστει.. Μην τον κρεμάσω τον άνθρωπο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Ναι αλλα για να απαντήσω πρέπει να ανοιγοκλεισω το στόμα. Δεν ξέρω αν το παθαίνετε και εσεις.. :P

Εγώ τους τρολλάρω με φωνήεντα και άναρθρες κραυγές. Μια φορά μια πολυλογού που την ήξερα κι από άλλη φάση μου έβγαλε τη σιελορουφήχτρα να ακούσει τι είπα και της κάνω ΑΕΕΕΕΑΑΑΑ και πέθανε στο γέλιο. Μετά από ραντεβού με αυτή μου είχε σκάσει τρελό πρήξιμο (από φραγμένο σιελογόνο-σύμπτωση) κι η ηλίθια άρχισε να μου λέει για καρκίνους, ένα μήνα έκανα να κοιμηθώ τότε. Τους μισώ τους οδοντίατρους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ τους τρολλάρω με φωνήεντα και άναρθρες κραυγές. Μια φορά μια πολυλογού που την ήξερα κι από άλλη φάση μου έβγαλε τη σιελορουφήχτρα να ακούσει τι είπα και της κάνω ΑΕΕΕΕΑΑΑΑ και πέθανε στο γέλιο. Μετά από ραντεβού με αυτή μου είχε σκάσει τρελό πρήξιμο (από φραγμένο σιελογόνο-σύμπτωση) κι η ηλίθια άρχισε να μου λέει για καρκίνους, ένα μήνα έκανα να κοιμηθώ τότε. Τους μισώ τους οδοντίατρους.

 

 ΩΠ! Για πες για φραγμένο σιελογόνο, μου έτυχε περσι, πηγα σε ΩΡΛ και μου το ξεφραξε + αντιβιωση αλλά από τοτε το έχω πάθει αλλες 3 φορές, παιρνω 3-4 χαπάκια και ειμαι οκ αλλά πρέπει να το ψαξω περισσότερο! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήρθα κι εγώ στον κολλητό που έχει σεκλέτια να τον νταντέψω λίγο, του φέρνω ένα κρουασάν ΝΑ, 3 σοκολάτες (η μία δική μου, εντάξει) και 2 μπύρες (για να δείτε τι φίλη είμαι), αράζω, πίνουμε καφέ κτλ.

Πριν 2 λεπτά:

 

-Δε θα φας;

-Όχι δεν πεινάω ακόμα

-Τότε γιατί μαγείρεψες

-Για να έχω έτοιμο φαϊ όταν θα πεινάσω

-Έτσι. ΤΩΝ ΦΡΟΝΙΜΩΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΡΙΝ ΠΕΙΝΑΣΟΥΝ ΜΑΓ..

-ΔΕ ΓΑΜΙΕΣΑΙ Ν'ΑΣΠΡΙΣΕΙΣ ΛΕΩ ΓΩ;

 

Και το κρουασάν και οι σοκολάτες και οι μπύρες στο γκώλο του. :mad:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήρθα κι εγώ στον κολλητό που έχει σεκλέτια να τον νταντέψω λίγο, του φέρνω ένα κρουασάν ΝΑ, 3 σοκολάτες (η μία δική μου, εντάξει) και 2 μπύρες (για να δείτε τι φίλη είμαι), αράζω, πίνουμε καφέ κτλ.

Πριν 2 λεπτά:

 

-Δε θα φας;

-Όχι δεν πεινάω ακόμα

-Τότε γιατί μαγείρεψες

-Για να έχω έτοιμο φαϊ όταν θα πεινάσω

-Έτσι. ΤΩΝ ΦΡΟΝΙΜΩΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΡΙΝ ΠΕΙΝΑΣΟΥΝ ΜΑΓ..

-ΔΕ ΓΑΜΙΕΣΑΙ Ν'ΑΣΠΡΙΣΕΙΣ ΛΕΩ ΓΩ;

 

Και το κρουασάν και οι σοκολάτες και οι μπύρες στο γκώλο του. :mad:

 

 

Δηλαδή τώρα ο λούσιφερ περπατάει και ακούγονται περίεργοι ήχοι από τον κώλο του;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι -  που πας ρε καραμητρο με αβαταρ πατρικ σουεηζι.

 ΩΠ! Για πες για φραγμένο σιελογόνο, μου έτυχε περσι, πηγα σε ΩΡΛ και μου το ξεφραξε + αντιβιωση αλλά από τοτε το έχω πάθει αλλες 3 φορές, παιρνω 3-4 χαπάκια και ειμαι οκ αλλά πρέπει να το ψαξω περισσότερο! 

Είναι λίγο περίεργο γιτί έκανα ένα μήνα 3 αντιβιώσεις όλο και δυνατότερες (και ακριβότερες) και 3 ωριλαδες να βρω πως ηταν πετρα στο σιελογόνο, παρ' όλο που την ένιωθα κάτω από τη γλώσσα. Να φανταστεις πηγα σε ακτινολογο και μου έβγαλε καιμια 20ρια (χωρις υπερβολή) ακτινογραφιες για να πετυχει το εξόγκωμα. Γενικά έπεσα σε μαλάκες. Μετά όταν πήγα σε ΩΡΛ που βρήκε την πέτρα μου έκανε μαγνητική για να την βρει και μετα μου έκανε εισαγωγή για να πάω χειρουργίο με την πιθανότητα να μου βγάλει όλο τον αδένα. Τεσπα ήμουν κωλόφαρδος γιατί δεν είχε χειρουργία λόγω απεργίας νοσοκόμων οπότε άρχισα να γκρινιάζω γιατί δεν ήθελα να κοιμάμαι σε νοσοκομείο χωρίς λόγο περιμένοντας την απεργία να λήξει, οπότε του λέω "αφού την πιάνω με τη γλώσσα δεν μπορούμε να τη βγάλουμε από μέσα από το στόμα;". Με βάζει σε ένα δωμαυτιάκι, φωνάζει κι έναν άλλο, μου γραπώνει ο άλλος την κάτω σιαγόνα με τραβολογούσαν κανα δεκαλεπτο και μου έβγαλαν μια πέτρα σαν φυστίκι αράπικο σε μέγεθος. Χωρίς αναισθησία χωρίς τίποτε και πήγα σπίτι μου.

 

Μου είπε να πίνω μπύρες (βασικά μου είπε να τρώω φαγητά που προκαλούν σιελόρροια)  και πως πιθανότατα θα ξαναβγάλω.

Επτά χρόνια μετά δεν έχω βγάλει κι έχω γαμηθεί στις μπύρες. Αλλά είμαι περίπτωση μιας και όσους άκουσα να το έχουν βγάλει ξαναβγάζουν στανταρ, κι έχω γενικά πολυ δυνατό οργα(νι)σμό. Τι φάρμακα παίρνεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 A καμια σχεση εγώ ημουν πιο ελαφρια περίπτωση :D rovamycine Μου ειχε δώσει και πήρα τη μιση δόση, τώρα τελευταια που ξαναεφραξε μου ειπαν οτι σταμάτησαν να το φέρνουν και πήρα dalacyne (1 ευρώ το rovamycine και 5 το dalacyne).. Βασικά καθε φορά που έφραζε ο αδένας έβλεπα κάτω απο τη γλώσσα σαν ένα σπυράκι με πυον, μια μερά μετά με αντιβιωση έσπαγε και γινομουν καλά.. Εχω δικαιολογια να πίνω μπύρες λοιπον. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...