Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Καλημέρα.

 

Κεφάλι καζάνι. Από τη νύχτα Παρασκευής προς Σάββατο, οπότε και ο από κάτω θυμήθηκε να μερακλώσει στο κωλομάγαζό του και να μας ξύπνησει γλυκά-γλυκά στις 03:30 με λαϊκά. Ήρθε 100, τον έγραψαν και μόλις φύγανε...τους έγραψε και συνέχισε μέχρι τις 06:30. Όλο το Σαββατοκύριακο δε μπόρεσα να έρθω στα ίσια μου από ύπνο, σαν τα κομπάρσια στο The Walking Dead ήμουν.

 

Απ' το θεό να το 'βρει ο γαμ@$@#$, να θάψει τα παιδιά του, κλπ κλπ...

 

 

534061_563368080352676_508965700_n.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Αυτό που ο οδοντίατρος σου πιάνει κουβεντουλα και σε ρωτάει ένα σωρο πράγματα ενώ σου έχει χώσει 10 μηχανήματα και ένα τροχο στο στόμα πως το εξηγείτε; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχουμε ενα μεταλλικο/σιδερενιο (τι σκατα ειναι δε ξερω) τραπεζακι στη χαλκιδική και η μάνα μου εχει την φαϊνή ιδέα επειδη την ενοχλει να βαλουμε (δλδ εγω) ροδάκια απο κατω για να μετακινει πιο ευκολα την τηλεοραση.

Παμε πρακτικερ, ψωνιζουμε ροδακια, βιδες και παξιμαδια και πιανω δουλεια.

Εκανα ενα τεταρτο να ανοιξω 4 τρυπες (συν οτι μυριζε στο τελος και καμένο), βαζω το ροδάκι, ξεκινάω απτόητη (τρομάρα μου) για τη 5η τρύπα και τελικά εσπασα τη μυτη του τρυπανιου...

 

Το χεράκι μου πονάει :cry:

Δε μπορω αλλο... :cry: Δεν ειμαι το παιδι για ολες τις δουλειες.. :cry: Αγαπη και προδερμ θελω η γυναικα! :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...